-
[B7 BPW] Niski poziom oleju w silniku.??
ja mam okolo 3 milimetry ponad minimum i zadna kontrolka nie swieci
-
[B7 BPW] Niski poziom oleju w silniku.??
silnik powinien być zalany pod maxa i to jest zasada której należy przestrzegać. zdajesie nawet były nakleji na silniku które właśnie o tym informowały. więc po co jest przedziałka min/max na bagnecie ? olej powinien być zalany między min a max full tez jest ok tak samo jak po środku
-
[B7 BPW] Dziwne trzaski
nagram jak uchwycę moment jak pisałem wcześniej nie zawsze się to trzaska, u ciebie zawsze ?
-
[B7 BPW] Dziwne trzaski
ja mam 160 , te trzaski nie zawsze słychać nie wiem co o tym myśleć póki co nie mam jakiegoś dalszego wyjazdu wiec zapomnę o tym problemie na zapas nie będe się martwił
-
[B7 BPW] Dziwne trzaski
pożyjemy zobaczymy , co to takiego może oddam do mechanika do sprawdzenia ten zabierak ale bez samochodu to jak bez reki
-
[B7 BPW] Dziwne trzaski
Klima była wyłączona całkowicie wyłączone również eco, wiec sądzisz że może to być sprzęgło klimy ? w jaki sposób jeszcze mogę to sprawdzić ?
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
To nie ma reguły kiedy zabierak siądzie (ludzie różnie piszą) ja trochę mniej kilometrów robie niż ty jakieś 20tys rocznie chyba że jakiś wyjazd na wakacje za granicę wtedy może trochę więcej , na razie się wstrzymam z zaglądaniem do zabieraczka było by super jak by wytrzymał jeszcze te 40tys/km wtedy wymiana rozrządu i przy okazji może swap
-
[B7 BLB] Dziwne odgłosy przy zimnym silniku po lewej stronie
Trochę daleko obawiam się że tym wynalazkiem jakim jest audi mógł bym nie dojechać
-
[B7 BPW] Dziwne trzaski
Trochę to dziwne w takim razie , to co wydaje takie odgłosy wyrobiony zabierak ? wydaje mi się że jak by się wyrobił do tego stopnia żeby coś się trzaskało to już bym nigdzie nie pojechał oil presure i i po ptakach
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
Jeżeli wszystko było ok to bym nie robił swapa pompy , dopiero przy zmianie rozrządu bym chciał zrobić swap pompy , przy jakim przebiegu wymieniałeś pompę i czy gniazdo i zabierak był bardzo zużyty ?
-
[B7 BLB] Dziwne odgłosy przy zimnym silniku po lewej stronie
A znacie może jakiś warsztat na Śląsku który robi swapy pompy ?
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
Ile mniej więcej czasu trzeba aby sprawdzić ten nieszczęsny zabierak w silniku BPW, chodzi mi oczywiście o demontaż , sprawdzenie zabieraka ,gniazda i montaż wszystkiego do kupy
-
[B7 BPW] Dziwne trzaski
trudno zlokalizować dokładnie na pewno od strony kierowcy, wydaje mi się że pompe oleju mam na wałkach auto z listopada 2006 , a klima była wyłączona więc chyba to też nie to ?
-
[B7 BLB] Dziwne odgłosy przy zimnym silniku po lewej stronie
Serce się kraja jak się takie opowieści słucha , a jaki napęd pompy kolego miałeś ? na łańcuchu czy na wałkach ? trochę mi to nie pasuje ja mam na wałkach więc raczej awaria felernego zabieraka powinna nastąpić bez żadnych odznak "dźwiękowych" , z tego co wiem takie dudnienie było w silnikach BLB gdzie jest napęd pompy oleju łańcuch+zębatki , gdy zębatki się wytarły zaczynały się trzaski, natomiast w BPW są wałki one się nie wytrą więc awaria pompy oleju nastapi bez ostrzeżenia , chyba że się mylę to mnie poprawcie
-
[B7 BLB] Dziwne odgłosy przy zimnym silniku po lewej stronie
wczoraj napisałem taki sam post i narazie nikt nie odpowedział u mnie podobnie coś stuka od strony kierowcy na zimnym silniku , nie ma reguły czasami stukanie występuje od razu po uruchomieniu silnika czasami jak wskazówka temp. lekko przekroczy 50 stop. potem jak silnik się rozgrzeje stukanie znika
dexem
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta