Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Srebrny sedan z Ryckiej ziemi ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Prezentuje moje autko które zakupiłem jakiś czas temu miałem brać passata ale teraz wiem że byłby to błąd :tongue4: juz nastukałem 5 tys km i jestem za***iście zadowolony :cool1:

Poprzedni temat z moim audi zaginoł wiec robie nowy bo troche sie zmieniło :>

Info

Jestem pierwszym włascicielem w polsce i drugim wogóle samochód bardzo zadbany i nie wygląda ze ma 250tys :tongue4: ale to dobrze bo wiem ze nie krecony samochód z takim przebiegiem rzadko tak dobrze wygląda :wink4:

1.9 TDi 110PS

1997 rok

- klimatronic

- el. szyby x2

- el. lusterka

- poduchy x4

- centralny zamek

- abs

i pare innych bajerków

Tak było na początku

s4039292vp4.jpg

s4039291vo8.jpg

s4039295dd1.jpg

s4039293sx5.jpg

s4039294fx3.jpg

A tak wygląda w wiosennym swietle

Bo długim rozmyslaniu i rozważaniu za i przeciw poszłem na kompromis załozyłem alu 16" opona 205/55 zawias seria i tak zostaje ze względów praktycznych glebe zrobie kiedy sobie 17 sprawie :wink4: i ciesze sie z zakupu bo nic nie straciło na komforcie jazdy a i teraz wyglada ładniej :>

s4039607.jpg

s4039608.jpg

s4039612.jpg

s4039614.jpg

s4039615.jpg

s4039616.jpg

Opublikowano
  • Autor

Błąd w druku dzieki za cynk :wink4:

Opublikowano

taka sama jak moja :> ten sam rocznik kolor silnik. srebrny sedan dobra baza do lekkiego tuningu.pomaluj sobie dokladki w kolor,mozesz tez przyciemnic szyby. pokaz jakies foty wnetrza porownam do mojego czy Twoj jest rzeczywiscie zadbany :decayed:

ps, tez mialem kupowac passata b5 ale na szczescie kupilem a4 :)

zrobilem 40 tys.km i mnie nie zawiodla

Opublikowano

Dokładek nie maluj. Akurat w B5 to wcale nie wygląda najlepiej.

Gleba koniecznie (o ile wogóle masz zamiar coś robić), bo tył wygląda jak w Allroadzie :tongue4:

Kieruneczki boczne na białe i na początek będzie fajnie.

Opublikowano
  • Autor

Cóż z planowanych modów które napewno zrobie to bedzie ( w takiej kolejności:

- Ledy tył

- lampy przód (jeszcze nie wiem jakie konkretnie ale jak przyjdzie co do czego to cos sie wymysli)

- sciema szyb

- białe kierunki

a jak to zrobie pomysle nad nowym Audio nie żebym narzekał na gamme ale to tylko kaseciak :tongue4:

A jesli chodzi o glebe to już pisałem ze narazie nie mam zamiaru jej zrobić ale przyjdzie kiedyś czas i na to :>

Opublikowano

Ładna sztuka :good:

Planowane zmiany wyjdą na dobre, odmłodzą auto...

Opublikowano

auto ladne, tylko jakos mi te ledy do tylu nie pasuja :confused4: ale to kwestia gustu, przednie lampy bedziesz zakladal zespolone? chyba daja najlepszy efekt wizualny? pomysl wtedy jeszcze nad zmiana grila na poliftowy pozdrawiam

Opublikowano
Opublikowano
  • Autor

właśnie o takie mi sie rozchodzi pasowały by mi :>

Opublikowano

Hmm tylko te które ja Ci proponowałem to nie są lampy typu LED.

Opublikowano
  • Autor

mozliwe ale też ładnie sie prezentuja takie też kiedyś sobie upatrzyłem zobaczymy jak wyjdzie :tongue4:

Opublikowano

wypoleruj wydech :)

Opublikowano
  • Autor

hmmm własnie ciągle sie do tego przymierzam i ciągle zapominam ale coś w tym kierunku zrobie bo sie niezły osad zrobił na wydechu :tongue4:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

zwyczajnie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.