Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kujawaPGN

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kujawaPGN

  1. aha czyli zawodowy kierowca
  2. hmm... przedstawiciel handlowy?
  3. ja mam 1BA i zmieniam na niższe bo za wysoko stoi, no ale komfort jest spoko
  4. za tą cene to śmiało gwint dostaniesz, a jeżeli gwintu nie chcesz to zwykłe z najwyższej półki ;]
  5. za tą cene to gwint ma się rozumiec ?
  6. nie no gwint musi wjechać ;]
  7. jaka cena? ;]
  8. jak są zdrowe to śmigaj i zobaczysz co i jak ;]
  9. no 95 i 98 tunel ma chyba ten sam, ale 98 i 00 już nie ;]
  10. miałem tak w AFN, na początku myślałem że jakiegoś "kopa" dostał i jest taki mocny że zrywa przyczepność wymiana sprzegła i po sprawie
  11. ja jakoś na dniach będe tunel ściągał przy okazji ciągnięcia kabla od emulatora ;] i ten wątek skłonił mnie do naprawy własnego uchwytu także jakiś patent wjedzie na pewno ;D
  12. no właśnie zależy jak jeździsz, jak spokojnie i dostatnie to spoko ale jak lubisz ostrzej wejść w zakręt itp. to ładuj szersze
  13. naciągnąć linke bądź/lub wymienić sprężynke i hula ja trza ;]
  14. aaa no to trza wyregulować drzwi, ja mam też opuszczone, ale z tym podjadę do znajomego blacharza
  15. jeżdże na takich ale tylko zimą... latem na pewno bym ich nie założył...
  16. to jest przypadłość b5 u mnie blacharz chyba linke naciągnął...
  17. u mnie też to nie działa, ale oprócz zepsutego mechanizmu mam coś popękane przy tunelu i zostaje mi albo sklejenie tego, co byłoby cudem lub wymiana całego tunelu
  18. jeżeli szpary wokół drzwi masz ok i nie są opuszczone to zostaje troche siłowo do tego podejść i "podoginać" drzwi
  19. trzeba tunel wyciągnąć, a cały mechanizm jest kilkoma śrubkami przykręcony z tego co pamiętam
  20. fajna kombinacja też chciałbym żeby najmniejszego dymka mi nie puścił
  21. coo:shock3: 800km na troche ponad pół baku??
  22. no chyba ze tak
  23. mi osobiście fela się bardzo podoba ;] no i lampa również

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.