Treść opublikowana przez David
-
[ALL] pomoc przy zakupie felg mam 7 19 "
powiem Ci ze te z czarnym srodkiem jak nie sprzedam bede myslal jeden sprzedawca za mam 7 19" zawolal 2900 i to narazie najnizsza cena. drogo czy tanio ??
-
[ALL] pomoc przy zakupie felg mam 7 19 "
napisalem do kilku sprzedawcow z allegro czy jest mozliwosc zamiany moze sie uda jesli nie sprzedam to na wiosne bede musial te zalozyc...ja bede szedl z autem w czarne-biale zero chromu,tnz czarne auto bialy dach w srodku czarno biala skora i jakies fajne duze felgi bez chromu. raggaman jak nie sprzedam to pomysle nad pomalowaniem ile taka operacja malowania felg moze kosztowac i co mam uderzac z tym do lakiernika czy serwisu z felgami ?
-
[ALL] pomoc przy zakupie felg mam 7 19 "
mam 8 sa juz opatrzone pelno audi passatow golfow je "nosi" :gwizdanie: dzieki za linki,sam napisalem maile do 2 sprzedawcow z allegro i zapytalem czy maja 19 to napisali ze sa dostepne po 2900-3000 tys,zl
-
[ALL] pomoc przy zakupie felg mam 7 19 "
planuje kupic na wiosne felgi mam 7 19 cali,zaczynam wiec ich szukac ale na allegro nie ma 19 sa 17,czy moze mi ktos podac namiary na sklepy ktore sprzedaja takie felgi z gory dziekuje za info
-
[B6 AWX] Real Black Madafaka Line Bixenon, MAM7 Nuvo 18' - chrom na metry to jest to!
kolego yyk powiedz mi gdzie kupowales felgi? ja tez na nie choruje chcialem Ci napisac PW ale masz pelna...wiec pisze tutaj. ja szukam 19" ale na allegro nie ma takich na ebay.de tez nie za bardzo napisz mi cene 18 na PW bo ja Ci odpisac nie moge
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
a w jakiej wersji byly takie listwy ale w kolorze aluminium,ja kupilem i zamontowalem wlasnie komplet listw w kolorze alu ale maja taka siatke jak carbon,czy to sa listwy z B7?i czy sa to listwy S-line? nie mam foty aktualnie ale moge wrzucic pozniej o takie
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
jakby to wszystko zsumowac to rzeczywiscie sie nie oplaca tego kompletowac bo jak liczylem to wychodzi na to samo albo i wiecej sprobuje zadzwonic jutro do tego goscia moze cos spusci zderzak wyglada dobrze. wrclaguna dzieki za link
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
znalazlem kratke s line na niemieckiim e bay za 86 euro z przesylka ale to tez malo nie wychodzi http://cgi.ebay.de/Audi-A4-8E-B6-S-Line-Gitter-Grill-Kuehlergrill-schwarz_W0QQitemZ120479371976QQcmdZViewItemQQptZAutoteile_Zubeh%C3%B6r?hash=item1c0d2152c8 sa tez cale zestawy do zrobienia s-line ale tez troche kasy. http://cgi.ebay.de/Audi-A4-8E-B6-S-Line-Spoiler-Stossstange-Gitter-SET-OEM_W0QQitemZ380165567058QQcmdZViewItemQQptZAutoteile_Zubeh%C3%B6r?hash=item5883a23252
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
caly zderzak to ok 1200zl ? a ten grill to jest zwylky ? http://allegro.pl/item771097336_audi_a4_2000_2004_grill_dolny_zderzak.html
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
tak wyglada aktualna dokladka z ktora kupilem moje b6 z laminatu ogolnie shit bo jest za nisko moze 5 cm nad ziemia i jak jade po polsce i sa koleiny to :gwizdanie: a kratke na allegro znajde czy w aso? wiem ze do halogenow sa w aso po ok 80 zl za sztuke a jak z cena z grill dolny ?
