Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

David

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez David

  1. mam to samo... jak wjade na moje nie rowne podworko to zaczyna trzeszczec.moze w weekend sprobuje cos tam posmarowac a denerwuje to okrutnie :ranting1:
  2. no ja mialem spore problemy z odpaleniem jak bylo ponizej zera. a jak odapil to nie rowno pracowal caly sie trzasl czasem zapalil i zaraz zgasl.teraz jest elegancko
  3. ja tez niedawno wymienialem oslone...byla juz popekana a przez duzo sniegu calkiem ja dowalilem jak cofalem na sniegu to mi wlazil pod oslone i tarla oslona o asfalt...ludzie sie patrzyli jak na glupka teraz wszystko nowe i jest cisza wogole wymienialem swiece ostanio i mechanik powiedzial ze wszystkie byly popalone,to jest mozliwe?
  4. ja niedlugo sie wybieram do ASO w Niemczech bo ze Szczecina mam 50km do ASO Niemieckiego i sprawdze ile tam wolaja za listwy s4 bo sam sie na nie czaje s line za malo odstaja-nie ma takiego efektu :gwizdanie:
  5. Bartek jak juz tak ostro idziesz to dziwie sie ze kiery od RS4 nie planujesz :gwizdanie:
  6. ja bede mial lepiej daj staremu troche czasu a pochwale sie na wiosne jak zaloze 19 bo teraz na 15 to bida :gwizdanie: ykk zrob fote swojej kiery(jak bedziesz mial chwile) bo widze ze Ty tera Moderator,nie ma to tamto
  7. gdzie robiles chipa? wywalilbym to drewno :gwizdanie: poza tym fura i mody w dobrym kierunku ciezko bylo zamontowac tempomat? ja za 2 tyg z tym walcze
  8. a poka jak kiere masz zrobiona chce miec porownanie do mojej tu masz jak mojsza wyglada
  9. ja tez ostatnio przerabialem temat sprzeglo + dwumas...zaczelo mi sie sprzeglo slizgac no i za radami chlopakow z forum wymienilem tez 2masa, ja czesci kupilem nowe z allegro Sachsa,sprzeglo 770zl,2 mas 1110zl. ale powiem Ci ze jak wsiadlem to szok normalnie jakby auto mialo +20 km wiecej,przyjemnie sie jezdzi i spokoj na jakies 200 tys km :> Flyer napisz mi na Pw ile placiles za robocizne
  10. a co wiecie o tej firmie? http://allegro.pl/item884570916_nowe_opony_kenda_kaiser_235_35_19_91w_xl.html to chinszczyzna?
  11. jak za 2 to super cena ja placilem 87/szt nowe z ASO. ale sa cale ?
  12. dach napewno bedzie bialy ale nie wiem jaki kolor felgi,patrzalem na zdjecia bialych felg i jak dla mnie troche to tandetnie wyglada :gwizdanie: w planie jest malowanie felg na czarno lub srebrny,ale czarny to srodek a rant polerowany
  13. wlasnie mam felgi w chromie i bede je chcial pomalowac ale nie wiem na jaki kolor (napewno musze sie pozbyc chromu) biale felgi ?? musze poszukac fotek jak to wyglada
  14. W ASO jedyne 2.050 zl za te z wersji DTM zadaja sobie 1.450 zl Roznica pomiedzy Votexem a DTM jest ta "bruzda" Progi Votex bardziej wychodza, maja "schodek" a te z DTM sa prawie rowne z reszta karoserii. Dobrze to tez widac jak sie porowna fotki z listwami S4 2 tys a na allegro jest opcja zeby to trafic?
  15. male OT na temat tego audi (rs8 ;] ) http://www.audiblog.nl/?p=21026 ale kox ta rs8 ja robie dach folia ale po zimie,mam czarne auto a dach bedzie bialy,jak zrobie to zarzuce fotke tutaj
  16. jak dla mnie Votex lepszy :> jaka cena tego ??
  17. fajnie jest tam zrobiony mercedes C sedan,nie patrze na inne bo sa za drogie :gwizdanie:
  18. a Ty nie miales kupowac a6? :gwizdanie: ja bym sie nie pchal tam,placisz za jakosc uslugi,a 500zl to podejrzanie malo :gwizdanie:
  19. no wkoncu pokazales te zmiany ledy poka jeszcze jak kiere obszyta masz chce porownac do mojej,ja na zimowe stalowki sobie wlozylem kolpaki takie pro i jest ok :> napisz mi jak pozbyles sie listwy chrom z klapy? na allegro sa czarne czy malowales ja
  20. David odpowiedział(a) na Robcyk temat w Inne marki
    moze ktos sam dolozyl tempomat :gwizdanie: ja tak bede robil w tym tygodniu takze nast wlasciciel tez moze nie bedzie wiedzial
  21. David odpowiedział(a) na Robcyk temat w Inne marki
    chyba masz tempomat co ?? pasowaloby go troche na glebe posadzic
  22. wkoncu ktos kokretnie temat ogarnal Tomek a powiedz jak dlugo smigasz na ledach?
  23. Panowie dalby ktos rade zmierzyc wymiary oczka(plastra miodu) w kratce S line od halogenow? tzn wysokosc i szerokosc juz wiem 17 na 45 mm :gwizdanie:
  24. ja wymienialem filtr paliwa w sierpniu,co jaki czas trzeba wymieniac filt paliwa? dodam ze przejechalem od tamtego czasu ok 12 tys km,moge miec od tego lekkie problemy przy odpaleniu?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.