-
[B5 AFN] Tarcze nacinane, nawiercane a komfort
ciekawe tematy ja na dzien dzisiejszy jezdze na tarczach nacinanych i nawiercanych producenta ( mikody ) jestem zadowolony mialem tarcze nowe ate i po 3 tys pokrzywily sie a na tych zrobilem juz 6 tys i smigam no i hamulec lepszy jest a cena zadowalajaca bo 120 zł to jest ok pozdrawiam :>
-
[B5 AFN] Pasek obciera o rolke napinacz - sposób ustawienia pompy wtryskowej
witam panowie czy ktos wogole demontowal pompe wtryskowa ?? bo z tego co czytalem to nikt chyba nie wie ze z tylu pompy jest wyciecie pozwalajace regulowac kot osi paska i jest jeszcze jedna srobka na 13 kluczyk przy podstawie pompy ktora trzeba tez popuscic w zaleznosci czy pasek schodzi do srodka to odsuwamy od silnika a jesli na odwrut to proszte nie rzeba zadnych specjalnych umiejetnosci pozdrawiam bartek
-
[B5 AFN] Turbina po regeneracji - brak doładowania
chłopaki jesli bieze olej to bedzie problem z geometria turbinki bo olej robi wiekszy nagar a to wszystko praktycznie przelatuje przez te łopatki no i co za tym idzie ze zapiekaja sie ja swoja 4 razy rozbieralem i powiem tyle wybilem kata i problem znikł
-
[B5 AFN] Sprawdzenie katalizatora
hej klubowicze ja wybilem swojego kata i napisze tyle swist jest glosniejszy sily troszke wiecej no i zrywniejsza jest no w koncu 300 tysiecy juz mykla a ogulnie kat wytrzymoje 100 tys
-
Dobrzy chiptunerzy
wita mam pytanko ktoś zna ta firmę Q-TRONIK-SERWIS pozdro dla wszystkich klubowiczów
-
[B5 AVG] Maksymalna prędkość 1.9 TDI 110KM 1999r.
o co to za pretkosci ja raczej sciglem autko do 200 ale nie tak szybciutko
-
[B5 AFN] Problem po wymianie płynu chłodzącego
mysle ze masz nie drozny przewodzik odpowietrzajacy do zbiorniczka
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
hej hlopaki ja wlasnie ukonczylem maly remoncik a4 co zkupilem w sierpniu autko troszke bylo zniszczone ale lakier sam zucilem orginal i tp pozmienialem wiec moge dolacztyc do was w koncu napiszcie kiedy dokladnie bedzie jakis spocik w bb luz okolice skoczowa pozdro dla wszystkich klubowuiczow
-
[B5 AHU] Czy to koło dwumasowe ?
witam chłopaki symbol silnika znajdziecie w bagazniku na na klejce gdzie jest podany numer karos farby i tp a co wiem to w ahu to nie ma dwumasowego sprzegła sam mialem przedtem taka audi jest tarcza docisk i łozysko a kost kompletu z LUK to 530 zł tyle zaplacilem szarpania jak by reka odjol i bardzo ładnie wysprzegla jescze jedno wymienilem jeszcze silownik sprzegła
-
[B5 AFN] Lekko hamuję, a odzywa się ABS
witam wszystkich na codzien pracuje z samochodami ale z reniami i z praktyki wiem ze zadne czysczenie ani dopychanie to nie lekarstwo na to co piszecie jak lekkko b naciskacie na hamulec to abs zaczyna działac jak by pierscien byl zanieczyszczony to by gubił sygnał czyli szczeline wtedy by zaswiecała sie usterka abs a tak nie m a mialem to samo w swojej audi po wymianie klocuszkow pozdrawiam wszystkich klubowiczow
-
[ALL B5] niechcący wlałem benzynę do diesla
no niezle kumpel zalał 20l 98 do 1z we włoszech i pojechał mowił ze skubaniec teraz lepiej myka
-
[B5 AHU] Problem z turbosprężarką - "wyłącza się"
Witam tez mialem taki problemik autko ciagnie a po chwili mulek ja mialem padniety n75 zalozylem sprawny po prostu za wysokie cisnienie mialem bo n75 caly czas upuszczal i zawor upustowy na turbinie sie nie otwieral sie a robiles testa doladowania vagiem jaka jest wydajnosc moja ma do 2400mbar przy max obciazenu pozdrawiam
-
[B5 AHU] Czy możliwe ze tak dużo pali
sprawdz termostat
-
[B5 AJM] Drgania na wolnych obrotach
sluchaj drgani a to nic innego ja tlumik drgan który jest zaraz za sprazarka a jeszcze popatrz na gumy na tlumiku (calym ) moze sie ktoras oberwala ja mialem oberwany tlumiczek drgan wyciolem i wspawalem koszt jakies 80 zeta
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam posiadaczy a4 moje autko to tylko 90ps pozdrawiam bartek
misiu 25
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta