Treść opublikowana przez Smallsqn
-
Audi a4 b5 kombi lift 2.4 v6 :)
bardzo ładny środek jakieś dalsze plany?
-
Silnik 2.5 Tdi 150 KM Quattro a Audi A6 - Opinie
niestety o sprawdzenie tego silnika jest bardzo ciężko, mało osób zna się dobrze na tym silniku żeby ocenić jego stan, przede wszystkim logi z tego co wiem, sprawdzić jak chodzi na zimnym jak odpala, przyśpieszenie, czy hydraulika się jako tako trzyma
-
Silnik 2.5 Tdi 150 KM Quattro a Audi A6 - Opinie
kolego tak szczerze to w 2,5 v6 dużo zależy od szczęścia na jaki silnik się trafiło bo jak wiadomo nikt tego auta raczej u nas od nowości nie ma:) w każdym razie bezawaryjności życzę Tobie jak i sobie
-
Silnik 2.5 Tdi 150 KM Quattro a Audi A6 - Opinie
odpowiedz jest prosta wymieniać wszystko na czas, dobrej firmy części nie chińszczyzna i nie katować diesla na zimnym tym bardziej afb bo jak wiadomo układ smarowania jest słabym punktem tego silnika, częste wymiany olejów rzecz jasna. Wiadomo że wiele osób nie zgodzi się z moim zdaniem że "jak się dba to się ma" ale ja akurat z takiego założenia wychodzę, pozdrawiam
-
Silnik 2.5 Tdi 150 KM Quattro a Audi A6 - Opinie
Prawda jest taka że wszystko zależy od tego na jaki okaz się trafiło, czy poprzedni właściciel o niego dbał czy też nie. Sam posiadam 2,5 tdi v6 150km afb i z silnikiem żadnych problemów fakt że motor drogi w utrzymaniu ale jestem zdania że jak się dba to się ma:naughty:
-
[ALL B5] Audi Turbo quattro Sprzedam :)
Witam kolegę z czechowic auto zadbane widać serce w niego leci po kawałku, szerokości i czekam na dalsze mody
-
[ALL B5] Black Hole Avant by Kriss
coś pięknego kolego! jak dla mnie bomba czekam na dalsze mody
-
Audyna 1.9tdi ;p
kolor super ładnie się prezenci czekam na dalszą część modów
-
[B5 Afn] Avant Oem+ Daily By Kraver [Rs6]
Autko jak najbardziej na + czekam na kolejne mody:banan:
-
Moja laleczka powerd by Tomekktm1
Autko ładne widać zadbane ale według mnie znaczek wraca na swoje miejsce + gałka zmiany biegów ori po lift i będzie git powodzenia w modzeniu i bezawaryjności
-
Sterownik ABS
Witam. Od jakiegoś czasu jeżdżę już na niedziałającym sterowniku ABS , czy są może sposoby żeby ogarnąć to samemu w domowych warunkach? a jeśli nie czy ktoś z was potrafi to naprawić za odpowiednią cene? pozdrawiam!
-
[B5 AJM] OGrowóz
po prostu japa opada na podłoge jak to widze, piękne auto zazdroszczę
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich. jestem Kamil i miło mi was wszystkich poznać, jestem posiadaczem Audi A4 B5 Avant quattro 2.5TDI mam nadzieję że będzie nam się miło i owocnie współpracowało, Pozdrawiam