Treść opublikowana przez kujawaPGN
-
[B5 AVG] oceaniczny Avant
Polecam
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
Dzieki
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
Trepek, a jaką oliwe lałeś do skrzyni? Myślę żeby u siebie wymienić dlatego pytam
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B5
Musze sie chyba z tym przespac
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B5
No bo to sa od paska cc lub od sirocco
-
[B5 AVG] oceaniczny Avant
to jakie najlepiej by pasowały? 215/40?
-
[B5 AVG] oceaniczny Avant
Tzn już opon bym nie zmieniał, bo tak jak mówiłem bieżnik jest na prawde spoko... a jak patrzylem to różnica w srednicy jest chyba 10mm czyli przy 100km/h przy standardowych 195/65/15 to jakieś 102km/h przy 235/40/18 wiec OK
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B5
Panowie, podpowiedzcie mi co sądzicie o tej feldze? Wg mnie extra, ori vw 18" 8J i ET41... 1 sztuka idealna, 3 mają jakieś tam obcierki, ale nie straszne i nie rzucające się jakoś mocno w oczy. Opony wielosezony "jakiejś" firmy chyba minerwa 235/40 xl ale sporo bieżnika. kwota, którą miałbym zapłacić to 2000 PLNów
-
[B5 AVG] oceaniczny Avant
Ano dzięki, szukaj - przeglądaj, a znajdziesz.... ja też musiałem się naszukać i najeździć bezsensownie, ale w końcu trafiła się ta sztuka jak ją oglądałem to nie mogłem się powstrzymać żeby nie było po mnie widać że jestem podjarany ogólnie same plusy odkrywałem Edit Panowie, podpowiedzcie mi co sądzicie o tej feldze? Wg mnie extra, ori vw 18" 8J i ET41... 1 sztuka idealna, 3 mają jakieś tam obcierki, ale nie straszne i nie rzucające się jakoś mocno w oczy. Opony wielosezony "jakiejś" firmy chyba minerwa 235/40 xl ale sporo bieżnika. kwota, którą miałbym zapłacić to 2000 PLNów
-
[B5 TDi] Bieda po lifcie, delikatny sleeper + gwint, 18zoll, czysto i nisko.
czyżby nie ustawiony kąt po zmianie rozrządu?
-
Audiola Avant w AFN'ie
jaka wypustka na kierunki? masz podłużny kierunek a przedlift miał kwadratowy ;] a klapy w poliftach chyba jeszcze bardziej sie utleniały niż w przed
-
Audiola Avant w AFN'ie
Lewy przedni błotnik masz od polifta i chyba klapę tył, fajny kolor i program
-
[B5 AVG] oceaniczny Avant
Dlaczego pecha?
-
[B5 AVG] oceaniczny Avant
Nieee, ori używki w super stanie, komplecik. Pan mi puścił za 90pln z KW
-
[B5 AVG] oceaniczny Avant
Dzięki ---------- Post dopisany 16-09-2013 at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany 15-09-2013 at 14:14 ---------- sprężynka w klamce nowa i normalnie fabryka. polecam Wpadły ori dywany gumowe
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
teraz będziesz biegi zmieniał szybciej niż DSG
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
jakie wrażenia ze zmiany biegów?
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
ooo właśnie
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
jestem w szoku, że jedenzecior takie liczby wypluwa
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
Poka wykres
-
Lusterka zewnętrzne: zwykłe wkłady, a fotochromy?
aaaa to nie wiedziałem, że tak to działa... w sumie w wewnętrznym jest ten czujniczek, a w zewnętrznych takowego nie widziałem... czyli ogólnie rzecz biorąc trzeba rezać patrzyłem na używki wkładów fotochromatycznych to nie ma tego... tylko jakieś pojedyńcze sztuki lusterek wewnętrznych... dzięki za info pozdro
-
Lusterka zewnętrzne: zwykłe wkłady, a fotochromy?
No to wewnetrze, a zewnetrzne?
-
Lusterka zewnętrzne: zwykłe wkłady, a fotochromy?
Witam Pany, nurtuje mnie pytanie, czy można zamiast zwykłych wkładów (podgrzewanych) lusterek zewnętrznych włożyć fotochromy i to sobie będzie działać od razu czy trzeba coś rezać dodatkowo? Bo mam do wymiany wkład lewy no to może bym od razu doposażył avanta ---------- Post dopisany at 11:22 ---------- Poprzedni post napisany at 11:19 ---------- nie wiem czy to ma znaczenie, ale pacjent to polift 99'
-
Widziany,widziana-kiedy i gdzie?
- [B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
Dziś autko widziane na żywo Bardzo ładnie się prezentuje, 18stka + gleba robi robotę Myślałem, że toczysz się na five flat'ach... nie wiem czemu Ogólnie od razu widać, że autko klubowe, momentalnie rzuca się w oczy pzdr - [B5 Adr]Avantador By Arkadiush !