Treść opublikowana przez David
-
[B6 AWX] A oto moja śliczna 1.9 TDI - 18", LAMPY LED, BIX, VIRUS. SPRZEDAM!!!!!
sprzedajesz??
-
Pomoc w wyborze
dla mnie zdecydowanie nr 4
-
[ALL B6] Co myślicie o tych felgach?
wzor tylko nie wiadomo jak z wykonaniem,ja raz kupilem chinskie felgi i wiecej nie chce po pol roku jezdzenia w danii gdzie czesto pada zaczela farba z nich schodzic ale nie powyginaly sie,trzeba by bylo je malowac co pol roku :gwizdanie: kupilem b6 z org ASA wiec teraz spokoj
-
[B6 AWX] Lewa poduszka silnika AWX , wibracje
ok to czekam na wiadomosc,mam nadzieje ze to program a nie cos z czesciami,ja musze czekac az bede w Polsce. pzdr
-
[B6 AWX] Czy zły program może powodować wibracje silnika przy dużym obciążeniu?
aha i zauwazylem ostatnio jedna rzecz - jak auto chodzi na luzie i wciskam sprzeglo do konca to silnik glosniej chodzi i to zarowno zaraz po odpaleniu jak i gdy mam 90 C - pamietam ze zanim wymienilem sprzeglo i dwumasa jak wciskalem sprzeglo to silniki chodzil tak samo na luzie jak na wcisnietym-czy moze to byc jednak wina sprzegla i dwumasa-zestaw Sachsa-a slyszalem tez zle opinie o tych czesciach Sachsa
-
[B6 AWX] Lewa poduszka silnika AWX , wibracje
Robert u mnie zostaja 2 opcje wedlug mojego mechanika- albo mam zjebany program i po wlozeniu nowego sprzegla auto dostalo kopa i przez program dwumas nie wyrabia z przeniesieniem momentu,albo glowica silnika najpierw bede chcial pojechac do Tunera i to jak bede w Polsce czyli 1-2 kwietnia i zobaczyc ten program-to tansza opcja bo jak uslyszalem koszta wymiany glowicy to . a program i tak trzeba sprawdzic. aha i zauwazylem ostatnio jedna rzecz - jak auto chodzi na luzie i wciskam sprzeglo do konca to silnik glosniej chodzi i to zarowno zaraz po odpaleniu jak i gdy mam 90 C - pamietam ze zanim wymienilem sprzeglo i dwumasa jak wciskalem sprzeglo to silniki chodzil tak samo na luzie jak na wcisnietym-czy moze to byc jednak wina sprzegla i dwumasa-zestaw Sachsa-a slyszalem tez zle opinie o tych czesciach Sachsa :gwizdanie:
-
[B6 AWX] Lewa poduszka silnika AWX , wibracje
wyniki po chipie mozemy miec takie same ale roznie zrobiony program,nie wiem gdzie poprzedni wlasciciel robil program,moze jest wgrany jakis gotowiec
-
Polecane opony letnie
no to nie jestes sam tez kupilem te opony - mam nadzieje ze sie nie zawiode a wygladaja
-
Liga Mistrzów 2009-2010
REAL :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :> :> :> :> :> :>
-
[B6 AWX] Szarpie przy przyspieszaniu na 4 i 5 biegu przy 1000-1800 obr
narazie wiem ze audi jest po chipie w Niemczech i mam 170 ps wiec mozliwe ze zle program zrobiony i dwumas nie wyrabia z przeniesieniem obciazenia. na starym sprzegle moglem tego nie czuc bo bylo slabe a po wymianie audi zap.... jak szalone jest jeszcze druga opcja - pompa Vacum ale tego jeszcze nie sprawdzalem bo jestem w Danii,sprawdze 1 kwietnia jak bede w Pl,ewentulanie pozostaje mi pojechac do Tunera i sprawdzic czy to wina programu. aha i zauwazylem ostatnio jedna rzecz - jak auto chodzi na luzie i wciskam sprzeglo do konca to silnik glosniej chodzi i to zarowno zaraz po odpaleniu jak i gdy mam 90 C - pamietam ze zanim wymienilem sprzeglo i dwumasa jak wciskalem sprzeglo to silniki chodzil tak samo na luzie jak na wcisnietym-czy moze to byc jednak wina sprzegla i dwumasa-zestaw Sachsa-a slyszalem tez zle opinie o tych czesciach Sachsa temat rozwiazany winny byl program zly przebieg momentu i za duze dawki paliwa...dzieki Robert za zmiane programu temat mozna zamykac
-
[ALL B6] "Pracujące wnętrze"
no i sportowe zawieszenie tez w tym nie pomaga :gwizdanie:
-
[B6 AWX] Lewa poduszka silnika AWX , wibracje
u mnie wibracje moga byc od programu...bylem na hamowni i okazalo sie ze mam 169 ps i 360nm a nie sadze ze mam takiego bonusa z fabryki Niemiec zrobil chipa tylko pytanie czy dobrze... za jakis czas pojade do tunera i zobaczymy co to za program,moze to przez zly program mam te wibracje
-
[B6 AWX] Czy zły program może powodować wibracje silnika przy dużym obciążeniu?
czytalem o pompie Vacum i objawy pasuja do tego co ja mam.a Ty Bieniek miales takie objawy jak ja?
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
wiesz ja nie mowie ze za duzo czy ze nie jest warta,chodzi o podejscie ludzi,tepi patrza tylko na cene rynkowa i porownuja do zloma z Niemiec za 34 :gwizdanie:
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
"sprzedaje tylko dlatego, ze mam okazje kupic Mercedesa E w AMG" :gwizdanie: no fajny ten Merc no nie wiem czy dostaniesz te pieniadze co chcesz za audi...
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
chyba kolega zamiast to co chce sprzedac pokazal to co chce kupic :gwizdanie:
-
[B6 AWX] Czy zły program może powodować wibracje silnika przy dużym obciążeniu?
czy moze ktos jeszcze cos powiedziec o tym wykresie? facet z hamowni mowil ze moge miec zle ustawione dawki paliwa - czy to moze powodowac te wibracje?
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
dobrze ze nie sprzedajesz :good:
-
[B6 AWX] Czy zły program może powodować wibracje silnika przy dużym obciążeniu?
Panowie bylem na hamowni i co wyszlo - mam program a nawet nie wiedzialem powiedzcie mi cos o tym wykresie bo ja sie nie znam i czy ten przebieg momentu moze powodowac drgania w tym zakresie obrotow jezeli to wina programu to umawiam sie do Roberta z Tune Up i jade do Gdanska jak bede w Polsce nast raz czyli 1 kwietnia
-
[B6 AWX] Czy zły program może powodować wibracje silnika przy dużym obciążeniu?
Mariusz mam prosbe wez na probe zrob tak u siebie czy tez auto Ci zacznie wibrowac, Panowie ja wam powtarzam ze nie jezdze tak ale zauwazylem taki objaw...jade dzisiaj na hamownie do v tech ( tylko to mamy w szczecinie) i wrzuce pozniej wykres tutaj
-
[B6 AWX] Czy zły program może powodować wibracje silnika przy dużym obciążeniu?
czyli moze 2 mas nie wyrabiac? mialem wkladany 2 mas sachsa a pozniej mechanik wlozyl 2 mas Luka i objawy te same,no ale skoro ma za duzy moment w tym zakresie to sie trzesie 2 mas? wiesz ja tak nie jezdze ale jak np mam 80 km /h i 1.500 obr i dam do dechy i sa mocne wibracje,a tak nie powinno byc,moze isc slabo przy takich obr ale nie powinien sie caly trzasc...
