Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG] Maksymalna prędkość 1.9 TDI 110KM 1999r.


niumara

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wczoraj moją niunię rozpędziłem do 190 km/h dość długa prosta pusta droga i więcej nie chciała pójść :kwasny: Jechałem sam 3/4 baku paliwa.Wydaje mi się to trochę mało ;(

W zeszłym roku w wakacje bujałem się Passatem 92r z silnikiem 1,9 TDi 115km i przy dwóch osobach dorosłych,dwójce dzieci i bagażnikiem kombi zawalonym pod dach pokazał 205 km/h. Myślałem że Moja Audiczka będzie szybsza :disgust:

jakie masz felgi?

Zwykłe 15

ja jak miałem na blacie 210 to navi pokazywało mi 194 i więcej juz chyba by nie poszło, powiedzmy mi nie zależy żeby auto latało 250 bo i po co ile razy można tak sie rozpędzić i gdzie w Polsce ważne damnie jest zęby sie ładnie zbierała do 160 i mi tyle starcza

No na rozpędzanie się nie mogę narzekać do 170-175 ładnie idzie a później to już widać że brakuje trochę mocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi a4b5 1z szła 195 licznikowe :D więcej nie dało rady ... tyle i silnik mówił dość :D ale był jeden tego plus ..mianowicie czy sam czy w 5 osób i tak tyle poszła :D wiadomo troszke wolniej się bujała przy obciążeniu ale zawsze tyle samo .. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moj AFN delikatnie ponad 220[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2011, 14:25_________________________________________________masz cos nie tak afn na 15 zawsze 200 pokaze jesli wszystko ok.ATJ powinien 200 lekko przekraczac,dodajmy ze ma on 310NM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoja furke do 220max na S1, do 180 leci gladko pozniej sie buja nieco dluzej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moje po wielu softach Quattro leci 220 i ma 4,5 :gwizdanie:00tys obr, wiec w sumie koniec, jak był seryjny cieżko było dobić do 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdrowe silniki 90km ciągną ~180-190(to już niezła sztuka)

zdrowe silniki 110km ciągną ~190-200(totalny max)

testowałem kilkanaście aut z tymi silnikami (seryjne moce) zawsze na płaskim terenie, i tylko manuale mi się trafiały.

jeśli ktoś twierdzi że np seryjny AFN idzie mu 220km/h czy lepiej to :gwizdanie: :gwizdanie: niech lepiej ustawi poprawnie licznik bo po prostu mocno przekłamuje nic więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

205 km/h i tyle więcej nie wyciśnie teraz zrobiłem czipa i jeszcze nie testowałem max prędkości :>

Obraz_082.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moj AFN delikatnie ponad 220[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2011, 14:25_________________________________________________masz cos nie tak afn na 15 zawsze 200 pokaze jesli wszystko ok.ATJ powinien 200 lekko przekraczac,dodajmy ze ma on 310NM

Jak można sprawdzić co jest nie tak? Na co byś stawiał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak miałem na blacie 210 to navi pokazywało mi 194 i więcej juz chyba by nie poszło, powiedzmy mi nie zależy żeby auto latało 250 bo i po co ile razy można tak sie rozpędzić i gdzie w Polsce ważne damnie jest zęby sie ładnie zbierała do 160 i mi tyle starcza

podpisuje sie pod tym...

dzien w dzien ma przedmuchanie wydechu na autostradzie 210max i nichuchu wiecej chyba że pedzac ze wzniesienia to i do tych 220 dojdzie ale rpm to juz chyba sa na 4500. skrzynia nie pozwala... do 170 na pełnym luzie sie dociaga potem to juz rozkrecenie sie. kola mam ori 15C, a zmiana softu tez na predkosc nie wnika...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ajm po dluzszych walkach 210 pokaze, ale to juz naprawde trzeba mniec cierpliwosc :D za to wynagradza mi to znakomitym przyspieszeniem. Polubilem te autko. Zauwazylem jedna rzecz. Porownywalem predkosc licznikowa z gps fakt ze niesprawdzalem predkosci maksymalnej ale do 160 przeklamanie z gps wynosi prawie nic. Koledzy tu pisza ze 110 jechali 220km/h moze i tyle jechali ale maja cos nie tak z licznikiem. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy tu pisza ze 110 jechali 220km/h moze i tyle jechali ale maja cos nie tak z licznikiem.

nie wziołes pod uwage ze piszę -"pedząc ze wzniesienia"to 220 na zegarze się pokaże a z licznikiem jest wszystko jak najbardziej w porzadalu.

owszem na prostej poziomej drodze nie ma opcji... 200 na blacie to może się pokarze.

wszystko zależy od jakości nawierzchni, poziomu i warunków atmosferycznych ,jazda z wiatrem pod wiatr czy działanie siły wiatru z boku auta czy jedziesz za samochodem czy nie majac nic przed sobą... no i kondycja silnika...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokazuje sie 220 na luzie bo ci skrzynia na to pozwala.

na Vmax moc silnika nie bardzo wpływa tylko skrzynia biegów... zapodasz skrzynie 6 biegowa to jeszcze szybciej bedziesz jechał 110tka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

220-225 to jest koniec obrotów, serie trzeba by długo prosic żeby tyle pokazała, przy tych 220 będzie spore przekłamanie już. Zresztą mój pomodzony do 200 dobija bez problemu, dalej tez juz sie czeka z zegarkiem w ręku :gwizdanie: I wszystko jest zalezne jak kolega wspomniał od "warunków" na ulicy

Jak miałem jeszcze kiedys tam seryjne auto, to pamietam przy 140-150 miał muła, moment w którym zdawało sie że nie ma ciągu, pózniej nieco sie poprawiało, ale to i tak szału nie było :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...