Treść opublikowana przez kujawaPGN
-
Wskazanie paliwa
Już pare stron tego przeczytałem przed chwilą A jeżeli mam jaegera teraz to czy jeżeli znalazłbym licznik z pełnym fisem wersje EU VDO to moge zakładać?
-
Wskazanie paliwa
Dzięki kolego za pomoc Właśnie domyślałem się, że licznik do wymiany i myślałem o pełnym fisie... tylko boję się te kable ciągnąć... od razu bym tempomat dołożył...
-
Wskazanie paliwa
1/2 fis, jaeger polift 99r -wskazówka temp. cieczy; myślałem że czujnik temp. cieczy walnięty, ale wymiana nic nie pomogła. po wyjęciu kluczyka wskazówka opada, ale po odpaleniu na zimnym pokazuje okolice 63stopni... test wskaźników zrobiony, wskazówki poprawione. dziwnością jest też że bez zapłonu po włączeniu postojówek wskazówki od paliwa i wody minimalnie się unoszą. -wskaźnik paliwa, po testach też ustawiona wskazówka, ale po zatankowaniu do pełna ujechałem ok. 550km i pokazuje jeszcze 3/4 baku...
-
Wskazanie paliwa
i jak tam z licznikiem? hula wszystko? mam też problemy z tym licznikiem i nie wiem od czego zacząć...
-
[B5 AVG] oceaniczny Avant
- [B5 AVG] oceaniczny Avant
Witam klubowiczów, po sprzedaży przedliftowego sedana: poszukiwałem A6 C5, byłem na wycieczce w Gdyni, aby zobaczyć zgnitego sedana i nieopodal obejrzałem nawet ładną ale powypadkową... w między czasie obejrzałem Paska FL 4motion na highlinie, z którego dookoła schodził lakier... Postanowiłem bacznie śledzić allegro no i trafiła się fajna sztuka A4 Avant 1.9 TDI 1999r. AVG po pełnym faceliftingu -AVG -ori xenon ze spryskiem i samopoziomem -szyberdach -1be -kubełki z pompowanymi lędzwiami -licznik z 1/2 wyświetlacza -kiera i gałka S4 -sub NOKIA -ori autoalarm -podgrzewane lusterka ele. -climatronik -szyby przód ele. -komplet dokumentów wraz z ks. serw. -310500km ori ;] Auto posiadało 2 właścicieli łącznie (1 w niemcach i 1 w polsce), ja jestem trzecim. Auto CAŁE W ORYGINALE!!! Jedynie maska była psiknięta, ale pięknie, na prawdę trzeba się poprzyglądać żeby dostrzec. Na tą chwilę chcę porobić rzeczy niezbędne, typu rozrząd itd... Poźniej felgi na lato bo tu jest zima, letnie pan sobie do b7 zostawił ;] ---------- Post dopisany at 16:33 ---------- Poprzedni post napisany at 16:27 ---------- Wymieniłem już siłowniki klapy tylnej oraz maski... sprężynka do klamki już jedzie, tak jak i wycieraczki Boscha. Filtry już przyjechały: ---------- Post dopisany at 23:10 ---------- Poprzedni post napisany at 16:33 ---------- są i wycieraczki, w tym aucie postanowiłem zainwestować w BOSCHa odświeżam kotleta bo zaniedbałem profil Po ogarnięciu autka po kupnie... Jakoś później wpadły biedrony... W między czasie musiałem wymienić wiązkę w lampie, bo ktoś zrobił taki syf, że nie szło nawet postojówki wymienić kucze nie mogę znaleźć zdjęcia jak ta wiązka wyglądała, najwyżej później zrobię foto Tamte felgi 15" miały jakieś zimówki, ale już styrane, więc stwierdziłem że trza oceanowi zrobić prezent na zimę Felgi poszły do piachu... przed: po: W między czasie kurier przywiózł "paczuszkę": - MIĘCHO Felgi malowałem w robocie i zdecydowałem się na ponoć bardzo wytrzymały lakier z palety VOLVO - czarny mat / półmat, ale przed nim poszedł podkład cynkowy: A później, czyli dokładnie dzisiaj, został już tylko wulkanizator, oczywiście nowe wentyle: Ogólnie jeszcze musiałem odświeżyć dekle od felg no i pomalować w jakiś sensowny kolor, nic nie wpadło mi dziwnego do głowy więc psiknąłem je w czerń spreyem, a jak się jakiś pomysł urodzi to jeszcze raz pomaluje i gitara może ktoś z Was coś podpowie wyszedł inny kolor ale nie dziwię się, aaaa nie dopowiedziałem, że felgi były proszkowo malowane, więc plastikowe dekle po prostu musiałem sam malować w chacie. Na to wszystko musiałem mrygacz w błotniku wymienić i wpadły mi w łapy dymione kierunki:- [B5 AFN] Black Avant Evolution /bix/black piano/gwint/312/269/t.awx/216/38e/soft--> 157KM 335NM
