Treść opublikowana przez kujawaPGN
-
Co daje usunięcie katalizatora w Audi A4 B6 1.9TDI?
ja puszkę też bym zostawił
-
[B5 AFN] + 0.216, Turbo AWX + Chipsy KW 17" sedan quattro
handlarz by się nie zastanawiał... by podpiął ten airbag pod kontrolkę od oliwy i pasuje, ktoś kupi i niech się martwi...
-
Obniżone zawieszenie H&R i problemy ze prowadzeniem
ano tak też można ;]
-
reanimacja podłokietnika przód
hmm.. tak też właśnie myślałem, że nie da rady :/ A o zapodaniu delikatnego zawiasu plany już były, ale chciałem zachować oryginał, no jednak czasem się nie da.. Pozdro
-
Obniżone zawieszenie H&R i problemy ze prowadzeniem
no ale jak można zakładać na amortyzatory sprężyny, które luźno sobie po nim latają?
-
Co daje usunięcie katalizatora w Audi A4 B6 1.9TDI?
no właśnie tak sobie pomyślałem że jak ma całego kata to wie co i jak...
-
Co daje usunięcie katalizatora w Audi A4 B6 1.9TDI?
i normalnie można im sprzedać luzem w reklamówce?
-
reanimacja podłokietnika przód
Witam, Pany macie może jakiś sposób na reanimację zawiasu podłokietnika, ja mam jeden uchwyt urwany, próbowałem skleić poxipolem, skleić sie da, ale jak z powrotem zamocować? najlepiej byłoby, gdyby można skleić mając osobno w ręku tą pokrywe, a jak wyschnie to ja włożyć... no ale jak sie zacznie te uchwyty naginać to znów popękają... ---------- Post dopisany at 16:30 ---------- Poprzedni post napisany at 16:29 ---------- no chyba ze podłokietnik można rozkręcić, rozbebeszyć.. ??
-
wieje przez zamknięte drzwi
w taki też sposób można "ponaciągać" drzwi ażeby dobrze przylegały no i co za tym idzie mniej wiało ;]
-
dziwne zachowanie zamka centralnego
Sara... hmm... bardzo ładne imię
-
Jakie amortyzatory?
musisz mieć dokładniejsze dane.. popatrz dokładnie
-
Jakie amortyzatory?
ja właśnie dziś zauważyłem ze miałem Boge. Na początku nie wiedziałem czy dobrze przeczytałem bo pierwszy raz słysze o takiej firmie
-
Malowanie lamp
no nie wiem bo na dole lampki jest jeszcze halogen...
-
Malowanie lamp
a ma ktoś tak zrobione ale lampki Boscha?
-
Jaki płyn do spryskiwaczy?
co sądzicie o płynie zimowym motula?
-
woda w sedanie bagaznik
znasz historię auta? jak miał wspawaną ćwiare to może się lać i lać
-
dziwne zachowanie zamka centralnego
styki w kostkach po latach mogą zaśniedzieć i nie przewodzą prądu tak jak powinny, czasami taki manewr właśnie jak odłączenie i podłączenie na nowo pomaga
-
zamykanie/otwieranie szyb - sposób działania
na 100% trzeba kodować w momencie kiedy zdejmujesz boczek i wsio odpinasz, a później podpinasz
-
Który GWINT do B5 lepszy
koledzy ten gwint właśnie w tej chwili jest montowany w mojej b5 ;D od jutra będę miał do sprzedania 2 komplety (amory + springi) zawieszenia ale oryginalnego: 1be oraz 1 ba
-
Sprężyny od S4 do A4
będzie to samo, wagowo pewnie za dużej różnicy nie ma
-
Malowanie lamp
no i zdjęcia tych Boscha ;D
-
[B5 AFN+] Sedan 98' Oryginał LZ5L
No tragicznie nie wyglądają, odmładzają na pewno autko... ale ja jestem raczey zwolennikiem oryginału więc oryginały zagościły ---------- Post dopisany 24-05-2012 at 16:29 ---------- Poprzedni post napisany 10-04-2012 at 20:28 ---------- kurde nie umiem wstawić żadnej ikonki w tekst, ani podkreślić ani koloru zmienić, nic... albo jestem ślepy albo nie wiem... ---------- Post dopisany 15-03-2013 at 16:33 ---------- Poprzedni post napisany 24-05-2012 at 16:29 ---------- w poniedziałek auto otrzyma gwint i wpadnie przy okazji kilka innych gratów; w sklepie mówie że potrzebuje napinacz paska wielorowkowego a gość mi odpowiada: jest taki za 100pln i taki za 250pln... jak dam panu ten tańszy to mnie pan z nim odwiedzi za 3miechy... no i wziąłem ten droższy bo już kiedys też miałem przyjemność reklamować napinacz...
-
RS4 B5 By Kosiniak.
kucze ale kozaczyna noo...
-
Obniżenie zawieszenia
dołączam się do pytania
-
jakie sprezyny i amorki
teraz niepotrzebne czekanie, nerwy, strata kasy, bo trza paczke odesłac... a oni później niezbyt chętnie podchodzą do oddawania za wysyłke.,