Treść opublikowana przez kujawaPGN
-
Obniżone zawieszenie H&R i problemy ze prowadzeniem
dopiero co gwint wsadziłem
-
Pukające amortyzatory tył.
a sprężyny masz całe? ja miałem kiedyś w poprzednim aucie (alfa 156 ) pęknięty spring z przodu, ale nie było tego widać na pierwszy rzut oka i to było powodem stuków puków...
-
Niższe zawieszenie a ustawienia.... ??
idzie laserowo ustawić na pewno, bo kolega mi również ustawiał ;]
-
Pukające amortyzatory tył.
jakby to była tuleja w belce to na 99% diagnosta by to zauważył
-
Dziwne buczenie ... ???
stawiam ze coś z napędem...
-
Co daje usunięcie katalizatora w Audi A4 B6 1.9TDI?
chyba tak
-
Obniżone zawieszenie H&R i problemy ze prowadzeniem
na razie jakoś ten 5 bieg do mnie nie przemawia... ani 4 ;D
-
reanimacja podłokietnika przód
jak pęknie to będe zmuszony kupić coś lepszego ;] np. żywice jak kolega wyżej
-
Co daje usunięcie katalizatora w Audi A4 B6 1.9TDI?
kucze nie wiem jak to jest, ale z dnia na dzień coraz bardziej wciągam się w to wszystko.. teraz ten kat mi nie da spokoju
-
Co daje usunięcie katalizatora w Audi A4 B6 1.9TDI?
niech te krwawe boje i trudności dnia codziennego przeżywa z pełną piersią
-
Co daje usunięcie katalizatora w Audi A4 B6 1.9TDI?
jeżeli motor może lepiej oddychać to czemu nie
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
zaraz pójde do garażu specjalnie i sprawdze ---------- Post dopisany at 21:33 ---------- Poprzedni post napisany at 20:46 ---------- nie mam żadnych kabli tam więc d*pa
-
reanimacja podłokietnika przód
ale ja chyba i tak jeszcze raz spróbuje poxipolem dzięki za podpo
-
[B5 AQD]Fake S4 2.8 V6 quattro Recaro xenon czarny sufit hamulce 360mm i pare inych drobiazgów:)
miodzio ;]
-
Obniżone zawieszenie H&R i problemy ze prowadzeniem
ja nie próbuje przy takich prędkościach przy mniejszych owszem ale to sporadycznie ;]
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
nie przypominam sobie żebym mial jakies kabelki przy spryskach wiec pewnie nie mam
-
Co daje usunięcie katalizatora w Audi A4 B6 1.9TDI?
no i lepiej od razu diagnosta patrzy na przegladzie
-
[B5 AFN] Czerwona szklarnia :)
miałem iść na kolację, ale jak zacząłem czytać i oglądać od początku wątku, to tak go całego przejrzałem fura elegancka, filmiki za***iste, a umiejętności kierowcy jeszcze zajebistsze pozdro
-
reanimacja podłokietnika przód
no to podejme jeszcze jedną próbe... może akurat sie uda
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
będę musiał u siebie sprawdzić, ale raczey nie mam :/
-
Obniżone zawieszenie H&R i problemy ze prowadzeniem
o kurde a na jakich drogach takie dryfy wyprawiasz? zamkniętych?
- kamera w lusterku pasażera
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
zrób foto podgrzewanych sprysków ;]
-
Obniżone zawieszenie H&R i problemy ze prowadzeniem
i robisz tak przy 120 km/h ? ---------- Post dopisany at 16:36 ---------- Poprzedni post napisany at 16:35 ----------
-
Obniżone zawieszenie H&R i problemy ze prowadzeniem
a jeszcze kolego o co chodzi z tymi bokami?? 120km/h i ręczny??