Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 Afn] Avant Oem+ Daily By Kraver [Rs6]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam serdecznie wszystkich:siema:

auto kupiłem we wrześniu zeszłego roku i od tego czasu pomału doprowadzam sobie do igła mechanicznego stanu i w wolnej chwili coś tam dłubie :wink:

Dane techniczne :
rok 1999 lift
silnik 1,9 tdi afn
przebieg (podczas kupna) 270 000

wyposażenie:
-abs
-podgrzewane spryski/lusterka
-wspoma
-klima
-ele. szyby przód/lusterka
-grzane fotele
-moduł komfortu oświetlenia /szyby

plany

ogólnie to niema ich za dużo :grin: będzie kolo i gwincik < które już są > jakiś xenonik , troszkę odświeżyć wnętrze jak i lakier, pół kubełki, kiera trój ramienna w skórce, coś tam się jeszcze na pewno wymyśli wyjdzie z z czasem :wink:

auto po kupnie prezentowało się tak

dda85e99db09bb9dm.jpgbc2d8e58d10c9095m.jpgbc2d8e58d10c9095m.jpg
cac46a9ec3e7e6b8m.jpg1e87aea9d03d45b3m.jpg


potem przyszła pora na wymianę tego i owego

f93680fef9325023m.jpge6eb9df4939b52c6m.jpg9fa5b2150c1fab95m.jpg
dscf2315cw.jpg

Uploaded with ImageShack.us



jak już było powymiane co trzeba przyszła pora na zabawki

d988f477a38ef898m.jpgf1e907bba6e1a2c8m.jpg179b13d65bde4b3cm.jpg

gwint już założony kola są w trakcie odświeżania a o to parę fotek jak się auto obecnie prezentuje :wink:

705ebab080a6ea5fm.jpg8db09f56672673fdm.jpgf355f73ca6200749m.jpg
017e023795885b5am.jpg7c09d4cb676b4bf7m.jpgf044dd45256a37cdm.jpg


sukcesywnie będę dodawał zdjęcia z prac zapraszam do komentowania i rożnych sugestii

pozdrawiam

Edytowane przez kraver

Opublikowano

Ladnie sie prezentuje :) Powodzenia !

Opublikowano

Ładna. Powodzenia w modyfikacjach :good:

Opublikowano

Prezentuje się pięknie :wink: Powodzenia przy dalszych pracach!

Opublikowano

Ładnaaa :grin: brakuje tylko dużych felg i bedzie gitara (najlepiej 18)

Powodzenia ! :wink:

Opublikowano

ładna :banan:

Opublikowano

ładnie powodzenia w modach :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

dzieki za pozytywne opinie panowie :decayed:

GermanStyleA4 kolo jest 18-tka z merca takie oemowe jest foto :wink:

Radoskur gwint to najzwyklejszy i najtańszy ta technix :grin: ale póki co nie moge narzekać stosunek ceny do jakości nawet ok i dość betonowaty a o to mi chodziło

a jak już jestem przy glosie to coś zaczolem dłubać z felgami mianowicie pozbyłem się imitacji śrubek i przygotowałem jedna pod nowy lakier

94b811eb55918b6fmed.jpg0135b73ae40fdbbamed.jpg

ps. sorry za zdjęcia domofonem ale aparat odmówił posłuszeństwa

Opublikowano

Ciekawy kolorek :decayed: Mało takich na forum.

Fajna felga:thumbup1: na jaki kolor będzie malowana?

Opublikowano

Dobre koło,własnie powiedz jaki kolor chociaż mam nadzieję,że zostaniesz przy ori:wink:

Opublikowano
  • Autor

kolor ori srebrny,rant poler, śrubki prawdopodobnie złoto jeszcze niewiem

Opublikowano

wlasnie tez sie przymierzam do zakupy tego ta technixa i szukam, obserwuje i slucham opinii :decayed:

Opublikowano
wlasnie tez sie przymierzam do zakupy tego ta technixa i szukam, obserwuje i slucham opinii :decayed:

Ostatnio zauważyłem, że sporo ludzi to kupuje i sobie nawet chwalą :wink:

Mój brat chyba będzie łykał nówkę TA to to przetestuję :grin:

Opublikowano
wlasnie tez sie przymierzam do zakupy tego ta technixa i szukam, obserwuje i slucham opinii :decayed:

Ostatnio zauważyłem, że sporo ludzi to kupuje i sobie nawet chwalą :wink:

Mój brat chyba będzie łykał nówkę TA to to przetestuję :grin:

kurde, bo juz mi nie duzo brakuje od wscisniecia 'Kup Teraz' :decayed:

Opublikowano

po raz kolejny napiszę że czerwona aczwórka urywa suty... oczywiście jeżeli lakier zadbany.. ;)

Opublikowano
  • Autor

felgi juz wszystkie gotowe pod lakier jedna wyczyszczona do golego aluminium i powiem wam ze w przyszlym sezonie bedzie chyba ful poler:banan:

83df4037c100cae5med.jpg

eeafc2a1bd4ae3f3med.jpg

Opublikowano

Jakiej szerokości masz te fele? Mam w planach zakup 18" z rantem, o szerokości 8" i 9" na tył i do tego właśnie wrzucić oponki w rozmiarze 215/35/18 tylko mam wątpliwości co do komfortu jazdy:whistling: Daj znać jak wrażenia z jazdy na tych kółkach i gwincie. Powodzenia w modzeniu.

Opublikowano
Jakiej szerokości masz te fele? Mam w planach zakup 18" z rantem, o szerokości 8" i 9" na tył i do tego właśnie wrzucić oponki w rozmiarze 215/35/18 tylko mam wątpliwości co do komfortu jazdy:whistling: Daj znać jak wrażenia z jazdy na tych kółkach i gwincie. Powodzenia w modzeniu.

przy 8" 215ka będzie minimalnie naciagnieta, ale to minimalnie:wink:

czekam na sesje na tym kole:kox:

Opublikowano
po raz kolejny napiszę że czerwona aczwórka urywa suty... oczywiście jeżeli lakier zadbany.. ;)

Co racja to racja xD Sam Mam czerwoną :D i jak tak teraz patrze to innego koloru bym nie chciał w B5 :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.