Treść opublikowana przez kujawaPGN
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
Ooo ;D kto zagościł na forum ;P p. Trepkowa
-
[B5 AGB] S4 R32 Turbo GT3788R by zabba88
ale KOKS na pełnej kur... nie mogę się doczekać sfinalizowania projektu... pozdro
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
Kurde, a ja kiedyś kupiłem do sedana jakieś "nołnejmy" za 60 PLN, bo innych nie mieli
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
Dzięki kolego głównie chodziło mi o termostat, bo ostatnio kupowałem do siebie to za Gates'a płaciłem 50zł, zaślepki też po 8zł... Pozdro
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
Tak z ciekawości ;] ile kosztuje w ASO termostat i zaślepki górnej osłony silnika?? Bo czasem podobno idzie wyrwać taniej niż w sklepie...
-
[ALL B5] Naprawa tylniej wycieraczki avant
Jest satysfakcja płyn idzie tylko w jedno miejsce a wycieraczka działa według moich poleceń
-
Im mniej paliwa tym gorzej odpala na zimnym
u mnie jest tak, że jak go odpale... pochodzi sobie... zgasze i odpalam ponownie to już na strzał pali... po prostu przy ok. 1/4 baku po nocy ciężko pali... myślałem, że filtr paliwa ma w sobie jakiś zaworek, ażeby... to paliwo się nie cofało
-
Im mniej paliwa tym gorzej odpala na zimnym
a przyjmijmy że paliwo sie cofa... co z tym zrobić??
-
Im mniej paliwa tym gorzej odpala na zimnym
no jest ponad ćwierć zbiornika i już dziwnie pali...
-
Im mniej paliwa tym gorzej odpala na zimnym
Witam Pany, mam dziwny problem w swoim AVG. Kiedy jest dużo paliwa pali elegancko po nocy, przejechałem od zatankowania ok. 600km i już dzisiaj c**jowo odpalił rano, tzn. kręcił długo (po nocy, autko w garażu, 3,5stopnia cejsjusza). Normalnie bardzo ładnie odpala, jak jest ciepło lub zaraz po zgaszeniu to praktycznie "na strzał". Dziwna sprawa, co to może być na pierwszy rzut? Czujnik cieczy wymieniony... ---------- Post dopisany at 17:23 ---------- Poprzedni post napisany at 17:19 ---------- filtr paliwa nowy Boscha...
-
skrzynia biegów 1.9 TDI 90 KM
dhl to chyba od a3 jest nie? ---------- Post dopisany at 14:42 ---------- Poprzedni post napisany at 14:40 ---------- soryy, przecież wtedy byś jej nie założył
-
skrzynia biegów 1.9 TDI 90 KM
no właśnie, ja też odpowiedziałem koleżance na pytania
-
skrzynia biegów 1.9 TDI 90 KM
Koleżanka przecież nie musi od razu wkładać turbo od 110, wtrysków itp... może przecież zacząć od dobrego chipa, którego montaż nie zajmuje więcej niż 10min...
-
skrzynia biegów 1.9 TDI 90 KM
wtedy z kolei w parze idzie dorzucenie odrobiny koksu do zeciora
-
skrzynia biegów 1.9 TDI 90 KM
podejrzewam, że odczujesz minimalnie gorsze przyspieszenie...
-
skrzynia biegów 1.9 TDI 90 KM
ze skrzynią od AJM'a miałabyś niższą prędkość obrotową przy wyższych prędkościach, np. przy 100km/h chyba niecałe 2000obr/min
-
szum w kabinie
tak z ciekawości.. jaką prędkość obrotową ma 1.8t przy 140 i 160km/h ??
-
szum w kabinie
Przed chwilą wróciłem z Poznania i sypnąłem te 200 na autostradzie i w sumie do tych 200 nic nie świszczy... ale głośno w kabinie jest z racji pędu itd...
-
szum w kabinie
Może pomyliłeś forum A4 z forum A8??
-
[ALL B5] RTDSI4 B5,5 Avant
Już wróble będzie wciągać
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
W 2000r. jeszcze AFNy szły?? Chyba już tylko AVG... Sprawdzałeś kolego rocznik po VINie?
-
Wskazanie paliwa
co znaczy "czujnik jest podwójny" ??
-
Wskazanie paliwa
dzięki kolego jeszcze jedno ważne pytanko mi się narodziło: czy przy rozruchu silnika dawka wtrysku jest ustalana między innymi według danych z czujnika temp. cieczy, czy może bierze dane temp. cieczy z licznika?? chodzi o to, że mi przy zimnym ( czytaj: stał całą noc na dworze) silniku licznik wskazuje okolice 63 stopni i czasem dłużej kręci... tak jakby dawka paliwa była za mała (komputer myśli że silnik jest ciepły i ma 63stopnie) ??? czujnik temp. cieczy nowy....
-
Wskazanie paliwa
dzięki kolego
-
Wskazanie paliwa
nawet jest to wskazane aby był to vdo mam jeszcze pytanko, gdybym zrezygnował z pełnego fisa i chciał wymienić na identyczny jaki mam, a mam jaeger 1/2fis to czy moge wsadzić EU VDO 1/2fis??