Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APS] Seiko - Silver & Black :P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich :hi: ,
W koncu znalazlem chwilke zeby pokazac swoja A4. Jakis czas jezdzilem V40 2.0 140KM ale troche brakowalo mi mocy wiec rozpoczolem poszukiwania czegos ciut mocniejszego. W gre wchodzily tylko silniki benzynowe bez turbo. Tak pewnego dnia w jednym z pomorskich komisow trafilem na "swiezo" sprowadzona z Niemiec srebrna A4 2.4 V6 Rocznik 99. Dzwiek serducha od razu pomogl podjac decyzje:naughty: Tak oto na poczatku roku stalem sie posiadaczem AUDI. Na poczatek wymiana plynow, filtrow, rozrzad, olej w skrzyni, oponki zimowe + fele 15'', hamulce - komplet przod i tyl TRW, przednie wachacze komplet TRW, lozyska przednie.

Wyposazenie :

- 4x elektryczne szyby

- domykanie/otwieranie szyb z pilota
- 2x elektryczne lusterka
- 4x poduszka
- ABS
- climatronic
- tempomat
- 2x podlokietnik
- full skory
- kiera 3-ramienna
- skrzynia automat TipTronic
- 7 aktywnych glosnikow
- zawieszka 1BE , gwint AP

- Sports front seats
- przednie fotele podgrzewane
- zenon , juz Bi-zenon :wink:
- kilka inych pierdolek
- Hak ( zdemontowany :decayed: )
Obecnie sreberko wygląda tak :wink:

DSCN3011.jpg

test1_kopia.jpgtes3.jpgDSCNfdbdb722.jpgDSCN2753.jpgDSCN3008.jpgDSCN2977.jpgDSCN2988.jpgDSCN2965.jpg

Rok 2012 / Stage "0" :

- prawa półoś - zrobione
- tylne tuleje - zrobione

- Oponki Pirelli citurato p7 205/55/16 + felgi Dotz Mugello 16" - zrobione
- prawe lusterko z angola - zrobione
- zmian radyjka Concert na moja stara Alpine CDA-9812RB - zrobione
- wymiana jarzm zacisków na froncie - zrobione
- instalacja LPG - zrobione ( Stag 300 )- zrobione
- pompka zamka centralnego - zrobione
- tylne lampy LED - zrobione

Wiosna/Lato 2013/Stage"1":

- prawa polos - zrobione again :kwasny:
- zawias drzwi kierowcy + zamek - zrobione
- klamka wew. od strony kierowcy - zrobione
- regulacja klapy bagaznika - zrobione
- nowe wklady lusterek - zrobione
- ramki klubowe :jerk: - zrobione
- wymienic olejum w silniku (Motul X-cess 5W-40) - zrobione
- wymienic olejum w skrzyni (SWAG) - zrobione
- wymiana plynow: hamulcowy (Motul RBF 600), ukl. kierowniczy (G 00400M2) - zrobione
- uszczelki pokryw zaworow - zrobione
- wymienic swieczki (NGK) - zrobione
- nabic klime - zrobione
- przednie rozporki gora i dol - zrobione
- alu ramki na zegary - zrobione
- prowadnice foteli - zrobione
- progi S4 - zrobione
- malowanie dokladek zerzakow w kolor - zrobione
- odswiezenie lakieru tu i tam - zrobione
- listwy drzwi z S4 - zrobione
- lotka na klape - zrobione
- felgi 17" + oponki ( Bridgestone Protenza 215/45) - zrobione
- regeneracja zaciskow + malowanie ( done by Devastation :wink:) - zrobione
- swap frontu na heble 312 (Ferodo tarcze + klocki) - zrobione
- wymiana przewodow podcisnienia - zrobione
- wydech zalatac + koncowki - zrobione
- reanimacja zamka bagaznika - zrobione
- wymiana serva - zrobione

Jesień/Zima 2013/2014 Stage"2"

- wymienić radyjko na stary Concert + emulator mp3 - zrobione
- wymienić wyswietlacz FIS - zrobione
- grill RS - zrobione
- sprężynka klamki kierowcy - zrobione
- nowe zimowe kapcie - Firestone Winterhawk 3 205-55-16 - zrobione
- termostat - zrobione
- zaślepka walka rozrządu - wymiana - zrobione
- napinacz paska - wymiana - zrobione
- lampy Black-Bix -zrobione

Wiosna/Lato 2014/Stage"3":

- wymienic raczkę skladania tylnej kanapy :kwasny: - zrobione
- Fele 18" + papcie (TOYO Proxes T1-R 225/40/18) :jerk: - zrobione
- ogarnąć kilme -zrobione
- dach in black :jerk: - zrobione
- gwint AP :decayed: - zrobione
- czujnik samopoziomowania - zrobione
- olej, filtry i świeczki (jak co roku :decayed:) - zrobione
- nowa plecionka wydechu i podniesienie układu - zrobione
- wewnętrzny pakiet LED by Bidzio1 - zrobione

