Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Problem z zacinającym się Prędkosciomierzem.


Adikoss

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od jakiegos czasu mam problem z zacinajacym sie predkosciomierzem. Objawia sie to tak ze jadac np. 80 pokazuje mi on 40-50(jak przyspiesze to nagle w ciagu jakiejs 1sek wskakuje na np.100) zalezy kiedy sie zatnie albo gdy zwalniam wskazowka nie opada jest to dosc irytujace. Obrotomierz dziala prawidlowo. Moze ktos spotkal sie z podobnym problemem, szukalem na forum ale nic konkretnego nie ma niestety ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego a robiles cos przy liczniku? bo moze wskazowka sie przycina albo cos z silniczkiem sie dzieje.. ja po wymianie tarczek za mocno wskazowke wlozylem i tez mi sie tak wlasnie przycinala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie robilem nic w liczniku, moze poprzedni wlasciciel cos grzebal ale tego nie mam jak sprawdzic... wiem ze kiedys jak mi gosciu sprawdzal autko na VAG to w liczniku wszystko było ok wskazówka od obrotów i predkosci poruszaly sie płynnie i równomiernie... nie pamietam kiedy zaczeły wystepowac te objawy dokładnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak tam dokladnie silniczki wygladaja ale mozliwe ze przyczyna moze tkwic wlasnie w tym silniczku co porusza wskazowka..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam podobny problem lecz mój polega na tym ze wczoraj wskazówka od obrotomierza zaczeła wariować i pokazuje o sto obrotów więcej. przy wyłączeniu bądź włączeniu zapłonu delikatnie skacze. przy zapalaniu albo działał od startu albo zaskoczył po jakims czasie. dzis dodatkowo prędkościomierz zaczął robić to samo. Co to może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sądząc po roczniku w profilu, autor tematu nie ma licznika Jeager. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...