Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kujawaPGN

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kujawaPGN

  1. ja puszkę też bym zostawił
  2. handlarz by się nie zastanawiał... by podpiął ten airbag pod kontrolkę od oliwy i pasuje, ktoś kupi i niech się martwi...
  3. hmm.. tak też właśnie myślałem, że nie da rady :/ A o zapodaniu delikatnego zawiasu plany już były, ale chciałem zachować oryginał, no jednak czasem się nie da.. Pozdro
  4. no ale jak można zakładać na amortyzatory sprężyny, które luźno sobie po nim latają?
  5. no właśnie tak sobie pomyślałem że jak ma całego kata to wie co i jak...
  6. i normalnie można im sprzedać luzem w reklamówce?
  7. Witam, Pany macie może jakiś sposób na reanimację zawiasu podłokietnika, ja mam jeden uchwyt urwany, próbowałem skleić poxipolem, skleić sie da, ale jak z powrotem zamocować? najlepiej byłoby, gdyby można skleić mając osobno w ręku tą pokrywe, a jak wyschnie to ja włożyć... no ale jak sie zacznie te uchwyty naginać to znów popękają... ---------- Post dopisany at 16:30 ---------- Poprzedni post napisany at 16:29 ---------- no chyba ze podłokietnik można rozkręcić, rozbebeszyć.. ??
  8. w taki też sposób można "ponaciągać" drzwi ażeby dobrze przylegały no i co za tym idzie mniej wiało ;]
  9. Sara... hmm... bardzo ładne imię
  10. musisz mieć dokładniejsze dane.. popatrz dokładnie
  11. ja właśnie dziś zauważyłem ze miałem Boge. Na początku nie wiedziałem czy dobrze przeczytałem bo pierwszy raz słysze o takiej firmie
  12. no nie wiem bo na dole lampki jest jeszcze halogen...
  13. a ma ktoś tak zrobione ale lampki Boscha?
  14. co sądzicie o płynie zimowym motula?
  15. znasz historię auta? jak miał wspawaną ćwiare to może się lać i lać
  16. styki w kostkach po latach mogą zaśniedzieć i nie przewodzą prądu tak jak powinny, czasami taki manewr właśnie jak odłączenie i podłączenie na nowo pomaga
  17. na 100% trzeba kodować w momencie kiedy zdejmujesz boczek i wsio odpinasz, a później podpinasz
  18. koledzy ten gwint właśnie w tej chwili jest montowany w mojej b5 ;D od jutra będę miał do sprzedania 2 komplety (amory + springi) zawieszenia ale oryginalnego: 1be oraz 1 ba
  19. będzie to samo, wagowo pewnie za dużej różnicy nie ma
  20. no i zdjęcia tych Boscha ;D
  21. No tragicznie nie wyglądają, odmładzają na pewno autko... ale ja jestem raczey zwolennikiem oryginału więc oryginały zagościły ---------- Post dopisany 24-05-2012 at 16:29 ---------- Poprzedni post napisany 10-04-2012 at 20:28 ---------- kurde nie umiem wstawić żadnej ikonki w tekst, ani podkreślić ani koloru zmienić, nic... albo jestem ślepy albo nie wiem... ---------- Post dopisany 15-03-2013 at 16:33 ---------- Poprzedni post napisany 24-05-2012 at 16:29 ---------- w poniedziałek auto otrzyma gwint i wpadnie przy okazji kilka innych gratów; w sklepie mówie że potrzebuje napinacz paska wielorowkowego a gość mi odpowiada: jest taki za 100pln i taki za 250pln... jak dam panu ten tańszy to mnie pan z nim odwiedzi za 3miechy... no i wziąłem ten droższy bo już kiedys też miałem przyjemność reklamować napinacz...
  22. kucze ale kozaczyna noo...
  23. dołączam się do pytania
  24. teraz niepotrzebne czekanie, nerwy, strata kasy, bo trza paczke odesłac... a oni później niezbyt chętnie podchodzą do oddawania za wysyłke.,

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.