-
[B5 AFN] Brak mocy - proszę o pomoc
witam turbo wymieniłem moje miało luz około 5mm poprzeczny, wzdłużnego nie sprawdzałem bo po co, dźwignia w moim stała kupiłem używkę i narazie chodzi tylko jeszcze kopci z wydechu ale mechanior mówi ze tam byłood ch... oleju aż kapał zresztą olej był wszędzie w układzie dolotowym :> narazie pomału śmigam i kontroluję olej pozdrawiam i dzięki
-
[B5 AFN] Brak mocy - proszę o pomoc
dodam jeszcze ze dziś znów coś przeczytałem i poszedłem pokombinować ale d*pa, jedno co sprawdzilłem to ze jak zona przydusiła gaz to węże od ic zamiast puchnąć to się tak jakby zasysały
-
[B5 AFN] Brak mocy - proszę o pomoc
jak dziś sprawdzilem to mialem na samym końcu miarki ale nie min tylko całej miarki. wczoraj wróciłem a 2 miesiące jeżdził brat i niestety niesprawdzał. ja jestem z poznania i niebardzo wiem gdzie zrobić te logi jestem z tego tematu zielony[br]Dopisany: 29 Lipiec 2011, 22:40_________________________________________________dodam ze skrzynia automat
-
[B5 AFN] Dzwonienie z komory silnika z prawej strony przy przyspieszaniu ...
witam sprawdź katalizator mi się oberwał w środku i się kulał
-
[B5 AFN] Brak mocy - proszę o pomoc
witam mam problem z mocą w swoim aucie nagle zabrakło mocy i nic niedaje gaszenie i odpalanie jak dotąd pare razy w ciągu paru miesięcy się zdażyło. wydaje mi sie ze dochodzi jeszcze takie jakby niezbyt głośne buczeni na wyższych obrotach ale mocy brak i czy zbyt niski poziom oleju może spowodować wyłączenie turbo. prosze o pomoc
-
[B5 AVG] Maksymalna prędkość 1.9 TDI 110KM 1999r.
witam ja swoim 1.9 110KM i automat 4b leciałem na autostradzie pod poznaniem 205 w/g licznika i hamowalem juz na zjazd, myślę że 210 bym doszędł
-
[ALL B5] Jaka jest różnica , pomiędzy AVG a AFN ??
witam. mam pytanie; jaka jest różnica miedzy avg a afn :confused4:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:)witam wszystkich, mam na imię wojtek i jestem właścicielem audi a4 avant od 2 miesięcy. pozdrawiam
yogia4
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta