Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG] Maksymalna prędkość 1.9 TDI 110KM 1999r.


niumara

Rekomendowane odpowiedzi

130 na trójce

Jakim cudem?

Ja swoim max co zrobie to 120 na trójce i obortów brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak...

Autobahn na FrankFurt \ Erfurt Dooooooooość Dluga prosta na zwyklym 110 Konnym bez programu 205km/h więcej nie poszła choć jeszcze kupa drogi przedemną i dosłownie zero wiatru (lato)

Ta Sama droga (Autobahn Frankfurt \ Erfurt) Po programie 158KM Ponad 220km/h niewiem ile dokladnie bo mam licznik do 220 ;p Ale jak bylo 220 Obroty jeszcze wyraźnie szly do góry i wiem tylko tyle A6 2.5 Tdi Nie dała rady ciagle sie trzymala za mną tak do 195km/h potem sie zaczela powolutku oddalac.. :):a4fan::ON:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam program 158 w AFNie :shocked: to nieźle wyżyłowany, ciekawe jak długo pociagnie na takim strzale :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+ nowa przepływa od innego silnika.. Nie jestem Taki głupi.. Czekam na pieniądze z Firmy jakies 15 tys i bede sie nią bawił.. Juz mam ustalone wszystko z koleżka który sie tym zajmuje zamówil mi już sportowy Kolektor, Układ Wydechowy w Pełni Przelotowy no i jak starczy mu czasu bo chlopak do Irlandi jedzie to Sportowy Wałek Rozrządu.. Mysle ze powyżej 200 KM będzie ;] [br]Dopisany: 08 Styczeń 2009, 18:06_________________________________________________a co do tego ile pociagnei na takim strzale... to hehe 1,5 roku bez ŻADNEGO pierdnięcia jeździ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz tu będzie dyskusja na temat twoich modów :naughty: 200km chcesz osiagnąć na seryjnej pompie turbinie i intercoolerze??? To juz Ci mówie ze nie da rady osiągnąć tyle wymieniając wydech i kolektor tylko :gwizdanie:

tu masz taki projekt http://www.a4-klub.pl/smf/b5_ajm_koncepcja_na_dlubniecie_parcha-t38351.0.html zrobiony po mistrzowsku :good:

Najlepiej to pochwal sie jakims wykresikiem :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok jak najszybciej postaram sie dodac wykresik..[br]Dopisany: 08 Styczeń 2009, 20:38_________________________________________________[br]Dopisany: 08 Styczeń 2009, 20:41_________________________________________________A co do turbiny przyznaje ze zapomnialem ze to tylko zwykla Turbinka z Audi i za wiele z tego nie wykrzesam... Musze poszukać czegosc Lepszego.. Mysl ze za 15 tys juz z niej cos fajnego zrobie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak planujesz wlozyc 15tys, i miec moce 200KM to rob SWAP-a na AWX lub AVF . Jestem za taka moca :good: ale nie na tym silniku co masz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja swoją niunią jechałem 200km/h wskazania licznika więcej się nie dało :tongue4: 3 osoby i bagaż za mną jechał kumpel identyczną a4 z identycznym silnikiem i u niego 180 i koniec wszystko zależy od stanu silnika :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na A2 jechałem sam w bagażniku z 50kg a na liczniku 230 i jeszcze się rozpędzał ale mam standardowe opony 15 z indeksem do 190 i się bałem dłużej tak jechać, dodam że samochód jest bez czipsa i licznik porównywałem z innym a4 do prędkości 160km/h było identycznie a szybciej nie patrzyliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na A2 jechałem sam w bagażniku z 50kg a na liczniku 230 i jeszcze się rozpędzał ale mam standardowe opony 15 z indeksem do 190 i się bałem dłużej tak jechać, dodam że samochód jest bez czipsa i licznik porównywałem z innym a4 do prędkości 160km/h było identycznie a szybciej nie patrzyliśmy.

Bajki o 19 na wieczor :polew:

ok jak najszybciej postaram sie dodac wykresik.

Czekamy na ten wykres :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, tak...

Panowie montowac GPSy i wtedy mierzymy prędkość bo inaczej to nasze rozbiezności wyników będą dośc spore

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawi mnie jedna rzecz jeśli rozpędzasz auto na maxa to chyba dajesz mu gaz do dechy a nie jedziesz jak do kościoła 1/3 gazu i wolno żeby ludzie widzieli świeżo woskowane autko :polew: więc jak ktoś może mieć jeszcze gaz pod nogajadąc 190km/h :tongue4:

ps: ja swoim srebnym szerszeniem (fiat125p) jechałem kiedyś 180 tyle przynajmniej licznik pokazał a za mną kumpel punto i mówi że u niego 130 było a jechał zaraz za mną :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...