Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG] Maksymalna prędkość 1.9 TDI 110KM 1999r.


niumara

Rekomendowane odpowiedzi

ponad 230 licznikowe :decayed:

chyba troche przesadziłes , 230 na blat ze 150 kucy to troche za duzo kolego , fizyki nie oszukasz - chyba ze z górki na niemieckim autobannie to uwierze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponad 230 licznikowe :decayed:

:naughty: panie nie fantazjujesz troszke ja zamykam skrzynie przy 215 , wiec nie zabardzo mi sie chce w to wierzyc :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko :polew: 215 to miałem na seryjnym ajm

230 na blat ze 150 kucy to troche za duzo kolego , fizyki nie oszukasz

miałem 164

panie nie fantazjujesz troszke ja zamykam skrzynie przy 215 , wiec nie zabardzo mi sie chce w to wierzyc

nie będziemy się sprzeczać, przy najbliższej autostradowej trasie Ci nagram, może licznik tyle oszukuje na 19kach choć nie sądzę.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko :polew: 215 to miałem na seryjnym ajm

230 na blat ze 150 kucy to troche za duzo kolego , fizyki nie oszukasz

miałem 164

panie nie fantazjujesz troszke ja zamykam skrzynie przy 215 , wiec nie zabardzo mi sie chce w to wierzyc

nie będziemy się sprzeczać, przy najbliższej autostradowej trasie Ci nagram, może licznik tyle oszukuje na 19kach choć nie sądzę.

:)

każdy wie ile diesle latają wiec nie musisz nic nagrywać bo i tak nikt w to nie uwierzy kto trochę się zna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tu widac ze nie :decayed: zreszta na tych 19 to przekalamanie jest okolo 15km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było licznikowe 228~ do odcinki jeszcze trochę jest

Specjalnie dla was pojechałem na krótki odcinek autostrady w okolicy.

na trasie długiej jak byłem teraz w Bredzie przekraczałem miejscami 230, może ukształtowanie terenu, nie mówię że nie.

Na krótkim odcinku jak widzisz nie udało mi się osiągnąć 230 ale myślę że rozumiesz o co mi chodzi :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było licznikowe 228~ do odcinki jeszcze trochę jest

Specjalnie dla was pojechałem na krótki odcinek autostrady w okolicy.

na trasie długiej jak byłem teraz w Bredzie przekraczałem miejscami 230, może ukształtowanie terenu, nie mówię że nie.

Na krótkim odcinku jak widzisz nie udało mi się osiągnąć 230 ale myślę że rozumiesz o co mi chodzi :mysli:

to jak jechales to trzeba bylo właczyc sobie gpsa i zobaczyl bys ile naprawde latasz tym autem ,chociaz i tak gratki bo auto tak czy owak niezle lata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś nie zabrałem ze sobą gps-a bo był spontan bo mnie spieniliście :kox:

Następna długa trasa wezmę GPSa i od razu zanotuję ponad 230 licznikowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja swoim fabrycznym 1,9 110km kiedyś jechałem 205 ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapodal bys jakis filnik z ta predkoscia max . U mnie na GPS pokazalo 213km/h a na liczniku bylo 217 . Co bedzie dokladniejsze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GPS jest dokładniejszy, liczniki zawsze zawyżają... nie licząc mojego w ex mercedesie G

Który pokazywał 110 a na gps 124~125 :polew:

Dudi filmik jak mówię muszę jechać w trasę, póki co strzeliłem fote na szybko bo bez zdjęcia to wy niedowiarki jesteście na maksa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj moją niunię rozpędziłem do 190 km/h dość długa prosta pusta droga i więcej nie chciała pójść :kwasny: Jechałem sam 3/4 baku paliwa.Wydaje mi się to trochę mało ;(

W zeszłym roku w wakacje bujałem się Passatem 92r z silnikiem 1,9 TDi 115km i przy dwóch osobach dorosłych,dwójce dzieci i bagażnikiem kombi zawalonym pod dach pokazał 205 km/h. Myślałem że Moja Audiczka będzie szybsza :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj moją niunię rozpędziłem do 190 km/h dość długa prosta pusta droga i więcej nie chciała pójść :kwasny: Jechałem sam 3/4 baku paliwa.Wydaje mi się to trochę mało ;(

W zeszłym roku w wakacje bujałem się Passatem 92r z silnikiem 1,9 TDi 115km i przy dwóch osobach dorosłych,dwójce dzieci i bagażnikiem kombi zawalonym pod dach pokazał 205 km/h. Myślałem że Moja Audiczka będzie szybsza :disgust:

jakie masz felgi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak miałem na blacie 210 to navi pokazywało mi 194 i więcej juz chyba by nie poszło, powiedzmy mi nie zależy żeby auto latało 250 bo i po co ile razy można tak sie rozpędzić i gdzie w Polsce ważne damnie jest zęby sie ładnie zbierała do 160 i mi tyle starcza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...