Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B5 2,5TDI v6+ Q

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Nadszedł czas i na mnie... chciałbym przedstawić mój samochód:)

A więc może podstawowe informacje:

Silnik: AFB 2,5 TDI V6 Quattro

rok produkcji- 98

wyposażenia jakiegoś super nie ma ale z czasem i do tego będę dążył by było coraz lepsze:decayed:

full skóra,

grzane stołki

full fis

regulacja kiery (jedna płaszczyzna)

ABS

zawieszenie 1BE

i pewnie jakieś jeszcze pierdołki by się znalazły ale po co o mało ważnych rzeczach wspominać :grin:

Jak narazie wymienione zostało:

rozrząd+ pompa wody

wszystkie oleje

wszystkie płyny

uszczelki pod deklami

chłodnica wody (stara już jakaś poubijana od kamieni)

naprawiony sterownik ABS + czujnik w prawym tylnym kole+ czyszczenie koronek

plany te bliższe i te dalsze:

Gwint (bo koza straszna)

wymiana wahaczy przód na nowe firmy Mayer

fele... myślałem o czymś z serii monoblock

lampy przód + tył polift ( przód oczywiście jeśli się uda bixy usa)

spryski

zderzak z S-ki

zająć się tymi ohydnymi listwami dolnymi (wyciąć zaspawać zamalować :thumbdown: )

oczywiście banan OUT :banan:

o środeczek oczywiście trzeba zadbać, wszystkie nie udane żarówki ledowe wyje*ać i zrobić "płytkowe"

jak najszybciej zrobić kompletną blachare + malowane

To by było na tyle z opowiastek :grin:

z planów bardzo bliskich- wyczyścić turbo, egr, kolektor ssący (jakoś obawiam się że coś spier..le więc jeśli znalazłyby się jakieś chętne dłonie do pomocy to byłbym bardzo wdzięczny:decayed: )

dosyć tego pitu pitu, fotki:

DSC_0018.jpgDSC_0021.jpg

DSC_0023.jpg

DSC_0026.jpgDSC_0028.jpgDSC_0029.jpg

DSC_0033.jpgDSC_0036.jpgDSC_0038.jpgDSC_0040.jpgDSC_0043.jpgDSC_0046.jpgDSC_0070.jpgDSC_0075.jpgDSC_0083.jpgDSC_0086.jpgDSC_0090.jpgDSC_0091.jpgDSC_0096.jpgDSC_0104.jpgDSC_0106.jpg

Opublikowano
może w dalszej części k04 + wtryski 0,230 + chip (ale to już plany dalekosiężne)

planujesz swap na 1,9TDi? nic z tych rzeczy co napisałes nie podchodzi do 2,5tdi, turbo jest do benzyniaka:grin:

narazie seryjka, ale w miare wyposażona

Quattro:thumbup1:

Opublikowano

Jest kolejne quattro w Czechowicach :)

Opublikowano
  • Autor

To k04 nie do diesla? Szok :D

Opublikowano

+ za 2.5 tdi V6 ,szkoda ,że przedlift.Szerokości!

Opublikowano
To k04 nie do diesla? Szok :D

2873k03k04comparo.jpg

no takie chyba tam Ci nie podejdzie od RS6...

jak porównasz do 2,5TDI z t5

K04 turbos Volkswagen T5 Transporter 2.5 TDI 53049880032, View Volkswagen T5 Transporter 2.5 TDI , Zencar Product Details from Shanghai Zencar Industry Co., Ltd. on Alibaba.com

i do fabryki a4

TURBO TURBINA AUDI A4 A6 B5 C5 2,5 TDI 150 180 KM (3772293614) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

jak sie chcesz pobawic ze zmianą turbo to spróbuj GTB22vk w tym silniku

Opublikowano
  • Autor

patrząc na koszta jednak się to nie opłaca, lepiej kupic lepszą motorownie i wtedy rezać :) jak narazie postaram się aby to dobrze jeździło i wyglądało :decayed:

Opublikowano
może w dalszej części k04 + wtryski 0,230 + chip (ale to już plany dalekosiężne)

planujesz swap na 1,9TDi? nic z tych rzeczy co napisałes nie podchodzi do 2,5tdi, turbo jest do benzyniaka:grin:

narazie seryjka, ale w miare wyposażona

Quattro:thumbup1:

Swap na 1.9 TDI kowi przestan:D:D:D:banan: 2,5 musi byc:kox:

a tak pozatym fajny Avancik:)

Opublikowano
może w dalszej części k04 + wtryski 0,230 + chip (ale to już plany dalekosiężne)

planujesz swap na 1,9TDi? nic z tych rzeczy co napisałes nie podchodzi do 2,5tdi, turbo jest do benzyniaka:grin:

narazie seryjka, ale w miare wyposażona

Quattro:thumbup1:

Swap na 1.9 TDI kowi przestan:D:D:D:banan: 2,5 musi byc:kox:

a tak pozatym fajny Avancik:)

+1 musi mruczeć v6

Opublikowano
może w dalszej części k04 + wtryski 0,230 + chip (ale to już plany dalekosiężne)

planujesz swap na 1,9TDi? nic z tych rzeczy co napisałes nie podchodzi do 2,5tdi, turbo jest do benzyniaka:grin:

narazie seryjka, ale w miare wyposażona

Quattro:thumbup1:

Swap na 1.9 TDI kowi przestan:D:D:D:banan: 2,5 musi byc:kox:

a tak pozatym fajny Avancik:)

to nie była propozycja żeby robił swap, tylko wymieniał graty które montuje sie w 1,9:wink:

Opublikowano
  • Autor

oj tam, Kolego Kowi jeszcze nie jestem żadnym ekspertem zbyt mało czasu tu przebywam na tym forum żeby wiedzieć tyle co inni, wszystko z czasem:naughty:

Opublikowano

Fajny Avancik:) Szerokości:)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

a więc żeby nie było że nic się w temacie nie rusza... narazie z tej strony mechanicznej :decayed:

nowe wahacze przód, osłony przegubów, przegub tył, kupione halo soczewkowe - czeka na chwile czasu by zamontować:naughty: poszukiwania lamp zespolonych valeo trwają :doh:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.