Treść opublikowana przez Smallsqn
-
Stukanie na nierównościach
Według mnie kolego to może być zużyty stabilizator tzn guma- miałem to samo po wymianie cisza
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Pany nie śpimy, co jest z wami
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
może w sobote?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Jest jutro spot? )
-
Zmien kolor auta nie malując go :):)
Panie ile takie oklejanie kombiaka? Proszę o priv
-
Kolejne B5 2.5 TDI V6 Q
foto na brudnym aucie na szybko i w złym plenerze ale masz
-
Kolejne B5 2.5 TDI V6 Q
kolego pewnie że przyciemniaj, ja przyciemniłem i nie żałuję
-
Co najczęściej stuka z tyłu ?
Kolego sprawdz z tylu mocowanie wahaczy, u mnie okazalo sie ze bylo popekane i to przez to
-
[B5 APS] Seiko - Silver & Black :P
dobrą robote i gustowną tu widzę jaki koszt zrobienia takich lamp przednich jest?
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
kolego ile by mnie wyszedł zestaw na przód i tył ferodo wszystko do quattro reszta tak jak mam w opisie samochodu? oczywiscie bez czujników
-
blacharz-lakiernik
chodzi też o cenę bo jest 5 elementów do ogarnięcia, chyba że ktoś zna w miare dobrego lakiernika na śląsku?
-
blacharz-lakiernik
siemanko wszystkim Zna ktoś godnego polecenia blacharza lakiernika na terenie śląska? chodzi o naprawę kilku rzeczy i ich pomalowanie w miare dobrym pieniążku po wcześniejszej wycenie co sądzicie o czarnym macie w b5?
-
[ALL B5] A4 B5 Avant w klimacie "S-ki"
bardzo ładny egzemplarz dużo Cię kolego kosztował wydech x2?
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
Widzę lecisz cały czas do przodu śledzę temat
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
no wyszło spoko, kolor auta identyczny jak i mój, srodek też prócz 2 din szkoda tylko ze te zasrane listwy takie drogie... progi z s4 się kłaniają chyba...
-
[A4 B5 2,5TDI v6+ Q
a więc żeby nie było że nic się w temacie nie rusza... narazie z tej strony mechanicznej nowe wahacze przód, osłony przegubów, przegub tył, kupione halo soczewkowe - czeka na chwile czasu by zamontować poszukiwania lamp zespolonych valeo trwają
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
bardzo ładnie Ci to idzie kolego bixy cudnie wyglądają można wiedzieć ile Cię wyszły listwy?
-
[B5 AFN] kolejne body rs4 b5
kooooozak
-
[A4 B5 2,5TDI v6+ Q
oj tam, Kolego Kowi jeszcze nie jestem żadnym ekspertem zbyt mało czasu tu przebywam na tym forum żeby wiedzieć tyle co inni, wszystko z czasem:naughty:
-
[A4 B5 2,5TDI v6+ Q
patrząc na koszta jednak się to nie opłaca, lepiej kupic lepszą motorownie i wtedy rezać jak narazie postaram się aby to dobrze jeździło i wyglądało
-
[A4 B5 2,5TDI v6+ Q
To k04 nie do diesla? Szok
-
[A4 B5 2,5TDI v6+ Q
Witam. Nadszedł czas i na mnie... chciałbym przedstawić mój samochód:) A więc może podstawowe informacje: Silnik: AFB 2,5 TDI V6 Quattro rok produkcji- 98 wyposażenia jakiegoś super nie ma ale z czasem i do tego będę dążył by było coraz lepsze:decayed: full skóra, grzane stołki full fis regulacja kiery (jedna płaszczyzna) ABS zawieszenie 1BE i pewnie jakieś jeszcze pierdołki by się znalazły ale po co o mało ważnych rzeczach wspominać Jak narazie wymienione zostało: rozrząd+ pompa wody wszystkie oleje wszystkie płyny uszczelki pod deklami chłodnica wody (stara już jakaś poubijana od kamieni) naprawiony sterownik ABS + czujnik w prawym tylnym kole+ czyszczenie koronek plany te bliższe i te dalsze: Gwint (bo koza straszna) wymiana wahaczy przód na nowe firmy Mayer fele... myślałem o czymś z serii monoblock lampy przód + tył polift ( przód oczywiście jeśli się uda bixy usa) spryski zderzak z S-ki zająć się tymi ohydnymi listwami dolnymi (wyciąć zaspawać zamalować ) oczywiście banan OUT o środeczek oczywiście trzeba zadbać, wszystkie nie udane żarówki ledowe wyje*ać i zrobić "płytkowe" jak najszybciej zrobić kompletną blachare + malowane To by było na tyle z opowiastek z planów bardzo bliskich- wyczyścić turbo, egr, kolektor ssący (jakoś obawiam się że coś spier..le więc jeśli znalazłyby się jakieś chętne dłonie do pomocy to byłbym bardzo wdzięczny:decayed: ) dosyć tego pitu pitu, fotki:
-
Silnik 2.5 Tdi 150 KM Quattro a Audi A6 - Opinie
Oby jednak nie... Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka
-
Silnik 2.5 Tdi 150 KM Quattro a Audi A6 - Opinie
223 tysiace i nadal rosnie:) Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka
-
Silnik 2.5 Tdi 150 KM Quattro a Audi A6 - Opinie
Panowie to tez nie jest tak do konca, zalezy na co się trafi. Osobiscie jeżdżę v6 2.5tdi 150KM afb i nie narzekam, do silnika nic prócz rozrządu olejow filtrow itd nie kupowalem i nic w silniku nie naprawialem, wedlug mnie duzo zależy kto i jak wcześniej użytkował samochód, mimo ze dużo osob tak jedzie na te silniki to są one żwawe i wdzięczne. Rozumiem ze u was koledzy to troszke inaczej wygladalo? Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka