Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

David

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez David

  1. dla mnie zdecydowanie nr 4
  2. wzor tylko nie wiadomo jak z wykonaniem,ja raz kupilem chinskie felgi i wiecej nie chce po pol roku jezdzenia w danii gdzie czesto pada zaczela farba z nich schodzic ale nie powyginaly sie,trzeba by bylo je malowac co pol roku :gwizdanie: kupilem b6 z org ASA wiec teraz spokoj
  3. ok to czekam na wiadomosc,mam nadzieje ze to program a nie cos z czesciami,ja musze czekac az bede w Polsce. pzdr
  4. aha i zauwazylem ostatnio jedna rzecz - jak auto chodzi na luzie i wciskam sprzeglo do konca to silnik glosniej chodzi i to zarowno zaraz po odpaleniu jak i gdy mam 90 C - pamietam ze zanim wymienilem sprzeglo i dwumasa jak wciskalem sprzeglo to silniki chodzil tak samo na luzie jak na wcisnietym-czy moze to byc jednak wina sprzegla i dwumasa-zestaw Sachsa-a slyszalem tez zle opinie o tych czesciach Sachsa
  5. Robert u mnie zostaja 2 opcje wedlug mojego mechanika- albo mam zjebany program i po wlozeniu nowego sprzegla auto dostalo kopa i przez program dwumas nie wyrabia z przeniesieniem momentu,albo glowica silnika najpierw bede chcial pojechac do Tunera i to jak bede w Polsce czyli 1-2 kwietnia i zobaczyc ten program-to tansza opcja bo jak uslyszalem koszta wymiany glowicy to . a program i tak trzeba sprawdzic. aha i zauwazylem ostatnio jedna rzecz - jak auto chodzi na luzie i wciskam sprzeglo do konca to silnik glosniej chodzi i to zarowno zaraz po odpaleniu jak i gdy mam 90 C - pamietam ze zanim wymienilem sprzeglo i dwumasa jak wciskalem sprzeglo to silniki chodzil tak samo na luzie jak na wcisnietym-czy moze to byc jednak wina sprzegla i dwumasa-zestaw Sachsa-a slyszalem tez zle opinie o tych czesciach Sachsa :gwizdanie:
  6. wyniki po chipie mozemy miec takie same ale roznie zrobiony program,nie wiem gdzie poprzedni wlasciciel robil program,moze jest wgrany jakis gotowiec
  7. no to nie jestes sam tez kupilem te opony - mam nadzieje ze sie nie zawiode a wygladaja
  8. David odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    REAL :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :> :> :> :> :> :>
  9. narazie wiem ze audi jest po chipie w Niemczech i mam 170 ps wiec mozliwe ze zle program zrobiony i dwumas nie wyrabia z przeniesieniem obciazenia. na starym sprzegle moglem tego nie czuc bo bylo slabe a po wymianie audi zap.... jak szalone jest jeszcze druga opcja - pompa Vacum ale tego jeszcze nie sprawdzalem bo jestem w Danii,sprawdze 1 kwietnia jak bede w Pl,ewentulanie pozostaje mi pojechac do Tunera i sprawdzic czy to wina programu. aha i zauwazylem ostatnio jedna rzecz - jak auto chodzi na luzie i wciskam sprzeglo do konca to silnik glosniej chodzi i to zarowno zaraz po odpaleniu jak i gdy mam 90 C - pamietam ze zanim wymienilem sprzeglo i dwumasa jak wciskalem sprzeglo to silniki chodzil tak samo na luzie jak na wcisnietym-czy moze to byc jednak wina sprzegla i dwumasa-zestaw Sachsa-a slyszalem tez zle opinie o tych czesciach Sachsa temat rozwiazany winny byl program zly przebieg momentu i za duze dawki paliwa...dzieki Robert za zmiane programu temat mozna zamykac
  10. no i sportowe zawieszenie tez w tym nie pomaga :gwizdanie:
  11. u mnie wibracje moga byc od programu...bylem na hamowni i okazalo sie ze mam 169 ps i 360nm a nie sadze ze mam takiego bonusa z fabryki Niemiec zrobil chipa tylko pytanie czy dobrze... za jakis czas pojade do tunera i zobaczymy co to za program,moze to przez zly program mam te wibracje
  12. czytalem o pompie Vacum i objawy pasuja do tego co ja mam.a Ty Bieniek miales takie objawy jak ja?
  13. wiesz ja nie mowie ze za duzo czy ze nie jest warta,chodzi o podejscie ludzi,tepi patrza tylko na cene rynkowa i porownuja do zloma z Niemiec za 34 :gwizdanie:
  14. "sprzedaje tylko dlatego, ze mam okazje kupic Mercedesa E w AMG" :gwizdanie: no fajny ten Merc no nie wiem czy dostaniesz te pieniadze co chcesz za audi...
  15. chyba kolega zamiast to co chce sprzedac pokazal to co chce kupic :gwizdanie:
