Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dexem

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. ja mam okolo 3 milimetry ponad minimum i zadna kontrolka nie swieci
  2. silnik powinien być zalany pod maxa i to jest zasada której należy przestrzegać. zdajesie nawet były nakleji na silniku które właśnie o tym informowały. więc po co jest przedziałka min/max na bagnecie ? olej powinien być zalany między min a max full tez jest ok tak samo jak po środku
  3. dexem odpowiedział(a) na dexem temat w Audi A4 B6/B7
    nagram jak uchwycę moment jak pisałem wcześniej nie zawsze się to trzaska, u ciebie zawsze ?
  4. dexem odpowiedział(a) na dexem temat w Audi A4 B6/B7
    ja mam 160 , te trzaski nie zawsze słychać nie wiem co o tym myśleć póki co nie mam jakiegoś dalszego wyjazdu wiec zapomnę o tym problemie na zapas nie będe się martwił
  5. dexem odpowiedział(a) na dexem temat w Audi A4 B6/B7
    pożyjemy zobaczymy , co to takiego może oddam do mechanika do sprawdzenia ten zabierak ale bez samochodu to jak bez reki
  6. dexem odpowiedział(a) na dexem temat w Audi A4 B6/B7
    Klima była wyłączona całkowicie wyłączone również eco, wiec sądzisz że może to być sprzęgło klimy ? w jaki sposób jeszcze mogę to sprawdzić ?
  7. To nie ma reguły kiedy zabierak siądzie (ludzie różnie piszą) ja trochę mniej kilometrów robie niż ty jakieś 20tys rocznie chyba że jakiś wyjazd na wakacje za granicę wtedy może trochę więcej , na razie się wstrzymam z zaglądaniem do zabieraczka było by super jak by wytrzymał jeszcze te 40tys/km wtedy wymiana rozrządu i przy okazji może swap
  8. Trochę daleko obawiam się że tym wynalazkiem jakim jest audi mógł bym nie dojechać
  9. dexem odpowiedział(a) na dexem temat w Audi A4 B6/B7
    Trochę to dziwne w takim razie , to co wydaje takie odgłosy wyrobiony zabierak ? wydaje mi się że jak by się wyrobił do tego stopnia żeby coś się trzaskało to już bym nigdzie nie pojechał oil presure i i po ptakach
  10. Jeżeli wszystko było ok to bym nie robił swapa pompy , dopiero przy zmianie rozrządu bym chciał zrobić swap pompy , przy jakim przebiegu wymieniałeś pompę i czy gniazdo i zabierak był bardzo zużyty ?
  11. A znacie może jakiś warsztat na Śląsku który robi swapy pompy ?
  12. Ile mniej więcej czasu trzeba aby sprawdzić ten nieszczęsny zabierak w silniku BPW, chodzi mi oczywiście o demontaż , sprawdzenie zabieraka ,gniazda i montaż wszystkiego do kupy
  13. dexem odpowiedział(a) na dexem temat w Audi A4 B6/B7
    trudno zlokalizować dokładnie na pewno od strony kierowcy, wydaje mi się że pompe oleju mam na wałkach auto z listopada 2006 , a klima była wyłączona więc chyba to też nie to ?
  14. Serce się kraja jak się takie opowieści słucha , a jaki napęd pompy kolego miałeś ? na łańcuchu czy na wałkach ? trochę mi to nie pasuje ja mam na wałkach więc raczej awaria felernego zabieraka powinna nastąpić bez żadnych odznak "dźwiękowych" , z tego co wiem takie dudnienie było w silnikach BLB gdzie jest napęd pompy oleju łańcuch+zębatki , gdy zębatki się wytarły zaczynały się trzaski, natomiast w BPW są wałki one się nie wytrą więc awaria pompy oleju nastapi bez ostrzeżenia , chyba że się mylę to mnie poprawcie
  15. wczoraj napisałem taki sam post i narazie nikt nie odpowedział u mnie podobnie coś stuka od strony kierowcy na zimnym silniku , nie ma reguły czasami stukanie występuje od razu po uruchomieniu silnika czasami jak wskazówka temp. lekko przekroczy 50 stop. potem jak silnik się rozgrzeje stukanie znika

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.