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
panowie chce zalozyc dokladke zderzaka S-line,na allegrro jest taka: czy to jest dokladkla S-line? http://allegro.pl/item746618127.html co jeszcze potrzebuje zeby zrobic S-line przod,napewno kratki do halogenow a co z kratka srodkowa? czy podejdzie mi ewentualnie ta oryginalna?
-
[B6 AWX] Czarny sedanik :)
dawaj fotki jestem ciekawy co w szczecinie sie nowego pojawi wyposazenie super 4 szyby w pradzie to sie rzadko zdarza
-
[B6 AVF] A4 B6 - julo23, czyli przesiadka z A3 na A4
rozrzad to podstawa ja zawsze zmieniam bo ufac to nie ma co innym.kolor tez bardzo ladny no wirus tez sie przyda ale najpierw miej ja 100 % sprawna i pewna powodzenia
-
[B6 AVF] A4 B6 - julo23, czyli przesiadka z A3 na A4
bardzo zadbana w srodku - nie ma sladow uzywania jaki przebieg masz ?
-
Dziwne buczenie w Audi A4 B6 1.9TDI AWX
ja mam tak ze na polskiej ropie z shella auto mi sie trzeslo a zalalem dunskiej z shella i nie ma zadnych wibracji - takie mamy dobre paliwo w polsce
-
[B7 BRE] Jak często lać uszlachetniacz do wtrysków czyszczenia ?
podlaczam sie do tematu otoz u mnie wygladalo to tak ze zatamkowalem w polsce do pelna na Shellu,zajechalem do Danii i codziennie szczegolnie na zminym silinku trzeslo mi sie auto-skonczyla sie polska ropa i zalalem dunskiej tez na shellu i wibracje ustaly to swiadczy o jakosci polskiego paliwa gdzie shell to znana firma-normalnie wstyd. jak bede w polsce to zaleje tez jakiegos uszlachetniacza i zaczne stosowac regularnie nie ma co ryzykowac
-
[B6 AWX] Oem +
17 za male...minimum 18 ja mam 17 ktore wzialem sobie z b5 i smiesznie jakos dla mnie wyglada 17 w b6 jedyny sluszny kolor masz jak dla mnie pierwsze co to dokladki w kolor powodzenia w modach
-
[ALL B5] Koncepcja na pomalowanie Audi
mi sie podoba
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
wielkie dzieki za zdjecia i info ale ceny ;( masakra
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
ok to czekam do jutra
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
no wlasnie o te mi chodzilo co mlody pokazal :gwizdanie: mowicie ze w aso za 70-80 zl a nie ma jakiejs ofiacjalnej strony firmy ms design na ktorej mozna zamawiac ??
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
mi sie podoba w miodzie :> to tak jakby RS ktorego niestety nie bylo w B6 nie wiadomo czemu.musze poszukac na ebay.de tam jest pelno rzeczy do naszych fur osatnio kupilem pakiet alu listw do srodka - kompletny S-line za 93 euro plus 15 euro wysylka-razem 108 euro a w polsce to bylo ostatnio za 1000zl kratki S-line do halogenow wychodza po 170 zl na allegro chyba 300zl
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
Bart-s ciezko znalezc kratki zderzaka ms design ?
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
panowie czy na ten grill naklada sie oryginalne kolka audi? i czy pasuje do oryginalnego zderzaka ? chce przerobic przod na S-line ale chce miec wszystko w plastrach miodu jeszcze chce kupic dokladke S-line,wybaczcie ze nie szukam ale 48 stron jest juz tego http://moto.allegro.pl/item758905059_audi_a4_s4_s_line_ms_design_grill.html
-
[ALL B5] Koncepcja na pomalowanie Audi
no wlasnie ciekawe jak z trwaloscia i jaka cena za takie profesjonalne obklejenie nie wiadomo jak to wyglada z bliska.moze ktos do niego zadzwoni :gwizdanie: