Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG] Maksymalna prędkość 1.9 TDI 110KM 1999r.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Najszybciej "leciałem" swoją A4 180km/h, jeszcze szybciej nie było gdzie...

Opublikowano

u nas panowie nie ma gdzie za bardzo tak smigac :tongue4: :gwizdanie: pełno dziurawyvh dróg i zakrętów :thumbdown:

Opublikowano

ja wyciagnalem 210 km/h na niemieckim autobanie i jechalem tak z 3 min takze to max mojej :) ale i tak niezle

Opublikowano

ale i tak niezle

ale pewnie i tak by się chciało więcej :naughty::kox:
Opublikowano

o rany 1.9 przy 200 km/h to dopiero musi byc głośno w środku heheh przecierz to max obr a w polsce i tak nie mam gdzie tak szybko jeździc . pozdrawiam wszystkich szaleńców

Opublikowano

o rany 1.9 przy 200 km/h to dopiero musi byc głośno w środku heheh przecierz to max obr a w polsce i tak nie mam gdzie tak szybko jeździc . pozdrawiam wszystkich szaleńców

wydaje Ci się :wink4: moj dyszelek chodzi cichutko :naughty: jaki tam max :wink4: ja tylko zawsze dusze w gaz do odciecia zaplonu i nastepny bieg wrzucam :naughty::kox::cool1:
Opublikowano

przed modami 4 osoby pelny bak 215 i moze jeszcze cos by polecialo :naughty:

Opublikowano

przed modami 4 osoby pelny bak 215 i moze jeszcze cos by polecialo :naughty:

A po modach jak lata :naughty::kox:
Opublikowano

szwagier dobry rok temu się chwalił że 205 wyciągnął ale to pewnie z górki było bo na obwodnicy Trójmiasta :tongue4:

Opublikowano

o co to za pretkosci ja raczej sciglem autko do 200 ale nie tak szybciutko :evil:

Opublikowano

ja sie rozpedzilem max do 190 licznikowych ale prosta sie skonczyla :( dodam tylko ze 4b automat

Opublikowano

215... pelny bak i bagaznik , kombik ,wskazanie licznika a czerwonym pazdziernikiem 1,8 benzin 230 wskazanie licznika tez lekko obciazony obydwa na prostej w dzien bezwietrzny autobahn niemcy paliwa tez niemieckie i chyba lepsze niz nasze : :>

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ja mam wsadzonego AWX i program na 170KM i nie moge dociagnac do 220km/h ;( przy obrotach 4700 mam 217km/h Wydaje mi sie ze skrzynia sie konczy bo mam 5 i niechce wiecej krecic :no: . Zeby szybciej jezdzic musze zalozyc 6 prawda ? czy da sie cos z nia zrobic :mysli: ??? Pzy jakich obrotach macie max predkosci??

Opublikowano

215... pelny bak i bagaznik , kombik ,wskazanie licznika a czerwonym pazdziernikiem 1,8 benzin 230 wskazanie licznika tez lekko obciazony obydwa na prostej w dzien bezwietrzny autobahn niemcy paliwa tez niemieckie i chyba lepsze niz nasze : :>

nie am opcji kolego byś z silnika 125Km wyciągnął 230km/h - musisz mieć straszne przekłamanie licznika okolo 20km/h. Choć i 210km/h z tego silnika to dużo by było-oczywiście mówię o prędkości faktycznej a nie licznikowej.

Opublikowano

...a czerwonym pazdziernikiem 1,8 benzin 230 wskazanie licznika tez lekko obciazony

Nie ma takiej opcji zeby zwykły 1.8 pojechał 230 (nawey licznikowe).

Opublikowano

na liczniku 198 km/h (nie domkniete 200)

na klimatroniku 190 km/h

Jeszcze szedł, ale odpusciłem bo się zaczynały koleiny na drodze

Opublikowano

ja leciałem moim automatem po autobanie 199km. nie wiem czy tyle automatem można ale tyle szedł.

Opublikowano

ja leciałem moim automatem po autobanie 199km. nie wiem czy tyle automatem można ale tyle szedł.

Skoro poszedł to można :wink4:

Opublikowano

Miałem kiedyś 1.9tdi, golfa 3 90KM i szedł 200,a później golfa 4 110KM i szedł 205. :hi:

Opublikowano

Dużo zależy od tego jak rozpędzimy autko, jakie opony, jaka nawierzchnia, jakie warunki atmosferyczne, jakie paliwko wlejemy....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.