łoo to nieźle ;] klucze do regulacji masz ori czy jakieś uniwersalne lub dorabiane?- [B5 AFN] Black Avant Evolution /bix/black piano/gwint/312/269/t.awx/216/38e/soft--> 157KM 335NM
mam taki sam gwint ale jeszcze na zimowym setupie ciekaw jestem jak zjedziesz w dół- [B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
nie dość lekkie tylko bardzo lekkie piękna sprawa- [B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
to nie czasem wzór z bmw?- [B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
konkret widze !!!- [B5 AFN+] Sedan 98' Oryginał LZ5L
jeszcze nie wiem możliwe że nie wejdą w ogóle, ale głupizną byłoby nie kupienie ich za te piniendze...- [B5 AFN+] Sedan 98' Oryginał LZ5L
felunek zakupiony, tylko nie wiem jakie opony naciągnąć na to... mam dylemat 2x 8,5j 18" et 55 2x 10j 18" et 60 jakieś propozycje? i nie wiem też jaki będzie musiał być dystans zdjęcia już na pewno na dniach na feldze i ustawieniu gwintu ;]- POMOCY! Jakie opony na 8,5 J 18" oraz 10 J 18"
kosztowały grosze i po wstępnych pomiarach wyszło że wejdą, a pytam bo może ktoś spotkał się z takim tematem- POMOCY! Jakie opony na 8,5 J 18" oraz 10 J 18"
Witam Pany, otóż zakupiłem felgi 18" RH Made in Germany ;] Dwie są 8,5j ET55 i dwie 10j ET60. Zastanawiam się jakie opony założyć żeby to wszystko mi pasowało, jeżeli chodzi o zawieszenie to jest gwint Te 10j mi w ogóle wejdą? Na pewno musi być naciąg prawda? Proszę o pomoc Aaa i wie ktoś może jakie dystanse założyć? Może się ktoś spotkał?- co to za koło? ori audi? A8?
no i tak zrobie lepiej wydać 5 stów więcej i mieć coś porządnego ;]- co to za koło? ori audi? A8?
Lipsky wyszedł.. -felgi - made in CHINA -opony - jedna spękana ze starości, ogólnie cały komplet nieciekawy, ok. 3,5mm, i na dodatek nierówno zużyte, czyli trzeba już myśleć o wymianie... już wolę poczekać i znaleźć coś ori lub firmowego, dołożyć pare groszy i mieć elegancki komplecik... ---------- Post dopisany at 14:57 ---------- Poprzedni post napisany at 14:57 ---------- a miało być tak pięknie... (ori fele i w miarę dobra opona...)- co to za koło? ori audi? A8?
ponoć 1000zł ale to jest ogólnie dziwna sytuacja... nie chciałbym zapeszać.. opowiem wszystko w środe bo wtedy bede wszystko wiedział ;]- co to za koło? ori audi? A8?
no te podobno są oryginalne audi... dlatego też pytam się czy ktoś coś wie na ten temat ;] w środę dopiero będę wszystko wiedział dokładnie.. ---------- Post dopisany at 20:32 ---------- Poprzedni post napisany at 18:24 ---------- widziałem takie same w nowej a8 tylko że w 20"- co to za koło? ori audi? A8?
Cześć Pany, znacie może taką felgę? Może jakieś parametry itp.? Jest to 18" ( opony 235/40/18 95Y- do 300km/h ;D ) chyba od A8... Mam możliwość nabycia takiego zestawu, za wydaje mi się śmieszną kase...- Felga marzeń do B5 ?
- [B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
ale igły te welury- [B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
mnie również to straaaaasznie denerwuje:kwasny:- fele od mercedesa 215/45/17 będzie pasowało??
kurde dzisiaj jade założyć te fele i zobaczymy jak to będzie siedzieć ---------- Post dopisany at 20:47 ---------- Poprzedni post napisany at 14:34 ---------- przymierzałem i odpuszczam, bo mają et bodajże 47 lub 49 i za bardzo chowają się w błotnikach... i ogólnie za wąskie bo 7"- fele od mercedesa 215/45/17 będzie pasowało??
hehe i tak i tak a jeśli chodzi o et to audi ma ori 35 czy 45 bo już zgłupiałem?? - [B5 AVG] oceaniczny Avant