Treść opublikowana przez David
-
[B6 AWX] Swap nowego silnika
co po wirusie nie wolno do dechy dawac bo turbo moze pasc?? napisales ze Witek przestrzegal-wez mi powiedz czego mam nie robic zebym nie mial takiej sytuacji bo na wiosne ja tez wirusa zapodaje
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
pierwsza zagadka to z tymi drzwiami od kibla? widzialem filmik na Youtube-jakbys czegos nie mogl przejsc to sobie zerknij ja jeszcze nie gram ale za jakis czas kupuje x boxa wiec sobie pogram dobre te fotki tych "sportowcow"
-
[ALL B5] Jakie amorki wybrać?
ja kupilem b6 z niemiec na 19 ale amory sportowe Sachs i mniej bylo w b6 czuc 19 niz w b5 17 na amorach MTS...takze co markowe to i dobre ale pewnie niemiec troche wybulil na te amory i sprezyny Fk :gwizdanie: pomysl nad tym gwintem Ta-technix,z tego co wiem to MTS tez ma Gwinta o prosze http://www.mapet-tuning.com/sklep/product_info.php?cPath=33_346_659&products_id=1256 ale to troche drozej niz Ta-technix
-
[ALL B5] Jakie amorki wybrać?
co do mts to zgadzam sie ze twardo sie na nich jezdzi,jak droga dobra to jest super ale komfort jest taki sobie,w b6 mam teraz Sachs i jest za***iście :> ale Mts kusza cena i 2 lata gwarancji
-
[ALL B5] Jakie amorki wybrać?
MoorPH marza sie te okraglosci z Tego zdjecia co ?? :gwizdanie: poszukaj na forum opinii o MTS troche tego bylo
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
gra jest zrobiona na podstawie wszystkich czesci... uwazasz ze ostatnia czesc jest slaba ?? e tam jakies gry napewno sa dobre - nie jestem takim maniakiem zeby odrazu jakas przytoczyc
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
panowie a gral ktos juz w SAW (piła) ??
-
[ALL B5] Jakie amorki wybrać?
ja jezdzilem na MTS okolo 8 miesiecy i bylem zadowolony dobra jakosc w stosunku do ceny
-
[B6 AWX] Termostat czy pompa wody ?
a no chyba ze tak :> nie masz wyjscia w takim razie
-
[B6 AWX] Termostat czy pompa wody ?
tak dlugo go trzymasz na jalowym zanim ruszysz ?? ja tak ok 1 minuty i ruszam i ok 1 minuty jak sie zatrzymam i mam zgasic,po trasie ok 2-3 minuty' ja zalozylem termostat Wahlera,chcialem Ori ale ojciec mnie zle zrozumial i kupil zamiennika,narazie jezdze 2 miesiace i jest ok co wiecie o tym zamienniku ? jak padnie to nastepny bedzie ori
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
a to nie jest czasem S-line :gwizdanie: ??
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
:oklaski: swietny pomysl z tymi pakietami ,jak cos ktos bedzie szukal,jakies numery czesci itd wszystko jest w jednym miejscu
-
[B7 BRE] Jak często lać uszlachetniacz do wtrysków czyszczenia ?
ja pierwszy raz cos takiego widze...ja kupilem STP w markecie za 14zl a na stacji taki sam 25 zl :gwizdanie: zalalem i tez sie mniej buja, moj mechanik-ma profi warsztat audi vw mowi ze polskie paliwo takie jest,cos mowil mi o tej siarce ale nie pamietam co dokladnie,ale ogolnie pochwalil mnie ze zalalem formuly STP-powiedzial bardzo dobrze
-
[ALL B6] Czarna folia( nie carbon) z połyskiem na dach a4 avant
100% racji ewentulnie jeszcze maske obkleic co powiecie tak obkleic ? piekna jest ta a3 co ona ma za felgi ktos wie ?
-
Jakie postojówki do xenonów Audi?
Boseron ja tez kupilem te ledy to podrzuciles na aukcji,do mojej i do ojca Omegi B,on bedzie zakladal pierwszy wiec zobacze co bedzie u niego
-
Dobrzy chiptunerzy
jak jedziesz przez szczecin to Ci moge polecic Rafal Zelepien http://dobrymechanik.net/mechanicy/zobacz/1276/200 serwis audi,vw takie fury tam przyjezdzaja ze masakra
-
[B6 AWX] Oem +
"Wygłuszenie drzwi i dystans MDF" a po co Ty to robisz i na czym to polega? nie znam tego skrotu MDF...
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
dziekuje wychodzi ze ok 330zl/szt tylne 400zl/szt przod bez znizek 1460 za komplet
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
dzieki Cuber za fote no to juz wiem ze bede bral S4 listwy moze mi ktos wrzucic numery listw od S4 tak zebym sobie sprawdzil w ASO ? kolego Bart-S bylbys taki mily :>
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
napisz mi na PW cene ja mam sedana to nie ma roznicy jesli chodzi o przod ?? mi tam PC na przod nie potrzebny-to taka zabawka co do listw progowych to S4 a S-line sie roznia w wygladzie ?
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
w ASO po ok 400zl sztuka wiec za komplet ponad 1600zl tez sie czaje na takie listwy ale to chyba na wiosne
-
[ALL B5] Szukam zdjęć świateł LED na ciemnym aucie
ja nie sprzedaje lamp a cale auto :gwizdanie: jak chcesz mozesz kupic auto bedziesz mial lampy ja bylem zadowolony z tych lamp-ladnie w nocy swieca
-
[ALL B5] Szukam zdjęć świateł LED na ciemnym aucie
prosze sa na moim bylym ktore jest do sprzedania
-
[ALL B6] Czarna folia( nie carbon) z połyskiem na dach a4 avant
na wiosne tez pomysle nad tym mialem malowac dach na bialo ale lepiej bedzie obkleic biala folia sluszny wniosek jak sie znudzi to zrywam
-
Dobrzy chiptunerzy
ja nie slyszalem o kims dobrym w szczecinie ale pochwal sie jak tam poszlo