Treść opublikowana przez kujawaPGN
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
czyli warto brać z wygłuszeniami ;]
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
i faktycznie takowe wygłuszenie działa i jest słyszalne dla naszego ucha?
-
[B5 AFN+] Audi A4 1.9 TDI Avant ;)
lampki, lustra, oznaczenia s-line wywal a kierke sobie na razie pomaluj, farba w sprayu do skór, odtłuścisz i psikniesz z 2 albo 3 razy i będzie git pzdr
-
Przejśćiówki z ori radia na inne
no i tego właśnie sie obawiam, bo można by zamontować jakąś lepiej grająca jednostke sterującą
-
Przejśćiówki z ori radia na inne
Witam, mam BOSE i ori Concerta I czy mógłbym podłączyć jakieś inne radio nie Audi, ale żebym podpiął ori wzmacniacz i żeby mi na fisie pokazywało stacje itd. ?? jakby szło jeszcze ori zmieniarke podłączyć to już w ogóle kox ;] jakieś przejściówki coś ? może ktoś się orientuje jakie radyjko najlepiej by sobie z Bose grało? pzdr
-
[ALL B5] Audi A4 B5 do zamknięcia SPRZEDANE
ale kosa się robi coś czuje że jeszcze troche i będzie szał ciał
-
PORADA! Wymiana żarówek w 3-cim świetle stop Sedan
no ale płytka jest przykręcona do półki dwoma śrubkami... od bagaja da się je odkręcić?? chyba ze jeszcze inna opcja?? jestem ciekawy
-
PORADA! Wymiana żarówek w 3-cim świetle stop Sedan
doczytałem się właśnie ze trza zdjąć oparcie i że na przodzie półki są 3 zaczepy, później jakieś zasuwki lub uchwyty, które obczaiłem w bagaju... hehe dzięki za zapro ale na razie sam spróbuje porzeźbić ---------- Post dopisany at 20:21 ---------- Poprzedni post napisany at 14:33 ---------- ZROBIONE! Wszystko poszło gładko i w miarę spokojnie. Na szczęście niczego nie połamałem i nie uszkodziłem, po złożeniu nic w półce nawet nie charczy czego bardzo się obawiałem Po krótce: (a nóż papier nożyczki się komuś przyda na przyszłość) -pociągamy przód siedziska do góry, są tam dwa zatrzaski, po czym siedzisku jest już wolne, -oparcie jest przykręcone dwoma torxami na dole, odkręcamy je, następnie wyjmujemy zagłówki i prowadnice zagłówków ( podważamy i same wyskakują, jest to konieczne!), -oparcie teraz trzyma się na 3 uchwytach widocznych w bagażniku (przypominam że mam nieskładane oparcie, a nie wiem jak jest w składanym), chytamy mocno oparcie i energicznie wyciągamy ku górze, -po tym zostaje już na sama półka, ma 3 klipsy na brzegu, starając się jak najbardziej wcisnąć dłoń pod półkę, pociągamy do góry aż ładnie wyskoczą, -potem zostają 3 zaczepy, które również są widoczne od bagażnika, chwytamy mocno półkę i delikatnie ale zdecydowanie pociągamy ją do siebie tzn. do środka auta -trza uważać ażeby nie pokaleczyć głośników, a kostkę od 3-go stopu możemy odłączyć mając już luźną półkę, a nie jak to piszą przed przystąpieniem do całych tych czynności; -potem już z górki, odkręcamy stop od półki, wyciągamy z plastikowej osłonki i mamy już listwe ;] dwie kolejne śrubki i 4 żarówki w5w (po prostu wciskane postojówki ;]) dziękuję i mam nadzieję że komuś się to przyda A tu jak kumpel mi pomaga już przy składaniu <br /><br /> <br /><br />
-
Legenda PRLu - Kant czyli mój FIAT 125 P - po pełnej odbudowie
ale KOZAK !! aż ręce same sie składają do oklasków
-
PORADA! Wymiana żarówek w 3-cim świetle stop Sedan
Witam Pany, Posiadam sedana z nieskładanym oparciem kanapy tylnej. A ażeby dostać się do 3-go światła stop trzeba najpierw wyciągnąć półkę tylną... Na 4 żarówki w stopie świeci mi się tylko 1 i bardzo mnie to drażni... Gdyby ktoś może podpowiedział co i jak z tą półka tylną to byłbym bardzo wdzięczny, bo wolę się zapytać, aniżeli podejść do sprawy samemu i na dzień dobry połamać jakieś uchwyty bądź też coś innego... Jak już zdejmę półkę to podejrzewam że ze stopem nie będę miał problemu Za pomoc z góry dziekuję Pozdrawiam
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
siema, extra szarak, taki widać że w szyku ;] pasował Tobie bez problemów ten filtr kabinowy firmy MAXGEAR?? ja kupiłem taki sam, bo nie mieli innego i coś ciężko wchodził...