Jesień 2014

- wymieniona cewka - zrobione
- przewody wysokiego napięcia - zrobione

- nowe świece (NGK)- zrobione

- wymiana ezektora - zrobione

Zima 2015

- wymieniona odma - zrobione

- poduszki skrzyni - zrobione

- poduszki sinika - zrobione

Wiosna/Lato 2015

- olejum (Motul X-cess 5W-40) + filtr - zrobione

- przegląd klimy - zrobione

- nowe świeczki - zrobione

- wymiana błotnika - zrobione

- nowe końcówki wydechu - zrobione

- tylny zderzak S4 - zrobione

- przedni zderzak update ( spawana dokładka + bonus ) - zrobione

- malowanie ... tu i tam :decayed: - zrobione

- sprężynka klamki kierowcy - zrobione

- nowe końcówki wydechu - zrobione

Jesień 2015

- zbiorniczek płynu spryskiwaczy - zrobione

- nowy zbiorniczek płynu spryskiwaczy- zrobione
​- nowe końcówki drążków TRW- zrobione
- wymienione na nowe 2 wahacze TRW- zrobione
- nowe wycieraczki :decayed:- zrobione

Lato 2016:

- olejum MOTUL X-cess 5W 40 ( jak co roku :msn-wink: )- zrobione
- nowe świeczki i wszystkie filtry (z kabinowym włącznie)- zrobione
- nowe poduszki silnika (wszystkie)- zrobione
- nowy parownik- zrobione
- nowa nagrzewnica- zrobione

Fotki:

Ot taki byl poczatek:

zima20122.jpgIMAG0010.jpg

Wnętrze:

wnetrze2z.jpg590x.jpg576t.jpg 571o.jpg 570g.jpg 586rp.jpg

Lato 2012:

lato20122.jpglato20123.jpglato2012.jpg

Zima 2012/2013:

dscn0729m.jpg535s.jpg552x.jpg

Lato 2013:

k8kc.jpg5id6.jpgi2v9.jpgxjch.jpg

Zima 2013:

IMAG1023.jpg

Lato 2014:

DSCN_2160.jpgDSCN2164.jpg

DSCN2177.jpgDSCN2172.jpg

Edytowane przez Seikokilla

Opublikowano

Fajny avant, serducho też niezłe :thumbup1: te felgi robiły by robotę gdyby miały 18" :wink: za mała felga i za wysoko stoi żeby relingów nie było :decayed: a tak to jeszcze foty środka by się przydały

Opublikowano

Felga 18, zawias, relingi chromowane i będzie :)

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor
Fajny avant, serducho też niezłe :thumbup1: te felgi robiły by robotę gdyby miały 18" :wink: za mała felga i za wysoko stoi żeby relingów nie było :decayed: a tak to jeszcze foty środka by się przydały

Relingow raczej nie bedzie, jakos mi nie robia - ot taki gust. Na srebrnym i tak sa raczej malo widoczne. Fela na razie optymalna na miasto. Mam jeszcze 17" , na ktorych autko kupilem ale z lysymi oponami 225/35 wiec kiepsko sie prowadzila szczegolnie w koleinach. Chwilowo zostawilem autko swojej kobiecie wolalem wiec tymczasowo zalozyc wieksze balony dla spokoju ducha :wink: Na jesien pomysle nad tymi 17" skoro sa, zapewne polerka.

---------- Post dopisany 07-12-2012 at 00:24 ---------- Poprzedni post napisany 08-07-2012 at 11:05 ----------

Z okazji Mikołaja coś nasmaruje a co mi tam :decayed: Troche w sreberku porobione choc droga jeszcze daleka i kręta :wink:. Zima idzie wiec znów na zimówkach a graty czekaja na wiosne :naughty: Przy okazji chciałbym podziękować wszytkim forumowiczom, którzy pomogli zdobywać graty. Na koniec fotka zrobiona czapką Mikołaja :wink:

zima2012.jpg

Opublikowano

te alu na zime ładniejsze niz na lato

Opublikowano
  • Autor
te alu na zime ładniejsze niz na lato

dzieki za dobre slowo. w sumie ten felunek wpadl bo komplet wychodzil taniej niz stalowki a szukalem czegos na szybko do zimowek :wink:

Opublikowano

poka te tylne lampy

Opublikowano
  • Autor
poka te tylne lampy

zima20122.jpg

juz u kogos podobne widzialem :wink:

Opublikowano

Relingow raczej nie bedzie, jakos mi nie robia - ot taki gust. Na srebrnym i tak sa raczej malo widoczne.