-
[B6 AWX] Czy zły program może powodować wibracje silnika przy dużym obciążeniu?
mam taki problem ze na 4 i 5 biegu i obrotach 1000-1800 i dodaniu gazu do dechy silnik zaczyna wibrowac,trzesie buda,wibracje sa tylko na tych biegach i tylko w tym przedziale obrotow,dodam ze mam nowego 2 masa,nowe sprzeglo,pompki zostaly sprawdzone poprzez przelozenie 2 kompletu innych nowych i wibracje sa dalej.mechanik sprawdzal wiele rzeczy i mowi ze auto jezdzi zbyt dobrze jak na 130 ps,turbo tez bylo wyciagniete i sprawdzane,zawiecha takze,wydech tez. mechanik podejrzewa ze moze glowica i gniazda w ktorych siedza pomki maja luzy i pod duzym obciazeniem zaczynaja sie trzasc,czy ktos moze mial taki przypadek? nie wiem czy auto jest po chip tuningu,audi jest z niemiec ale kupowalem je od handlarza wiec nie wiem czy wlasciciel(niemec) robil jakis program,ewentualnie myslalem zeby pojechac do Gdanska do tune up,moze zmiana programu by pomogla...
-
[B6 AWX] Lewa poduszka silnika AWX , wibracje
Robert jestem.nie bylo mnie na forum przez tydz bo smazylem sie w Egipcie wkleje tu co napisalem w innym watku: w kazdym razie Robert u mnie wymiana poduszki pod silnikiem nie zlikwidowala wibracji.. odswiezam temat...mechanik walczyl z autem podczas gdy ja bylem na urlopie. wstepna diagnoza to byly pompki,ale po przelozeniu innych nowych pompek okazalo sie ze to nie pompki,ja z poczatku myslalem ze to moze byc ta poduszka pod silnikiem-zostala wymieniona na nowa,ale wibracje sa dalej.turbo tez zostalo sprawdzone-mechanik mowi ze jest w super stanie,i tu powstaje problem bo nie wiadomo co to moze byc,dwumas tez zostal sprawdzony-sprawny. i tu mam pytanie czy moze byc taka sytuacja ze audi bylo chipowane w niemczech i ktos wgral h*jowy program i jest to wina programu? auto mam od sierpnia,nie bylem z nim na hamowni ale mechanicy mowia ze za bardzo za***rdala jak na 130 ps....te wibracje zaczely sie po wyminanie sprzegla+dwumasa.czy moze byc tak ze jak mialem wczesniej zjechane sprzeglo ktore slabo bralo a teraz mam nowe to mogly sie pojawic takie wibracje?
-
[B6 AWX] Szarpie przy przyspieszaniu na 4 i 5 biegu przy 1000-1800 obr
odswiezam temat...mechanik walczyl z autem podczas gdy ja bylem na urlopie. wstepna diagnoza to byly pompki,ale po przelozeniu innych nowych pompek okazalo sie ze to nie pompki,ja z poczatku myslalem ze to moze byc ta poduszka pod silnikiem-zostala wymieniona na nowa,ale wibracje sa dalej.turbo tez zostalo sprawdzone-mechanik mowi ze jest w super stanie,i tu powstaje problem bo nie wiadomo co to moze byc,dwumas tez zostal sprawdzony-sprawny. i tu mam pytanie czy moze byc taka sytuacja ze audi bylo chipowane w niemczech i ktos wgral h*jowy program i jest to wina programu? auto mam od sierpnia,nie bylem z nim na hamowni ale mechanicy mowia ze za bardzo za***rdala jak na 130 ps....te wibracje zaczely sie po wyminanie sprzegla+dwumasa.czy moze byc tak ze jak mialem wczesniej zjechane sprzeglo ktore slabo bralo a teraz mam nowe to mogly sie pojawic takie wibracje?
-
[B6 AWX] Lewa poduszka silnika AWX , wibracje
Robert jestem po wizycie u mechanika i prawdopodbnie mam 1 wtryskiwacz walniety,wieczorem bede wiedzial wiecej to napisze.