-
[ A4 B5 ] Grafitowa Audi A4 1.8 T 150 KM !
kucze sorki ja myślałem ze to TDI:facepalm:
-
[ A4 B5 ] Grafitowa Audi A4 1.8 T 150 KM !
6 tys.?? chiba 3tys. chciałeś napisać ;]
-
[B5 ALL] Zmieniarka ciężko czyta płyty
pomyśle nad tym bo faktycznie bym podłączył jakąś empetrójke i śmiga...
-
Moja czerwona Aśka :D
jest prawdą że zadbany czerwony lakier urywa dupe
-
[B5 ALL] Zmieniarka ciężko czyta płyty
wszystko możliwe, zmieniarka siedzi w aucie już 14lat także ma prawo, a jak ją rozkręcałem to miała jeszcze oryginalną plombe. nagrałem właśnie płytke najwolniej jak szło w programie windows media player zobaczymy czy zaskoczy
-
[B5 ALL] Zmieniarka ciężko czyta płyty
też tak próbowałem i czasem jak odczyta to jakość gorsza niż z kasety, przerywa, charczy itp.
-
[B5 ALL] Zmieniarka ciężko czyta płyty
no i chyba tak zrobie, bo wczoraj kupiłem tą płytke i gówno co pomogła... poprzedni właściciel chyba nawet nie używał tej zmieniarki na dodatek ;] po przeczyszczeniu napisze co i jak ---------- Post dopisany 23-09-2012 at 13:03 ---------- Poprzedni post napisany 20-09-2012 at 14:15 ---------- czyściłem laser i d*pa blada, tak samo jak wcześniej... chyba inną zmieniarke kupie po prostu..
-
[B5 ALL] Zmieniarka ciężko czyta płyty
hmm.. wszystko możliwe, podobno jest coś takiego jak płyty czyszczące laser czy jakoś tak to może najpierw spróbuje takim czymś zadziałać..
-
[B5 ALL] Zmieniarka ciężko czyta płyty
Witam, mam BOSE, a więc i zmieniarkę oryginalna na 6CD. Problem polega na tym, że bardzo ciężko czyta płyty, tzn. mam problem nawet z oryginałami, bo płyt przeze mnie nagrywanych prawie w ogóle nie czyta... Próbowałem nagrywać różnymi programami i nic, odczytało ale tak, że jakość była gorsza niż z kasety... Jeśli chodzi o płyty oryginalne to odczytuje może 70% z nich... Macie jakieś pomysły co jest?? radio Concert I
-
[ A4 B5 ] Grafitowa Audi A4 1.8 T 150 KM !
Heheh
-
[B5 AFN] White pearl sedan RS4 body
SUPER Lampy tylne LED'owe Sonar Audi A4 B5 (2501677516) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Polecam
-
VIN Dekoder
Witam! Orientuje się ktoś może, czy w serwisie Audi potrafiliby mi odtworzyć wlepkę z kodami: silnika, skrzyni, wyposażenia itd. po numerze VIN ?? Książki serwisowej nie posiadam ( a tam również takowa naklejka była), a wlepka w bagażniku jest strasznie brudna i przez co nieczytelna... Pozdro
-
[B5 AHU] Czarna porzeczka 18 cali, gwint 1999 1.9tdi
rozumiem, są rzeczy ważne i ważniejsze
-
[B5 AHU] Czarna porzeczka 18 cali, gwint 1999 1.9tdi
Witam! Widzę, że w planach Ledy tył, a akurat takowe posiadam na sprzedaż ;] SUPER Lampy tylne LED'owe Sonar Audi A4 B5 (2501677516) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. pzdr