I dobrze, zostaw bez, bo ładniej się prezentuje. A i tak pewnie na dachu niczego nie wozisz :wink:

A co do reszty, ładnie, piknie a w rzeczywistości lepiej się prezentuje niż na zdjęciach:naughty:

Opublikowano

A gdzie fota Serducha ??:kox:

Opublikowano
  • Autor
A gdzie fota Serducha ??:kox:

serducho brudne :kwasny: wstyd pokazywac :cry: po zimie sie umyje to i fotka wleci :wink:

Opublikowano
A gdzie fota Serducha ??:kox:

serducho brudne :kwasny: wstyd pokazywac :cry: po zimie sie umyje to i fotka wleci :wink:

serio pali ci to 19-20 litrów? cos mega dużo

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

niestety serio :kwasny: - typowa jazda miejska. instalacje mam krotko i niedawno byl pierwszy przeglad, costam niby regulowali ale nic to nie dalo, przynajmniej nie zauwazylem zmian. w sumie w miedzyczasie spadla temp wiec mi ciezko powiedziec czy dlatego jest bez zmian i moze regulacja pomogla o litr lub dwa. na razie tak sie kulam na wiosne sie zobaczy. dobrze ze LPG wiec i tak nie jest zle bo wachy palil mi 15 :wink:. niby na LPG zawsze troche wiecej sie pali do tego automat i ciezkie buty :decayed: to swoje robi.

---------- Post dopisany 11-01-2013 at 00:39 ---------- Poprzedni post napisany 22-12-2012 at 15:59 ----------

Skromny update na zimowe warunki ( maly pakiet bezpieczenstwa czynnego ):wink:

548zc.jpgimag0521t.jpg

Po wymianie zarnikow wreszcie cos widac :thumbup1:

dscn0704i.jpg

Wpadl jeszcze maly gadzet - wlepa klubowa :decayed:

528mini.jpg

---------- Post dopisany 13-01-2013 at 22:51 ---------- Poprzedni post napisany 11-01-2013 at 00:39 ----------

Mala zimowa sesja :decayed:

dscn0621m.jpg

dscn0619i.jpg

dscn0664w.jpg

dscn0769m.jpg

dscn0739m.jpg

dscn0784m.jpg

Wielki Brat patrzy :facepalm:

dscn0626i.jpg

dscn0634lk.jpg

dscn0679u.jpg

dscn0670p.jpg

dscn0694v.jpg

dscn0692oh.jpg

Opublikowano

Na jednych fotkach masz blachy zakryte na innych nie, czy to Twój prawdziwy numer rejestracyjny?

Opublikowano

ori ma GA ... co widac a GGG GGG to juz przerobka:wink:

Opublikowano

Kurcze, Seiko to i teraz ja powinienem jakieś foto w końcu zrobić...:kox:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
ori ma GA ... co widac a GGG GGG to juz przerobka:wink:

zgadza sie, mala zabawa na szybko w paint-cie :wink: choc w sumie taka rej. byla by bekowa :naughty:

Kurcze, Seiko to i teraz ja powinienem jakieś foto w końcu zrobić...:kox:

no przydalo by sie, zagladam do ciebie do tematu ale nic sie nie dzieje :kwasny: a widzialem ze miales autko ostatnio umyte :wink: jak jeszcze jestes podjedz w czwartek to sie cos strzeli, ja sie pojawie :wink:

---------- Post dopisany 10-02-2013 at 04:31 ---------- Poprzedni post napisany 15-01-2013 at 10:22 ----------

maly up :wink: bo wpadlo troche gratow :decayed:

rozporkadd.jpg

daszekrs4.jpg

listwys4.jpg

nocowaniaprogow1.jpg

mocowaniaprogow2.jpgrozporkag.jpg

Opublikowano

Ladna niunia powiem ci ze mam 2.8 ale spalania takiego jak ty to nigdy nie mialem. A wolno się nie kulam heh:grin:

Opublikowano

:thumbup1:

ile dałes za daszek?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
Ladna niunia powiem ci ze mam 2.8 ale spalania takiego jak ty to nigdy nie mialem. A wolno się nie kulam heh:grin:

na wiosne mam w planie wniknac w temat spalania LPG, juz raz regulowali ale bez efektu:kwasny: na PB mialem w granicach 15l, costam mam z zaplonem na 5 garnku, no i troche butuje moje kombi wiec suma sumarum :wink:

:thumbup1:

ile dałes za daszek?

heh nie pamietam juz dokladnie :facepalm: ale cos w granicach stowki :decayed:

---------- Post dopisany 07-03-2013 at 04:53 ---------- Poprzedni post napisany 11-02-2013 at 03:42 ----------

Maly Up again :wink: bo wlasnie doszly do mnie letnie oponki - 215/45/17 Bridgestone Protenza - na fele, na ktorych autko stalo jak je kupilem.

kolo17.jpg

teraz tylko dac fele do polerowania i bedzie ok :jerk:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.