Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

David

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez David

  1. Tomek i tak masz fajnie ze mozesz sobie auto zmienic...wiesz jakie sa ceny aut w Danii trzeba cene polska pomnozyc przez 2 :gwizdanie: to jest tak ze auto np kosztuje 50 tys zl a rejestracja tego auta 50 tys...tak samo jest w Norwegii.
  2. to juz nie lepiej bmw 5 ?? bedzie wieksza i troche drozsza.
  3. David odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    wiesz syfu to raczej nie mam bo zrobiulem audi jak narazie 15 tys km i 2 razy lalem ten dodatek do wtryskow STP(co 5 tys km).a mechanik jechal i mowi ze pompki mogly sie rozszczelinic...no ale nie bylo czasu ich sprawdzac,bedzie na to czas jutro.dalej nie wiem czy zalewac na trase ten dodatek STP
  4. tez bym wybral bmw - duzo nowoczesniejszy silnik
  5. David odpowiedział(a) na wuju temat w Audi A4 B6/B7
    Olo jakbym Ci podal moj Vin na Pw to bys mi sprawdzil numer tej czesci?
  6. David odpowiedział(a) na wuju temat w Audi A4 B6/B7
    a czy te raczki z ASO sa poprawione jakosciowo czy dalej beda takie podatne na zadrapania? jak to wyglada w b7? tez tak sie rysuja?
  7. to jak sie spotakaja takie auta jak np bmw 7 i merc S to pewnie trzeba sie zatrzymac zeby sie wyminac :>
  8. David odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    Grzegorz jezeli u mnie jest podejrzenie ze mi padaja wtyski (objawy to trzesienie sie silnika na 4 i 5 biegu i to to tylko wtedy gdy mam obroty 1-2 tys,powyzej 2 tys nie ma drag) to czy wlanie STP do diesla ( mam w bagazniku) moze w jakis sposob "doj**ac" wtryski ?? wiesz we wtorek jade do polski i mam do pokonania 650 km :gwizdanie:
  9. David odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    najpierw podjedz do dobrego warsztatu i sprawdz co to.dwumas kosztuje ok 1200zl z allegro a za ile Ci zrobia to zalezy,ja za wymiane sprzegla i 2 masa placilem 600zl
  10. czy tak samo wyglada ori naklejka na kierownice jak ta tutaj ?? http://allegro.pl/item923643695_emblemat_s_line_sline_na_kierownice_audi_b6.html
  11. David odpowiedział(a) na wuju temat w Audi A4 B6/B7
    dzieki Olo za nr no rzeczywiscie ok 40zl,no to mysle ze nie ma sensu bawic sie w malowanie.kupie nowe
  12. Tomek ale Ty w Irlandii jestes wiec co drogi slabe? czy tak czesto jestes w Polsce?
  13. ok 36-38 tys zl,jak chcesz sprzedac to dobrze by bylo ten wlacznik swiatel wymienic,chyba ze juz wyminiles :gwizdanie:
  14. David odpowiedział(a) na wuju temat w Audi A4 B6/B7
    a mozesz mi podac nr tej czesci bo Cuber mi sprawdzal w Etce i jak wrzucilem te numery to mi wywalilo 450 zl...
  15. dobrze ze mieszkam w Daniii to moge zalozyc 19,jedzilem jakis czas w tamtym sezonie na 19 po polskich drogach i jakbym wrocil do Polski to max 17 ,no chyba ze u was dobre drogi bo u mnie w Szczeconie ale jak jedzilem na 235/35/19 wszystko bylo ok
  16. Slawek ja tez planuje nast model a6 lub bmw 5 i tylko 3.0 diesel i bede mial duzy problem przy wyborze
  17. tytul watku powinien brzmiec : "naped FWD czy RWD - ktory lepszy ? " :gwizdanie: b6 czy e 46 = b6 b6 lift (b7)czy e90 = e90
  18. podepne sie do tematu dzieki koledze Siemianowi nabylem zaciski pod tarcze 320 mm :> i co mi powiecie o np takim zestawie tarcze Brembo a klocki Ferodo ??
  19. David odpowiedział(a) na wuju temat w Audi A4 B6/B7
    a gdzie tanio/w rozsadnej cenie kupic takie nowe uchwyty ? cena w ASO mnie zwalila z nog wuju wyglada to calkiem niezle brawo za checi :oklaski:
  20. zwłaszcza jak zaczął uczęszczać na siłownie to jest wlasciwy mod
  21. ja tez stalem przed takim wyborem ale wybralem audi :> powiem Ci u mnie zadecydowalo m.in to ze bmw nie ma 2 strefowej klimy a ja co jakis czas jezdze do Polski 650 km w jedna strone,a wiadomo jak to z kobietami-wiecznie im zimno... :gwizdanie: a teraz jak mam 2 strefy ja 18-20 st a moja 22-24 st i kazdy zadowolony ogolnie silnik lepszy w bmw,jeszcze nie jezdzilem bmw 3 e46 ale na wiosne zagadam kuzynke i przejade sie 330d
  22. tez sie podepne pod pytanie o malowanie w Szczecinie,zapytalem narazie jednego lakiernika i powiedzial 250 zl od felgi pytalem o malowanie proszkowo,dodam ze moje felgi to 19' chromowane
  23. julo Wrc Laguna ma takie opony,jak cos to pisz do niego,a 3 strony do tylu on napisal tak o nich : kupilem u kolegi z forum Subaru oponki fk 452 Falken Made in Japan 225/40/18 smigam na zakretach , trzymaja sie bardzo dobrze drogi polecam tobie
  24. super ze szkoda ze nie ma xenonu.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.