Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Prometeusz12

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. po Vagowaniu jedyny błąd to "Ciśnienie w przewodzie dolotowym różnica dorególowania-błąd sporadyczny" ale po moich kilku analizach i pomiarach wyszło jednak 7,5 litra na 100 km na trasie takiej jak wyżyj podałem. Ciekawi mnie banshee te twoje 4,3 litra troche w takie rzeczy nie wierze :>
  2. Nie wiem jak może mieć się do tego termostat auto w zasadzie nabiera temp. stosunkowo szybko (a poza tym 3 miesiące temu był wymieniany) a zresztą już sam nie wiem
  3. Nad Vaga dopiero pracuje
  4. Czy jest to możliwe że robiąc dzienie w cyklu miejskim 8km czyli auto ciągle niedogrzane pali mi 9-10l Audi 1.9 TDI 90km 95rok, regularnie wymieniam olej i wszystkie filtry nie ma żadnych objwów usterki jedynie zdaża się że rano po uruchomieniu dymi na biało ale już po 1 minucie (po przegazowaniu) jest ok. Nie ma żadnych ubytków oleju ani płynu chłodzącego
  5. Dziękuje za wstępne podpowiedzi no to wygląda na to że będe musiał się wybrać do fachowca
  6. Z góry przepraszam jeśli ten temt się już pojawił ale w moim przypadku pytanie brzmi czy jest to możliwe że robiąc dzienie w cyklu miejskim 8km czyli auto ciągle niedogrzane pali mi 9-10l Audi 1.9 TDI 90km 95rok, regularnie wymieniam olej i wszystkie filtry nie ma żadnych objwów usterki jedynie zdaża się że rano po uruchomieniu dymi na biało ale już po 1 minucie (po przegazowaniu) jest ok. Nie ma żadnych ubytków oleju ani płynu chłodzącego :mysli: Nazywaj poprawnie temat (prefiksy o modelu i silniku) / Poprawiam tym razem / Poziek
  7. No witam wszystkich Audimaniaków jam posiadam A4 1.9 TDI 90km przebieg 200tyś robie ogólnie dużo km auto posiadam od 8 miesięcy i jestem zadowolony :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.