-
[B5 AHU] Czy możliwe ze tak dużo pali
po Vagowaniu jedyny błąd to "Ciśnienie w przewodzie dolotowym różnica dorególowania-błąd sporadyczny" ale po moich kilku analizach i pomiarach wyszło jednak 7,5 litra na 100 km na trasie takiej jak wyżyj podałem. Ciekawi mnie banshee te twoje 4,3 litra troche w takie rzeczy nie wierze :>
-
[B5 AHU] Czy możliwe ze tak dużo pali
Nie wiem jak może mieć się do tego termostat auto w zasadzie nabiera temp. stosunkowo szybko (a poza tym 3 miesiące temu był wymieniany) a zresztą już sam nie wiem
-
[B5 AHU] Czy możliwe ze tak dużo pali
Nad Vaga dopiero pracuje
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Czy jest to możliwe że robiąc dzienie w cyklu miejskim 8km czyli auto ciągle niedogrzane pali mi 9-10l Audi 1.9 TDI 90km 95rok, regularnie wymieniam olej i wszystkie filtry nie ma żadnych objwów usterki jedynie zdaża się że rano po uruchomieniu dymi na biało ale już po 1 minucie (po przegazowaniu) jest ok. Nie ma żadnych ubytków oleju ani płynu chłodzącego
-
[B5 AHU] Czy możliwe ze tak dużo pali
Dziękuje za wstępne podpowiedzi no to wygląda na to że będe musiał się wybrać do fachowca
-
[B5 AHU] Czy możliwe ze tak dużo pali
Z góry przepraszam jeśli ten temt się już pojawił ale w moim przypadku pytanie brzmi czy jest to możliwe że robiąc dzienie w cyklu miejskim 8km czyli auto ciągle niedogrzane pali mi 9-10l Audi 1.9 TDI 90km 95rok, regularnie wymieniam olej i wszystkie filtry nie ma żadnych objwów usterki jedynie zdaża się że rano po uruchomieniu dymi na biało ale już po 1 minucie (po przegazowaniu) jest ok. Nie ma żadnych ubytków oleju ani płynu chłodzącego :mysli: Nazywaj poprawnie temat (prefiksy o modelu i silniku) / Poprawiam tym razem / Poziek
-
Nowicjusz - wątek powitalny
No witam wszystkich Audimaniaków jam posiadam A4 1.9 TDI 90km przebieg 200tyś robie ogólnie dużo km auto posiadam od 8 miesięcy i jestem zadowolony :>
Prometeusz12
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta