Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kujawaPGN

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kujawaPGN

  1. Już jest na tapecie ---------- Post dopisany at 19:20 ---------- Poprzedni post napisany at 19:19 ---------- fela, lampy :slina:
  2. no u mnie drzwi kierowcy mają takowy problem, ale jak są otwarte i nacisne przycisk "otwierania" na pilocie to też sie wszystko odpala w środku, także ja strzelam że zamek zjoobany
  3. no z 5x szybciej wciski połamiesz może mróz mu dał popalić, czy przed zimą też problem występował?
  4. kucze niby prawy tył, czyli wydawałoby sie, że mało używane drzwi, a tu takie rzeczy...
  5. o kurde sooryy Pany, nie czytałem tego opisu w ogóle, a na manetke nie spojrzałem. no tak 4 szyby klima 2stefowa sterowanie z kiery felgi 16... szkoda słów, ale ściema!! że gość się nie boi, komis tym bardziej, przecież jeżeli ktoś by po to teraz przyjechał, to musiałby mu jakieś odszkodowanie zapłacić z racji nierzeczywistego opisu auta.
  6. Patrz na licznik, patrz na opis. Automaty potrzebują wyświetlenia włączonego biegu, P D N R
  7. Mam to samo, tzn. po otwarciu drzwi kierowcy nic się nie zapala, elektryk wraz z kolegą mówili, że to zamek zjebany, ale niby da sie go jakos "zregenerować"
  8. Witam, zawsze myślałem, że jeżeli licznik jest z pełnym fisem to ma dodatkowe zegary tj. temp. oleju i woltomierz. A jednak tak nie jest! Oferta - Audi A4 - GŁÓWNE ELEMENTY WYPOSAŻENIA STANDARDOWEGO NIEZAWODNY SILNIK !!!!!!!!!!! 1,9 TDI 110 KM ABS + BAS + EBD -OPONY ZIMOWE ESP + ASR + Pozdrawiam
  9. A potem ludzie się dziwią jak ktoś napisze "auto doinwestowane"... piękna taka nowiuśka turbawka
  10. o takie chodzi nie? Alufelgi 16" Audi Speedline ORYGINAŁ ZIMOWE (2770369405) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Polecam
  11. właśnie chodzi mi o słyszalną turbawke jaki koszt takiego zamiennika jeśli można zapytać?
  12. z chmurką se jaja robiłem przecież chodzi mi czy np w dzwięku na jałowym coś się zmieniło?? bo widziałem na filmiku gdzieś w sieci jak gościowi po wywaleniu kata fajny dzwięk się tworzył...
  13. jakie różnice po wywaleniu kata? duża czarna chmurka za autem teraz?
  14. właśnie widziałem fotostory ;]
  15. no prosze w jaki łatwy sposób można to zrobić, a nie tak jak ja.. półke zdejmować... pozdro
  16. od bagaja chyba nie dasz rady ich odręcić..
  17. a to ja miałem poprzepalane...
  18. ja mam w przedlifcie identyczny licznik z pełnym FISem tylko 'oryginalny' z normalnymi tarczkami i normalną czcionka i tak jak tu mam kontrolke od świec na prędkościomierzu... ---------- Post dopisany at 17:27 ---------- Poprzedni post napisany at 17:25 ---------- ale ktoś na prawdę niezły rezacz był taką lipe odstawić...
  19. przerabiałem to ale podszedłem do tego inaczej, może niepotrzebnie ale wszystko działa http://a4-klub.pl/wnetrze-99/porada-wymiana-zarowek-3-cim-swietle-stop-sedan-247525/ tu krótki opis powodzonka
  20. no w praktyce przedliftowe lampy Boscha są lepsze, lepiej oświetlają, a jeżeli chodzi o wygląd to wiadomo że polifty bo nie świecą za dobrze... no chyba ze wsadzimy xenon
  21. i ja również mam w takim kolorku ;] a tak poza tym miałem przyjemność testować oryginalny sprzęt audio grający z takim radyjkiem jakie masz tj. delta i potem grające na Concercie I to przepaść jest straaasznie duża, oczywiście na plus dla Concerta, inne, głębsze, ładniejsze basy itd. na prawde taka inwestycja mogłaby stworzyć dużego banana na twarzy ;D także polecam ;] pozdro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.