Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 Afn] Avant Oem+ Daily By Kraver [Rs6]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ładna ta twoja A4 lakier malina widzę ładnie się świeci :wink:

Opublikowano
  • Autor
Ładna ta twoja A4 lakier malina widzę ładnie się świeci :wink:

dzięki niestety lakier nie jest taki idealny na jaki wygląda muszę porobić parę zaprawek i na wiosnę będzie porządna korekta wtedy mam nadzieje ze będzie lakier malina:banan: a tym czasem zaczolem od poprawy tylnej listwy z której odchodził już lakier kilka fotek z prac

01e702079fd899fcmed.jpg

d488159e44579c34med.jpg

a1e779fe813a1ea4m.jpg

c51db34ef1f85952med.jpg

i efekt końcowy

74efda184c16c897med.jpg

e6530868ce0a83e5med.jpg

Opublikowano
Ładna ta twoja A4 lakier malina widzę ładnie się świeci :wink:

dzięki niestety lakier nie jest taki idealny na jaki wygląda muszę porobić parę zaprawek i na wiosnę będzie porządna korekta wtedy mam nadzieje ze będzie lakier malina:banan: a tym czasem zaczolem od poprawy tylnej listwy z której odchodził już lakier kilka fotek z prac

http://images62.fotosik.pl/155/01e702079fd899fcmed.jpg

http://images61.fotosik.pl/154/d488159e44579c34med.jpg

http://images64.fotosik.pl/154/a1e779fe813a1ea4m.jpg

http://images64.fotosik.pl/154/c51db34ef1f85952med.jpg

i efekt końcowy

http://images65.fotosik.pl/155/74efda184c16c897med.jpg

http://images63.fotosik.pl/154/e6530868ce0a83e5med.jpg

malowałeś sprayem ??? ładnie wyszło

Opublikowano
  • Autor

Tak sprayem 4 piwka i heya :grin:

Opublikowano

To lisc vi wyszlo

Opublikowano

kraver, reklamuj tego zetexa :) dalem Ci fakture ? bo jak chcesz to wygmeram i normlanie bym to reklamowal

ja na swoim 225/40 latam caly sezon i jest wsio ok

Opublikowano

autko na zywca sie lepiej prezenci:kox:

Opublikowano

Autko jak najbardziej na + :decayed: czekam na kolejne mody:banan:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

dzieki panowie

kraver, reklamuj tego zetexa :) dalem Ci fakture ? bo jak chcesz to wygmeram i normlanie bym to reklamowal

ja na swoim 225/40 latam caly sezon i jest wsio ok

dzięki twojej uprzejmości zetex jest w trakcie reklamacji czekam na odpowiedz zobaczymy co z tego wyjdzie :wink:

a4-freunde nie zrozumiałem trochę :kwasny:

a tak to troche doszlo gratow miedzy innymi :

kompletny tunel środkowy 2din w stanie o wiele lepszym niż mój :wink:

29d7759f51423c86med.jpg

jedno zdjęcie podczas pracy, niestety nie mam jak to wygląda złożone ale chyba każdy wie :grin:

b821a4964e562717med.jpg

jak nie zapomnę to pstryknę i wkleję jak wyszlo:decayed:

i zgromadziłem jeszcze coś takiego:banan:

4c1800cdd878feb3med.jpg4c1800cdd878feb3med.jpg

dłubanie zaczolem od zamontowania imitacji samo poziomu od kolegi z forum który przeleżał chyba z rok czasu w szafie i czekał na swoja kolej :naughty:

35689e15f444269dmed.jpgd16dee7867009381med.jpg

potem upakowałem przetwornice w ori miejsca w lampach ale nie zrobiłem zdjęć i na koniec zajolem się spryskami ,z racji tego ze nie mam garażu i za bardzo gdzie rzeźbić przytachałem zderzak do domu i rzeźbiłem w dużym pokoju zona jak zawsze była bardzo szczęśliwa z tego powodu:banan::naughty: przynajmniej synowi się podobało

466596b62ada7f36med.jpg

ogólnie to rzeźby w brut miałem już dość nerwów kupa ,drugi raz już bym się za to chyba nie zabrał ale jakoś się udało :wink: dodam ze spryski i zaślepki z oktawki 2-ki , wyszlo cos takiego

