Treść opublikowana przez kujawaPGN
-
Widziany,widziana-kiedy i gdzie?
Dziś w Gnieźnie widziany ciemny avant ok. 16stej i to był chyba Arkadiush ??? Niestety nie mam ramek klubowych tylko 'Porsche Krancowa'... gdzieś Ty tam jechał na Pustachowe???
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
Zecior teraz będzie śpiewał: daj mnie nogje daj mnie nogje... ;D bo bez nogi bo bez nogi żyć nie mogje... ;D
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
miałem wcześniej zwykłe fotele w przedlifcie, teraz w polifcie mam kubełki i przy dłuższej jeździe czuję plecy, tzn. jeśli chodzi o samą wygodę to zwykłe naleśniki są lepsze, no ale kubełek trzyma elegancko w zakrętach i lepiej wygląda czekam na Twoją opinię pozdro ---------- Post dopisany at 14:04 ---------- Poprzedni post napisany at 14:02 ---------- aaa i ciekawe jak granat będzie się komponował z deską...
-
Czujnik poziomu płynu do spryskiwaczy
dokładnie taki właśnie mam... no i gdzie jest ten czujnik to nie wiem... jest opcja że w pompce jest??
-
Czujnik poziomu płynu do spryskiwaczy
kurde no ja nie mam tego czujnika:kwasny: dzisiaj wyciągałem i wkładałem zbiornik jakieś 10 razy... jutro chyba porobie zdjęcia ---------- Post dopisany at 21:50 ---------- Poprzedni post napisany at 21:43 ---------- ja mam taki: Audi A4 B5 8D Waschwasserbehälter 8D0 955 453 AM 8D0955453AN Wischwasserbehälter | eBay ---------- Post dopisany at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany at 21:50 ---------- a model z czujnikiem ma nr części z końcówką 'AN'
-
Czujnik poziomu płynu do spryskiwaczy
ok
-
Czujnik poziomu płynu do spryskiwaczy
ja mam inny, na 2 pompki jak już wspominałem, nie ma tam żadnego czujnika, nr 8D0 955 453 AM
-
Czujnik poziomu płynu do spryskiwaczy
Cały czas sygnalizowanie działało, dopiero niedawno jak płyn mi się skończył zauważyłem że coś niedomaga...
-
Czujnik poziomu płynu do spryskiwaczy
Ale zbiornik wyciągnąłem na stół i żadnego czujnika nie widziałem. Są tylko dwie pompki: 1 - na szybę przód i tył, 2 - na lampy...
-
Czujnik poziomu płynu do spryskiwaczy
Witam, od jakiegoś czasu nie włącza mi się kontrolka od niskiego poziomu płynu do sprysków. Zbiornik mam ori pod 2 pompki i nie widziałem tam żadnego czujnika. Czyżby był on w pompce?
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
mam wrażenie jakby te auta z plasteliny robili... mogłeś mu kolego chociaż ten zderzak ściągnąć
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
- [B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
a co do szaraka to będzie żył.. dostanie polerki i porządnego wosku i będzie ołrajt a fiat pewnie do malowania- Prośba o ocenę logów
dzięki kolego, ściągne sobie pełną wersje vcdsa i zrobie porządnie- Prośba o ocenę logów
Witam, jestem pewny, że jest coś nie tak z autkiem, mam je od paru miesięcy, a mój poprzedni AFN był o wiele żwawszy, Jest to AVG z 99r przebieg ~ 320 000 km. Moje domysły idą w stronę czyszczenia VNT w turbo. Gdyby spece podpowiedzieli co wynika z logów to byłbym bardzo wdzięczny Aha, to był mój "pierwszy raz" z VCDSem i nie mogłem wejść w basic settings - wersja niezarejestrowana czy coś takiego... Niedawno był robiony rozrząd i wydaje mi się że autko troszeczke drży na postoju, czego wcześniej nie było.. może kąt do poprawy?? Proszę o pomoc i z góry dziękuję ;] VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM- Ciężkie odpalanie TDI VP - Temat Zbiorczy
miałem może niecałe ćwierć baku, zaworek zwrotny nowy i po nocy nadal dlugo kręcił, więc tak jak ktoś wyżej pisał - to nie wina zaworka...- Ciężkie odpalanie TDI VP - Temat Zbiorczy
myślałem że to nie jest odpowietrznik tylko ogranicznik do klapki wlewu paliwa... ---------- Post dopisany at 14:09 ---------- Poprzedni post napisany at 12:07 ---------- właśnie założyłem nowy zaworek z Hansa - wielkie dzięki tarq akurat się składa że mam bardzo mało paliwa i zobaczę wieczorem albo rano jak odpali...- Ciężkie odpalanie TDI VP - Temat Zbiorczy
no to extra w takim razie zróbmy tak. Jaki łączny koszt zaworka?- Ciężkie odpalanie TDI VP - Temat Zbiorczy
możesz zapodać jakieś zdjęcie takiego zaworka? byłbyś w stanie mi taki wysłać pocztą? ;]- Ciężkie odpalanie TDI VP - Temat Zbiorczy
111zl a 75zl to jest różnica jednak... ciekawe- Ciężkie odpalanie TDI VP - Temat Zbiorczy
ale to będzie na pewno to?? bo wcześniej miałem AFNa i tam filtr był niewkręcany, z wypuszczonymi rurkami do których podpinało się wężyki... w AVG mam teraz inaczej..- Ciężkie odpalanie TDI VP - Temat Zbiorczy
Przy okazji zakupu 4 świec żarowych BERU, ponieważ wszystkie miałem spalone zapytałem się o zaworek zwrotny w korpusie do którego wkręca się filtr paliwa (motor AVG), gość mi sprawdzal w ETCE po numerze VIN i tylko serwis: 75 zł... Panowie Wy też takie piniendze za to płaciliście??- Ciężkie odpalanie TDI VP - Temat Zbiorczy
To jest coś nieoryginalnego, co sobie dołożyłeś tak?- Ciężkie odpalanie TDI VP - Temat Zbiorczy
hmm, mam podobnie, tylko dodatkowo jak mam około ćwiartki baku to po nocy ciężko pali, ktoś chyba o tym wyżej wspomniał. Zaworek na filtrze paliwa??- [B5 AFN] Czerwona szklarnia :)
Kolejny świetny filmik! Szacun! Pozdro - [B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.