Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN+] Sedan 98' Oryginał LZ5L

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie,

Auto już kiedyś przedstawiałem, ale byle jak i nie umiałem jeszcze zdjęć dobrze dodawać ;]

Sedan LZ5L cały oryginał, jedynie klapa była bezbarwnym psiknięta bo klar schodzi...

AFN z jakim czipem czy cuś bo jeździłem wieloma AFN'ami i AVG'ami no i mój lepiej się zbiera... ( może to wina tego, że jest włożona skrzynia od 90KM)

Zdjęcia jeszcze stare ale jeszcze ok tyg. i wstawie nowe, bo już będzie po polerce i praniu.

DSC00620.jpgDSC00624.jpgDSC00622.jpgDSC00711.jpg

Wyposażenie:

-klimatronik

-szyby i lustra elektr.

-BOSE oryginał

-duży FIS

-łokieć x2

-Kiera i gałka od S

-roleta tylnej szyby ;)

-podgrzewane pupki

-halogien

-wnętrze granatowe - nie ma tragedii ;]

-alarm

-funkcja komfort

-4 x AirBag

Zrobione:

-białe kierunki w błotnik

-zmiana lamp przód i tył na oryginalne - były Solary :D (świecące po drzewach)

-emulator od kolegi z forum

--nowe sprzęgło

Plany:

-gwint FK - już czeka

DSC01528.jpg

-felga 18" tu mam dylemat jaka, podobają mi się RS6...

-pranie i polerka (w przyszłym tyg.)

-w dalszych planach jest turbo, kolektor awx, większe wtryski, fmic.... zobaczymy...

-gdyby wpadł w/w zestaw no i osiągnąłbym okolice tych 160KM to nie zastanawiałbym się już nad skrzynią z 2.5tdi np AKN ;]

-stwierdzam po raz kolejny ze przydałby mi się tempomat

Pozdrawiam

Opublikowano

ładna seria, bezawaryjności:)

Opublikowano
  • Autor
ładna seria, bezawaryjności:)

Dzięki wielkie ;]

Opublikowano

Te tylne ledy nie wyglądają tragicznie, przynajmniej na zdjęciach :wink: co do przodu :decayed: to dobrze, że chcesz sprzedać...

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

No tragicznie nie wyglądają, odmładzają na pewno autko...

ale ja jestem raczey zwolennikiem oryginału więc oryginały zagościły :)

---------- Post dopisany 24-05-2012 at 16:29 ---------- Poprzedni post napisany 10-04-2012 at 20:28 ----------

kurde nie umiem wstawić żadnej ikonki w tekst, ani podkreślić ani koloru zmienić, nic... albo jestem ślepy albo nie wiem...

---------- Post dopisany 15-03-2013 at 16:33 ---------- Poprzedni post napisany 24-05-2012 at 16:29 ----------

w poniedziałek auto otrzyma gwint :banan:

i wpadnie przy okazji kilka innych gratów;

DSC01530.jpg

w sklepie mówie że potrzebuje napinacz paska wielorowkowego a gość mi odpowiada: jest taki za 100pln i taki za 250pln... jak dam panu ten tańszy to mnie pan z nim odwiedzi za 3miechy...

no i wziąłem ten droższy bo już kiedys też miałem przyjemność reklamować napinacz...

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

ciekawie i ładnie się prezenci :naughty:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

felunek zakupiony, tylko nie wiem jakie opony naciągnąć na to... mam dylemat

2x 8,5j 18" et 55

2x 10j 18" et 60

jakieś propozycje? i nie wiem też jaki będzie musiał być dystans

69178783_1_644x461_felgi_18_5_112_audi_mercedes.jpg

zdjęcia już na pewno na dniach na feldze i ustawieniu gwintu ;]

Opublikowano

przy takim et nic nie trze od srodka ?

Opublikowano
  • Autor

jeszcze nie wiem :grin:

możliwe że nie wejdą w ogóle, ale głupizną byłoby nie kupienie ich za te piniendze...

Opublikowano

No obstawiam, ze jakis dystans 10mm przod i 15mm na tył bedziesz musial dac :wink: Ciekawe czy te 10J siadzie z tyłu :D

---------- Post dopisany at 20:35 ---------- Poprzedni post napisany at 20:27 ----------

wsumie WhyMe pakowal u siebie 10J na tył tyle, ze 19' o ile sie nie myle, wiec da sie :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.