Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sarka 92

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam... nieprzyjemna sytuacja miała ostatnio miejsce i ktoś próbował mi chyba ukraść moje audi. Skutkiem wyłamana wkładka... pytanie czy może ktoś posiada zamek przód lewy z kluczykiem? Poszkodowany to audi a4 b5 rok 1996. Zestaw naprawczy kupiłam bo wiosło też złamane Ale okazało się że to za mało...
  2. sarka 92 odpowiedział(a) na sarka 92 temat w Audi A4 B5
    Ok. Dziękuję za podpowiedź. Będziemy próbować.
  3. sarka 92 odpowiedział(a) na sarka 92 temat w Audi A4 B5
    Czy robił test nie wiem. Podmienił czujnik na ten z literka d i stwierdził że to nie taki ale jednak go tam wcisnął. Licznik skakał. Zdarza mu się że działa... Obrotomierz normalnie działa i Nalicza kilometry normalnie. Ja strzeliłam w czujnik ale może się mylę
  4. sarka 92 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Panowie... Pytanie nie działa mi predkoscionomierz. Kilometry nalicza. Ale jedzie się 0km/h. Stawiałam na czujnik prędkości posiadam takowy i numerze 012409191d dałam do mechanika... Stwierdził że mam w skrzyni inny z numerem 012409191c i tu moje pytanie. Bo ja blondynka mam prawo się nie znać. Czy to nie jest zamienne? Bo licznik nadal nie działa i albo mam rzeczywiście nie ten czujnik albo mechanik się nie zna o co innego się zepsuło. Dodam że audi a4 b5 1.9 tdi rocznik 96 90koni. Ale skrzynia z 98roku.
  5. był na przeglądzie, amortyzatory i łożyska są w porządku, łożyska już nawet dla pewności ze znajomym mechanikiem sprawdzaliśmy i wszystko jest ok... przy wymianie wahacza oczywiście sprawdził pozostałe może faktycznie to nadkole, bo faktycznie nie jest idealne i przepraszam za błąd nie wiedziałam że przy wymianie tego wahacza wymienia się również sworzeń zbieżność też jest w porządku, nigdzie mnie nie nosi na boki
  6. klocki i tarcze miałam robione jakieś trzy miesiące temu wszystko jest nowe... jak robiłam ten górny wahacz to wszystkie były sprawdzone poza tym był na przeglądzie i wszyscy mówią że jest w porządku...
  7. nie bardzo wiedziałam czy ten temat będzie pasował do zawieszenia czy do układu kierowniczego... mianowicie, co tarło w lewym kole przy skręcaniu w prawo przy 80km/h nawet przy jeździe prosto, potem nic nie słychać. Pojechałam więc na przegląd, okazało się że z tej strony jest do wymiany górny tylny wahacz, oczywiście już wymieniony jest wsiadłam w auto z nadzieją że to już po problemie ale niestety nadal jest to samo... co się dzieje? to może byś sworzeń?
  8. tak CPC minimalna różnica w obrotach... ale nie stracił przyśpieszenia biegi wchodzą delikatnie i autko ładnie pracuje na tej skrzyni
  9. jakby to kiedyś komuś pomogło to autko mam zrobione, skrzynia AFN 1999rok 110km autko chodzi jak miód biegi jak w masełko
  10. Zmiana auta czy przekładka fantów od afn ?? tylko skrzynia z AFN
  11. Tommy Gun też będę miała AFN
  12. jest skrzynia... 1.9 TDI 110KM AFN 1997... ta będzie w porządku, nie?
  13. to trzeba było odpowiedzieć na pytanie a nie wyrażać swoją opinie na temat auta, bo o to nie prosiłam... i zmień auto jak to CI nie pasuje i kup 150 koni, może niektórym takie 90 w zupełności wystarcz, nie pomyślałeś o tym?
  14. nie wiem o co Ci chodzi z tym toczydłem... nie wiem jak jeździ Twoje auto ale mało mnie to interesuje... kupiłam a4 bo chciałam duże auto... i wbrew Twoim przekonaniem owszem ma ono przyspieszenie, i skąd możesz wiedzieć ze nie jestem hobbystą i co robię ze swoim autem? myślisz że jestem dziewczyną to potrafię je tylko odpalić i jeżdżę do 70km/h? otóż grubo się mylisz... nie jestem jakimś świeżym kierowcą, jeżdżę lepiej niż niejeden facet
  15. no fajnie... a to czemuś szkodzi?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.