Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Smallsqn

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Smallsqn

  1. bardzo ładny środek jakieś dalsze plany?
  2. niestety o sprawdzenie tego silnika jest bardzo ciężko, mało osób zna się dobrze na tym silniku żeby ocenić jego stan, przede wszystkim logi z tego co wiem, sprawdzić jak chodzi na zimnym jak odpala, przyśpieszenie, czy hydraulika się jako tako trzyma
  3. kolego tak szczerze to w 2,5 v6 dużo zależy od szczęścia na jaki silnik się trafiło bo jak wiadomo nikt tego auta raczej u nas od nowości nie ma:) w każdym razie bezawaryjności życzę Tobie jak i sobie
  4. odpowiedz jest prosta wymieniać wszystko na czas, dobrej firmy części nie chińszczyzna i nie katować diesla na zimnym tym bardziej afb bo jak wiadomo układ smarowania jest słabym punktem tego silnika, częste wymiany olejów rzecz jasna. Wiadomo że wiele osób nie zgodzi się z moim zdaniem że "jak się dba to się ma" ale ja akurat z takiego założenia wychodzę, pozdrawiam
  5. Prawda jest taka że wszystko zależy od tego na jaki okaz się trafiło, czy poprzedni właściciel o niego dbał czy też nie. Sam posiadam 2,5 tdi v6 150km afb i z silnikiem żadnych problemów fakt że motor drogi w utrzymaniu ale jestem zdania że jak się dba to się ma:naughty:
  6. Witam kolegę z czechowic auto zadbane widać serce w niego leci po kawałku, szerokości i czekam na dalsze mody
  7. coś pięknego kolego! jak dla mnie bomba czekam na dalsze mody
  8. kolor super ładnie się prezenci czekam na dalszą część modów
  9. Autko jak najbardziej na + czekam na kolejne mody:banan:
  10. Autko ładne widać zadbane ale według mnie znaczek wraca na swoje miejsce + gałka zmiany biegów ori po lift i będzie git powodzenia w modzeniu i bezawaryjności
  11. Witam. Od jakiegoś czasu jeżdżę już na niedziałającym sterowniku ABS , czy są może sposoby żeby ogarnąć to samemu w domowych warunkach? a jeśli nie czy ktoś z was potrafi to naprawić za odpowiednią cene? pozdrawiam!
  12. po prostu japa opada na podłoge jak to widze, piękne auto zazdroszczę
  13. Witam wszystkich. jestem Kamil i miło mi was wszystkich poznać, jestem posiadaczem Audi A4 B5 Avant quattro 2.5TDI mam nadzieję że będzie nam się miło i owocnie współpracowało, Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.