Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

yogia4

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. witam turbo wymieniłem moje miało luz około 5mm poprzeczny, wzdłużnego nie sprawdzałem bo po co, dźwignia w moim stała kupiłem używkę i narazie chodzi tylko jeszcze kopci z wydechu ale mechanior mówi ze tam byłood ch... oleju aż kapał zresztą olej był wszędzie w układzie dolotowym :> narazie pomału śmigam i kontroluję olej pozdrawiam i dzięki
  2. dodam jeszcze ze dziś znów coś przeczytałem i poszedłem pokombinować ale d*pa, jedno co sprawdzilłem to ze jak zona przydusiła gaz to węże od ic zamiast puchnąć to się tak jakby zasysały
  3. jak dziś sprawdzilem to mialem na samym końcu miarki ale nie min tylko całej miarki. wczoraj wróciłem a 2 miesiące jeżdził brat i niestety niesprawdzał. ja jestem z poznania i niebardzo wiem gdzie zrobić te logi jestem z tego tematu zielony[br]Dopisany: 29 Lipiec 2011, 22:40_________________________________________________dodam ze skrzynia automat
  4. witam sprawdź katalizator mi się oberwał w środku i się kulał
  5. witam mam problem z mocą w swoim aucie nagle zabrakło mocy i nic niedaje gaszenie i odpalanie jak dotąd pare razy w ciągu paru miesięcy się zdażyło. wydaje mi sie ze dochodzi jeszcze takie jakby niezbyt głośne buczeni na wyższych obrotach ale mocy brak i czy zbyt niski poziom oleju może spowodować wyłączenie turbo. prosze o pomoc
  6. witam ja swoim 1.9 110KM i automat 4b leciałem na autostradzie pod poznaniem 205 w/g licznika i hamowalem juz na zjazd, myślę że 210 bym doszędł
  7. witam. mam pytanie; jaka jest różnica miedzy avg a afn :confused4:
  8. :)witam wszystkich, mam na imię wojtek i jestem właścicielem audi a4 avant od 2 miesięcy. pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.