70d588bad5e9121emed.jpgc799ecabba78617emed.jpg5a50b37759ce267amed.jpg

potem zabrałem się za zbiorniczek wyciolem dziurę kupiłem nowa uszczelkę w aso i poskładałem do kupy

4cb34336bd832dd9med.jpg4d0eb06fbf730274med.jpg

podłączyłem pompkę w lipny sposób bo pod pompkę od spryskow szyb ale na razie tak zostanie na koniec skręciłem zderzak nowymi śrubami

10732d2d0b0267ecmed.jpg

i na sam koniec zostawilem sobie zaślepki które przemalowałem ze srebrnego w kolor mojej budy wyszło coś takiego

a58f8cc30be764ebmed.jpgcce690c2ea6d3876med.jpgd03df21bfb375fdemed.jpg

042e1060764c189cmed.jpg

niestety nie posiadam zdjęć jak to wyszło wszystko ale jak znajdę trochę czasu to porobie i wkleję pozdrawiam:wink: aha i mam troche gratow do opchniecia z 1din i 2 w gieldzie nie moge zalozyc tematu wiec jak by cos ktos potrzebowal walic na pw:decayed:

Opublikowano

no ładnie ładnie czekam na fotkę całości pewnie będzie zacnie :decayed:

Opublikowano

Jaką barwę hidów wybrałeś?

Opublikowano
  • Autor

Palnikow nie m hidow te co na zdjeciu sie nie nadawały do użytku a barwa ich to 4300 k tak jak z fabryki wyjeżdżało

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

mam 5000 do opchniecia jak chcesz :decayed:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

siema pare fotek na odmule :wink: na dnia zmontuje jakis aktual

f6ae370b118b7ca0med.jpg

298a60c72541bd60med.jpg

2adac8fdba86d5b8med.jpg

4d17384599685274med.jpg

peace:wink:

Opublikowano

Ładny czerwony avancik i konkretna gleba

Opublikowano

Myslales moze nad pomalowaniem progow i dokladek? Bo to chyb jedyna rzecz ktora mozna poprawic z zewnatrz ;)

Opublikowano

wkleje ci pare fotek z prac nad lakierem :wink:

---------- Post dopisany at 22:48 ---------- Poprzedni post napisany at 22:30 ----------

DSC01430.jpg

DSC01420.jpg

DSC01442.jpg

DSC01437.jpg

DSC01435.jpg

DSC01431.jpg

Opublikowano

mega kozackie auto .... czerwien robi robote :) a powiedz jak sprawuje ci sie gwint ?

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

gwincik ok:) dawno nic nie pisałem bo w sumie nic się nie pozmieniało za bardzo wizualnie oprócz oczywiście mechaniki a trochę zostało na wymieniane :) nie będę was zanudzał zdjęciami kartonów bo jak dana cześć wygląda każdy wie a co zostało zrobione w takim mega szybkim skrócie ;p

- kompletne hamulce przód tył ( ręczny tez )
-przeguby

-łożyska (pierścienie abs tez)

-zestawy naprawcze zacisków

-kompletne zawieszenie przód tył

-slizki zderzaka przód nowe aso

-wieszaki wydechu

-niespodziewana naprawa klimy(od gleby rozwalone dolne przewody ;/)

-kompletne sprzęgło z dwumasem

i pewnie jeszcze parę rzeczy by się na pewno znalazło o których zapomniałem przez ten długi czas, dodat tylko ze prawie wszystko staralem sie kpowac lemfordera i shasa . Oczywiście dokupiłem nowa opone do kompetu jednak merce nie wytrzymaly takiego profili i 2 fele pękły i czeka je chyba śmietnik i tu nadarzyła sie okazja na zmine felunku i bez fajerwerkow ale mysle dalej klasycznie i ze sportowym zacieciem :) ta dam :)

7cffa5ec693eb71bmed.jpg

a tu z bliska juz po piaskowaniu i nowym proszku , chcilem zostawic w originalnym lakierze ale niestety byl zabardzo zniszczony

c920377852653687med.jpg

4fe0ea9f6c1a1c58med.jpg

i kupilem troche kosmetykow by ten lakier jakos wygladal

b1cab177e2518e78med.jpg

a tu po malym woskowanku

f5e58e561d0b4636med.jpg

Opublikowano

Zestawik zacny dlugo ci posluzy:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.