Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

David

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez David

  1. a ciezko bedzie ja wywalic?
  2. witam moze mi ktos powiedziec co to za zderzak?
  3. piekna B6 brawo za mody ta kiera to ale wiem ze duuzo kosztuje
  4. boseron a to dobrze tak odrazu wlaczac klime?? ja slyszlem ze lepiej najpierw troche przewietrzyc auto. a wogole chyba nie dobrze dla zdrowia tak odrazu na "LO"
  5. grill od rs jest slyszalem ze najlepsza gielda w poznaniu-podobno wszystko mozna tam kupic.tak twierdzi moj koles z okolic poznania.bo placic 450-500 za grill to ponad 10 letniego auta to przesada.
  6. Przema ile placiles od elementu?
  7. nie mogles wystawic w dziale sprzedam bo tam trzeba miec 30 wiadomosci. sam to przerabialem bo chcialem czesci sprzedac
  8. w jednym z ostatnich numerow Motoru lub Auto Swiata jest duzy artykul o tym ze liczniki samochodowe zawyzaja predkosc w kazdym aucie- robione to jest ze wzgledow bezpieczenstwa. ja jak jade 160 to gps pokazuje 154 wiec chyba moj licznik duzo nie zawyza takze raczej nie ma sensu sugerowac sie wskazaniami licznika. bo moga 3 audi jechac obok siebie 200 km/h a 1 bedzie miala na liczniku 220 2. 210 a 3. 205 :gwizdanie:
  9. no szkoda ze dopiero teraz sie pokazaly
  10. na nastepne wakacje tez taka sobie kupie.czarny sedan tylko ze Ty masz metalik a ja chce czarny. jakie odczucia po przesiadce z b5? nigdy nie jezdzilem b6 tak jak koledzy mowia dokladki w kolor,moze szyby,jesli lubisz diody led to moze ledy na tyl ?? auto ogolnie
  11. Somes jak chce cos zmienic to robi dzwona i wtedy ma pretekst do zmian oczywiscie zartuje
  12. Kodi a sa na allegro ledy po II lifcie? daj linka
  13. podpinam sie pod te podpowiedzi co napisal SoMes. jesli dobrze widze to na klamkach sa nakladki,na srebrnym to wg mnie nie pasuje.na lusterkach chyba tez,mam nadzieje ze sa dobrej jakosci bo jak nie to za jakis czas farba bedzie odpadac. a pozatym fajnie ze srebrny taki sam kolor jak moj troche zmian i bedzie super
  14. te sa fajne do b6 http://moto.allegro.pl/item631636347_lampy_tylne_audi_a4_8e_00_04_red_white_led_wawa_ss.html
  15. mi sie podobaja to chyba wzor z audi a5. cena nie jest straszna ale spoko ja Ci ich nie podkupie
  16. ok tylko ze tyl stoi lepiej teraz juz wiem ze potrzebowalbym do mojej sprezyny -50 mm no ale trudno.pozdro
  17. ja nawet zapytalem sprzedawcy o to i powiedzial ze tylne maja regulacje.w nast weekend bede sie za to bral takze mysle ze bedzie dobrze
  18. ja mam do sprzedania ledy jesli Cie to interesuje : http://allegro.pl/item635277617_audi_a4_b5_95_99_lampy_tylne_led_diody_szczecin.html
  19. taka sama jak moja :> ten sam rocznik kolor silnik. srebrny sedan dobra baza do lekkiego tuningu.pomaluj sobie dokladki w kolor,mozesz tez przyciemnic szyby. pokaz jakies foty wnetrza porownam do mojego czy Twoj jest rzeczywiscie zadbany ps, tez mialem kupowac passata b5 ale na szczescie kupilem a4 zrobilem 40 tys.km i mnie nie zawiodla
  20. ja zalozylem MTS amory i sprezyny.jezdzi sie super.duuza roznica miedzy orginalnymi amorami i sprezynami.jest troche twardziej ale nie do przesady.tylko jeden minus bo d*pa usiadla mi nizej niz przod.
  21. polecam Auto-Resor na Ul.Miodowej w Szczecinie. za wymiane amortyzatorow przod i tyl wraz ze sprezynami zaplacilem 160 zl przez telefon powiedzieli ze bedzie 180 na miejscu jeszcze taniej.dzwonilem do wielu firm i wszedzie chcieli za taka usluge 300zl.
  22. ja zalozylem te MTS i sprezyny - 40mm rowniez MTS. i u mnie wyglada to tak ze : -jezdzi sie naprawde fajnie,jest twardziej niz w serii ale bez przesady,jest dobry kompromis,audi trzyma sie drogi i w zakrety wchodzic mozna duzo szybciej -ale pupa audi usiadla mi nizej niz przod pisalem maila do mapeta i zapytalem go czy rzeczywiscie mozna regulowac wysokosc z tylu,twierdzi ze mozna. BRYLANT a Tobie audi usiadlo rowno?? bo mapet twierdzi ze auta koncernu VW/Audi maja fabrycznie wyzej przod i ze jak zalozy sie sprezyny to czesto tyl siada nizej....szkoda ze nie powiedzial mi tego wczesniej to bym szukal przod - 50 tyl 40
  23. A wlasnie czy do tych amorow potrzebuje specjalnych odboji/oslon? amory sa sportowe,sprezyny tez wiec odboje tez musza byc specjalne?
  24. A jeszcze jedno mam te sprezyny i amortyzatory to co potrzebuje jeszcze kupic zeby wszystko dzialalo elegancko? odbojniki?
  25. David odpowiedział(a) na Siwy temat w Audi A4 B6
    sonarow nie polecam, ja kupilem dawno temu zanim jeszcze trafilem na forum i teraz zaluje,jesli chodzi o wyglad to wiadomo ze auto wyglada mlodziej bo lampy sa zespolone,ale mam czesty problem z tym ze trzesie mi sie strumien swiatla na postoju a swiatlo swieci powiem ze srednio-ostatnio kupilem zarowki osram cool blue i swiecily gorzej niz te sonarowe i musialem wrocic do sonarowych. a pseudo-ksenonow montowac nie bede.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.