Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Co to za zegary?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam takie u siebie w b5, ale brak podswietlenia zapięcia pasów . Kontroli trakcji też nie mam, tzn przycisk ASR jest ale się nie podświetla(zanim kupilem auto miało wymieniony silnik - dzwon). Sprzedający powiedział, że nie ma. Zastanawia wygląd kontrolek, są kiepskiej jakości jak od pana Mietka z garażu.Dziwna kontrolka od świateł mijania :shock3: Czy to są zegary od B5, czy jakieś dorabiane ?

20121031064348.jpg

Uploaded with ImageShack.us

20121031064359.jpg

Uploaded with ImageShack.us

20121101064236.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

to są zegary po lifcie widzę

---------- Post dopisany at 20:41 ---------- Poprzedni post napisany at 20:40 ----------

zdjęć nie można powiększyć i lipa :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

można ,nawet z postimage'a :wink:. Wrzuciłem z imageshack'a będzie łatwiej.

Opublikowano
można ,nawet z postimage'a :wink:. Wrzuciłem z imageshack'a będzie łatwiej.

to je wrzuć ;) bo nic nie ma ;]

---------- Post dopisany at 20:48 ---------- Poprzedni post napisany at 20:45 ----------

szczerze widzę 1 raz takie zegary dziwne trochę.. są takie w B5 ale nie aż takie....

Opublikowano
  • Autor

mój błąd, już powinno być ok. Generalnie kiepsko wykonane tarcze zegarów, może na zdjęciach tego nie widać, ale wyglądają jakby cięte ręcznie

Opublikowano
mój błąd, już powinno być ok. Generalnie kiepsko wykonane tarcze zegarów, może na zdjęciach tego nie widać, ale wyglądają jakby cięte ręcznie

ogólnie widać że tarcze zegarów sa bardzo dziwne i oznaczenia np aku itp widać gołym okiem

Opublikowano
  • Autor

Widać, nie widać. Aku się świeci bo przy odpalniu fote robiłem , chciałem załapać resztę kontrolek ale nie zdążyłem :kwasny: . ABS też jest inny brak (O)

Opublikowano
Widać, nie widać. Aku się świeci bo przy odpalniu fote robiłem , chciałem załapać resztę kontrolek ale nie zdążyłem :kwasny: . ABS też jest inny brak (O)

chłopacy może jak to zobaczą to odezwą się w tej sprawie

Opublikowano
  • Autor

Do tego dochodzi bark sygnalizacji otwartych dzwi na fisie.Sygnalizuje otwartą klapę bagażnka, nic więcej. Czytałem, że z analogowym zegarem tak jest. Jednak trochę to dziwne, tylko klapa?

Opublikowano

a u elektryka byłeś może ?

Opublikowano

nie no widac ze tarcze sa od czegos innego bo cyfry od zegarka analogowego maja dziwna czcionke ktos sie bawil

Opublikowano

na moje oko ktoś przełożył tarcze od passata b5 fl bo on ma tyle ikonek jak w zdjęciach ale nie jestem pewien ale same tarcze.

Opublikowano

te zegary to musial robić jakiś domowy rezacz :grin:

Opublikowano
:polew:
te zegary to musial robić jakiś domowy rezacz :grin:
Opublikowano

Dla mnie to ktoś sobie zamontował angielski licznik z FIS-em i dorobił sobie tarczki żeby nie było widać skali w milach. Z tego co wiem to angliki mają na 12 godzinie 130km/h.

Opublikowano
to są zegary po lifcie widzę

---------- Post dopisany at 20:41 ---------- Poprzedni post napisany at 20:40 ----------

zdjęć nie można powiększyć i lipa :facepalm:

Uuuuu, błądzisz kolego i to strasznie. Po czym to stwierdzasz? To są jakieś chińskie tarcze, VW by tak nisko nie upadło, by takie coś w passatach puszczać, no na samą logikę... :facepalm:

---------- Post dopisany at 21:54 ---------- Poprzedni post napisany at 21:53 ----------

Dla mnie to ktoś sobie zamontował angielski licznik z FIS-em i dorobił sobie tarczki żeby nie było widać skali w milach. Z tego co wiem to angliki mają na 12 godzinie 130km/h.

Dokładnie tak, wersja EU ma 100km/h w tej pozycji.

Opublikowano

tarcze to napewno jakas samoróbka, takiej czcionki to jeszcze nie widzialem w zadnym samochodzie grupy vag

Opublikowano

faktycznie po przyjżeniu sie widac jakąs dziwna trzcionkę

Opublikowano

To są tarcze kupione na eBayu, albo allegro.

Opublikowano

papier przyklejony :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.