Treść opublikowana przez kujawaPGN
-
[B5 AGB] VIAGRA
Już jest na tapecie ---------- Post dopisany at 19:20 ---------- Poprzedni post napisany at 19:19 ---------- fela, lampy :slina:
-
[B5 AFN+] Audi A4 1.9 TDI Avant ;)
- [ALL B5] Problem z podświetleniem nóg i lampką w boczku drzwi
no u mnie drzwi kierowcy mają takowy problem, ale jak są otwarte i nacisne przycisk "otwierania" na pilocie to też sie wszystko odpala w środku, także ja strzelam że zamek zjoobany- [ALL B5] Problem z podświetleniem nóg i lampką w boczku drzwi
no z 5x szybciej wciski połamiesz może mróz mu dał popalić, czy przed zimą też problem występował?- [ALL B5] Problem z podświetleniem nóg i lampką w boczku drzwi
kucze niby prawy tył, czyli wydawałoby sie, że mało używane drzwi, a tu takie rzeczy...- Licznik FIS + zegary oleju i Volt
o kurde sooryy Pany, nie czytałem tego opisu w ogóle, a na manetke nie spojrzałem. no tak 4 szyby klima 2stefowa sterowanie z kiery felgi 16... szkoda słów, ale ściema!! że gość się nie boi, komis tym bardziej, przecież jeżeli ktoś by po to teraz przyjechał, to musiałby mu jakieś odszkodowanie zapłacić z racji nierzeczywistego opisu auta.- Licznik FIS + zegary oleju i Volt
Patrz na licznik, patrz na opis. Automaty potrzebują wyświetlenia włączonego biegu, P D N R- [ALL B5] Problem z podświetleniem nóg i lampką w boczku drzwi
Mam to samo, tzn. po otwarciu drzwi kierowcy nic się nie zapala, elektryk wraz z kolegą mówili, że to zamek zjebany, ale niby da sie go jakos "zregenerować"- Licznik FIS + zegary oleju i Volt
Witam, zawsze myślałem, że jeżeli licznik jest z pełnym fisem to ma dodatkowe zegary tj. temp. oleju i woltomierz. A jednak tak nie jest! Oferta - Audi A4 - GŁÓWNE ELEMENTY WYPOSAŻENIA STANDARDOWEGO NIEZAWODNY SILNIK !!!!!!!!!!! 1,9 TDI 110 KM ABS + BAS + EBD -OPONY ZIMOWE ESP + ASR + Pozdrawiam- [B5 AFN] + 0.216, Turbo AWX + Chipsy KW 17" sedan quattro
A potem ludzie się dziwią jak ktoś napisze "auto doinwestowane"... piękna taka nowiuśka turbawka- Co w takiej sytuacji ? ET...
o takie chodzi nie? Alufelgi 16" Audi Speedline ORYGINAŁ ZIMOWE (2770369405) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Polecam- [B5 AFN] + 0.216, Turbo AWX + Chipsy KW 17" sedan quattro
właśnie chodzi mi o słyszalną turbawke jaki koszt takiego zamiennika jeśli można zapytać?- [B5 AFN] + 0.216, Turbo AWX + Chipsy KW 17" sedan quattro
z chmurką se jaja robiłem przecież chodzi mi czy np w dzwięku na jałowym coś się zmieniło?? bo widziałem na filmiku gdzieś w sieci jak gościowi po wywaleniu kata fajny dzwięk się tworzył...- [B5 AFN] + 0.216, Turbo AWX + Chipsy KW 17" sedan quattro
jakie różnice po wywaleniu kata? duża czarna chmurka za autem teraz?- PORADA! Wymiana żarówek w 3-cim świetle stop Sedan
właśnie widziałem fotostory ;]- Jak zdemontować trzecie światło "STOP" w sedanie?
no prosze w jaki łatwy sposób można to zrobić, a nie tak jak ja.. półke zdejmować... pozdro- PORADA! Wymiana żarówek w 3-cim świetle stop Sedan
od bagaja chyba nie dasz rady ich odręcić..- Jak zdemontować trzecie światło "STOP" w sedanie?
a to ja miałem poprzepalane...- Co to za zegary?
ja mam w przedlifcie identyczny licznik z pełnym FISem tylko 'oryginalny' z normalnymi tarczkami i normalną czcionka i tak jak tu mam kontrolke od świec na prędkościomierzu... ---------- Post dopisany at 17:27 ---------- Poprzedni post napisany at 17:25 ---------- ale ktoś na prawdę niezły rezacz był taką lipe odstawić...- Jak zdemontować trzecie światło "STOP" w sedanie?
przerabiałem to ale podszedłem do tego inaczej, może niepotrzebnie ale wszystko działa http://a4-klub.pl/wnetrze-99/porada-wymiana-zarowek-3-cim-swietle-stop-sedan-247525/ tu krótki opis powodzonka- [B5 AFN] + 0.216, Turbo AWX + Chipsy KW 17" sedan quattro
noo chiba że tak ;]- [B5 AFN] + 0.216, Turbo AWX + Chipsy KW 17" sedan quattro
no w praktyce przedliftowe lampy Boscha są lepsze, lepiej oświetlają, a jeżeli chodzi o wygląd to wiadomo że polifty bo nie świecą za dobrze... no chyba ze wsadzimy xenon- [B5 AFN] + 0.216, Turbo AWX + Chipsy KW 17" sedan quattro
piękny widok ;] ileżżż mięsa- [B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
i ja również mam w takim kolorku ;] a tak poza tym miałem przyjemność testować oryginalny sprzęt audio grający z takim radyjkiem jakie masz tj. delta i potem grające na Concercie I to przepaść jest straaasznie duża, oczywiście na plus dla Concerta, inne, głębsze, ładniejsze basy itd. na prawde taka inwestycja mogłaby stworzyć dużego banana na twarzy ;D także polecam ;] pozdro- [B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
Potwierdzam - [ALL B5] Problem z podświetleniem nóg i lampką w boczku drzwi