Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ALL] Zmieniarka ciężko czyta płyty

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

mam BOSE, a więc i zmieniarkę oryginalna na 6CD.

Problem polega na tym, że bardzo ciężko czyta płyty, tzn. mam problem nawet z oryginałami, bo płyt przeze mnie nagrywanych prawie w ogóle nie czyta...

Próbowałem nagrywać różnymi programami i nic, odczytało ale tak, że jakość była gorsza niż z kasety...

Jeśli chodzi o płyty oryginalne to odczytuje może 70% z nich...

Macie jakieś pomysły co jest??

radio Concert I

Opublikowano

miałem zmieniarkę i nigdy żadnych problemów - płyty audio nagrywałem z prędkośćia 4x lub max 8x

może już po prostu czytnik i laser się zużyły - może oddać zmieniarkę do jakiegoś elektronika żeby sprawdzić co i jak

Opublikowano
  • Autor

hmm.. wszystko możliwe, podobno jest coś takiego jak płyty czyszczące laser czy jakoś tak to może najpierw spróbuje takim czymś zadziałać..

Opublikowano

Nie zawracaj sobie głowy płytami czyszczącymi, rozbierz i wyczyść laser, albo daj komuś niech to zrobi. Podejrzewam, że po prostu się zasyfił, przez 14 lat miał prawo, jeszcze w bagażniku :decayed: u mnie taka operacja pomogła i w Navi+ i w zmieniarce.

Opublikowano
  • Autor

no i chyba tak zrobie, bo wczoraj kupiłem tą płytke i gówno co pomogła...

poprzedni właściciel chyba nawet nie używał tej zmieniarki na dodatek ;]

po przeczyszczeniu napisze co i jak :)

---------- Post dopisany 23-09-2012 at 13:03 ---------- Poprzedni post napisany 20-09-2012 at 14:15 ----------

czyściłem laser i d*pa blada, tak samo jak wcześniej...

chyba inną zmieniarke kupie po prostu..

Opublikowano

wracajac do nagrywania plyt wypalaj je jak najmniejsza predkoscia.

Opublikowano
  • Autor

też tak próbowałem i czasem jak odczyta to jakość gorsza niż z kasety, przerywa, charczy itp.

Opublikowano

przyczyną może być kończący sie laser ( wypalony )

Opublikowano
  • Autor

wszystko możliwe, zmieniarka siedzi w aucie już 14lat także ma prawo, a jak ją rozkręcałem to miała jeszcze oryginalną plombe.

nagrałem właśnie płytke najwolniej jak szło w programie windows media player

zobaczymy czy zaskoczy

Opublikowano

A używasz tej zmieniarki żeby w nią inwestować? ja nie miałem i do Navi+ podłączyłem wyjście na Aux, zapinam telefon i mjuzik napierdzila, że aż miło. Zamiast tela mogę sobie podłączyć wszystko inne co ma wyjście 3,5mm :decayed: chyba najtańsze rozwiązanie i zdaje egzamin bo wpina sie to zamiast kostki zmieniarki.

Coś takiego mam już 2,5 roku i działa, innych nie miałem więc sie nie wypowiadam na ich temat

Adapter AUX VW CD Mini ISO 8pin MP3,iPod,iPhone (2636459738) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Opublikowano
  • Autor

pomyśle nad tym :wink: bo faktycznie bym podłączył jakąś empetrójke i śmiga...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.