  16. czy moze ktos jeszcze cos powiedziec o tym wykresie? facet z hamowni mowil ze moge miec zle ustawione dawki paliwa - czy to moze powodowac te wibracje?
  17. dobrze ze nie sprzedajesz :good:
  18. Panowie bylem na hamowni i co wyszlo - mam program a nawet nie wiedzialem powiedzcie mi cos o tym wykresie bo ja sie nie znam i czy ten przebieg momentu moze powodowac drgania w tym zakresie obrotow jezeli to wina programu to umawiam sie do Roberta z Tune Up i jade do Gdanska jak bede w Polsce nast raz czyli 1 kwietnia
  19. Mariusz mam prosbe wez na probe zrob tak u siebie czy tez auto Ci zacznie wibrowac, Panowie ja wam powtarzam ze nie jezdze tak ale zauwazylem taki objaw...jade dzisiaj na hamownie do v tech ( tylko to mamy w szczecinie) i wrzuce pozniej wykres tutaj
  20. czyli moze 2 mas nie wyrabiac? mialem wkladany 2 mas sachsa a pozniej mechanik wlozyl 2 mas Luka i objawy te same,no ale skoro ma za duzy moment w tym zakresie to sie trzesie 2 mas? wiesz ja tak nie jezdze ale jak np mam 80 km /h i 1.500 obr i dam do dechy i sa mocne wibracje,a tak nie powinno byc,moze isc slabo przy takich obr ale nie powinien sie caly trzasc...
  21. mam taki problem ze na 4 i 5 biegu i obrotach 1000-1800 i dodaniu gazu do dechy silnik zaczyna wibrowac,trzesie buda,wibracje sa tylko na tych biegach i tylko w tym przedziale obrotow,dodam ze mam nowego 2 masa,nowe sprzeglo,pompki zostaly sprawdzone poprzez przelozenie 2 kompletu innych nowych i wibracje sa dalej.mechanik sprawdzal wiele rzeczy i mowi ze auto jezdzi zbyt dobrze jak na 130 ps,turbo tez bylo wyciagniete i sprawdzane,zawiecha takze,wydech tez. mechanik podejrzewa ze moze glowica i gniazda w ktorych siedza pomki maja luzy i pod duzym obciazeniem zaczynaja sie trzasc,czy ktos moze mial taki przypadek? nie wiem czy auto jest po chip tuningu,audi jest z niemiec ale kupowalem je od handlarza wiec nie wiem czy wlasciciel(niemec) robil jakis program,ewentualnie myslalem zeby pojechac do Gdanska do tune up,moze zmiana programu by pomogla...
  22. Robert jestem.nie bylo mnie na forum przez tydz bo smazylem sie w Egipcie wkleje tu co napisalem w innym watku: w kazdym razie Robert u mnie wymiana poduszki pod silnikiem nie zlikwidowala wibracji.. odswiezam temat...mechanik walczyl z autem podczas gdy ja bylem na urlopie. wstepna diagnoza to byly pompki,ale po przelozeniu innych nowych pompek okazalo sie ze to nie pompki,ja z poczatku myslalem ze to moze byc ta poduszka pod silnikiem-zostala wymieniona na nowa,ale wibracje sa dalej.turbo tez zostalo sprawdzone-mechanik mowi ze jest w super stanie,i tu powstaje problem bo nie wiadomo co to moze byc,dwumas tez zostal sprawdzony-sprawny. i tu mam pytanie czy moze byc taka sytuacja ze audi bylo chipowane w niemczech i ktos wgral h*jowy program i jest to wina programu? auto mam od sierpnia,nie bylem z nim na hamowni ale mechanicy mowia ze za bardzo za***rdala jak na 130 ps....te wibracje zaczely sie po wyminanie sprzegla+dwumasa.czy moze byc tak ze jak mialem wczesniej zjechane sprzeglo ktore slabo bralo a teraz mam nowe to mogly sie pojawic takie wibracje?
  23. odswiezam temat...mechanik walczyl z autem podczas gdy ja bylem na urlopie. wstepna diagnoza to byly pompki,ale po przelozeniu innych nowych pompek okazalo sie ze to nie pompki,ja z poczatku myslalem ze to moze byc ta poduszka pod silnikiem-zostala wymieniona na nowa,ale wibracje sa dalej.turbo tez zostalo sprawdzone-mechanik mowi ze jest w super stanie,i tu powstaje problem bo nie wiadomo co to moze byc,dwumas tez zostal sprawdzony-sprawny. i tu mam pytanie czy moze byc taka sytuacja ze audi bylo chipowane w niemczech i ktos wgral h*jowy program i jest to wina programu? auto mam od sierpnia,nie bylem z nim na hamowni ale mechanicy mowia ze za bardzo za***rdala jak na 130 ps....te wibracje zaczely sie po wyminanie sprzegla+dwumasa.czy moze byc tak ze jak mialem wczesniej zjechane sprzeglo ktore slabo bralo a teraz mam nowe to mogly sie pojawic takie wibracje?
  24. Robert jestem po wizycie u mechanika i prawdopodbnie mam 1 wtryskiwacz walniety,wieczorem bede wiedzial wiecej to napisze.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.