Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kujawaPGN

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kujawaPGN

  1. Witam, mam do kupienia felgi od mercedesa z nakładkami chromowanymi opony stan można powiedzieć nowy, felgi ogólnie bardzo zadbane. Co sądzicie? Będzie pasowało do granatowego sedana?
  2. strzelam: uturbione 2 litry, ~200KM ???
  3. bo ja tez miałem korygowany kąt i dawkę ale nie wiem jak mi ustawił koleś.. powiedział ze jest idealnie teraz... tez chmurki sobie puszcza przy większym bucie ale czuć że lepiej się odpycha
  4. a jakie jest ori ustawienie?
  5. po raz kolejny napiszę że czerwona aczwórka urywa suty... oczywiście jeżeli lakier zadbany..
  6. od kolegi z forum nie? Piękna ;]
  7. kujawaPGN opublikował(a) temat w Układ Jezdny
    Pany pompa wspomagania od AJMa bedzie pasowała do AFNa?
  8. kujawaPGN opublikował(a) temat w Układ Jezdny
    Witam, Pany jeżeli magiel popiskuje to tylko i wyłącznie regeneracja? Czy może ten pisk jest czymś innym wywołany? Dodam, że kiedy płyn się rozgrzeje to trzeba dodawać gazu żeby wspoma jako tako działała, a przy tym pompa wyje... Zauważyłem ostatnio, że jak wjadę w jakąś nierówność to słychać tak jakby amortyzator skrzypiał (prawy przód)... nie wiem już co się dzieje.. Dzisiaj jak delikatnie skręcałem kierownicą to dziwny odgłos się wydobywał z prawego przodu właśnie i wydaje mi się że z maglownicy
  9. a ile za te 17" z d2? ---------- Post dopisany at 14:27 ---------- Poprzedni post napisany at 14:25 ---------- ale autko lala ;]
  10. no to elegancko
  11. e39 to już konkurent a6 nie no tam to jest ciszej, wiadomka limuzyny
  12. też studiuje i wiem jak to jest ;P
  13. no widzisz ;] dziwne, ale za to jakie proste w naprawie
  14. kurcze ciężko jednoznacznie określić prędkość, raz szumi raz nie, zależnie od wiatru... na pewno szum jest uciążliwy przy ponad 140 km/h bynajmniej u mnie
  15. poluzowane śruby.. raczeyyy nie..
  16. pilkington u mnie siedzi już półtora roku i wszystko spoko, szyba się nie rysuje od wycieraczek jak u kolegi wyżej (wycieraczki Bosch Aereo)
  17. może z powodu wieku drzwi za słabo dociągają się przy zamykaniu?
  18. spróbuj uderzyć do innego mechanika
  19. na tą chwile mogę jedynie powiedzieć, że w zakrętach trzyma się jak przyklejony, a nie miałem jeszcze okazji sprawdzić co sie dzieje na granicy przyczepności...
  20. Pany skoro są same plusy usunięcia kata to nie ma co się zastanawiać
  21. pewnie wykorzystał dane z przeglądu (65% sprawności)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.