Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

stojanp

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. No dokładnie, to są polskie realia. Auto jest w 100% bezwypadkowe, poprzedni właściciel dbał o nią jak mógł, gdy przyjechałem nią do polski była to poprostu bajka, pomimo sportowego zawieszenia A teraz ... troszkę ponad pół roku a i tak staram się omijać każdą dziurkę No ale ... siła wyższa ..
  2. Witam, odkąd kupiłem moją audi mam problem z fotelem kierowcy, mianowicie na wybojach, przy poruszaniu się na fotelu całe oparcie dziwnie stuka, jak by jakiś mały elemecik pękł w środku i oparcie było lekko luźne. Czy można w jakiś sposób zregenerować taki fotel ? Pozdrawiam - Piotr
  3. Witam, Posiadam moją kochaną b6-ke od sierpnia ubiegłego roku. Przywiozłem ją z niemiec i na początku jeżdziło się bajecznie, pomimo że auto posiada seryjne sportowe zawieszenie. W środku było cicho jak w salonie. Z początkiem jesieni, kiedy temperatura spadła poniżej 10 stopni zaczeły trzeszczeć pierwsze elementy. Podczas ostrej zimy jaka zastała nas w tym roku (tj -20 stopni) Było w miare cicho, a teraz gdy zaczyna się wiosna , temperatura jest powyżej 0 całe wnętrze intensywnie pracuje niemiłosiernie przy tym trzeszcząc.... Czy to normalne przy tych temperaturach ? Czy wam też wszystko tak pracuje w środku ? Czy da się coś z tym ewentualnie zrobić ? Czy istnieją firmy które zajmują się usówaniem takich trzeszczeń ? Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedzi - Piotr
  4. Ja przesunołem zawias o jedną kreskę i nie musze trzaskać drzwiami, zamykają się delikatnie Więc u mnie pomogło i jestem zadowolony Tylko oczywiście po jeździe naszymi pięknymi drogami coś zaczeło trzeszczeć w okolicach słupka pasażera ;/ ech .. Life is brutal ...
  5. Właśnie problem w tym że robili mi to "fachowcy" w firmie zajmującej się montażem sprzętu Car-audio i teraz nie do końca wiem co dokładnie było z tą klapą robione
  6. Witam, czy istnieje możliwość dociągnięcia klapy od schowka ? Po montażu kieszeni 2DIN na nowe radio delikatnie odstaje mi klapa od schowka, niewiem jak ją dociągnąć... Czy ktoś z was robił już coś takiego ? Z góry dziękuje za odpowiedzi
  7. To jakie nagłośnienie polecacie zamiast BOSE ?
  8. Miałem taką samą wytuację u siebie. Na karoserii masz takie uszko które trzyma drzwi jak je zamkniesz. Na owym uszku masz bodajrze 4 razy po 4 malutkie kreseczki, odkręć to, przesuń o 1,2 kreseczki do środka i masz problem z głowy. Drzwi będą mocniej przylegały do karoserii. Pozdrawiam - Piotr
  9. No nie moglem sie wlasnie doszukac Czyli jak przytne to powinno byc ok ? Bo widze ze powinno dać się przyciąć
  10. Witam, zastanawiam się nad wymianą standardowych głośników na oryginalny zestaw głośników BOSE do tego modelu. Czy można kupić taki zestaw jako nowy ? Jaki mniej więcej jest koszt takiego zestawu ? Pozdrawiam - Piotr
  11. Czyli popielniczka i klimatronik też są inne ? jak one wyglądają ? Sprawdzałem na allegro i wszystkie są takie same ;/
  12. Witam, posiadam Audi A4 model b6 ze standardowym , kasetowym radiem. Postanowiłem wymienić je na SYMPHONY II ze zmieniarką. Zamówiłem radio Symphony II, przyszło i okazało się że mam rankę na 1 DIN, a powinna być na 2 DIN. Dowiedziałem się że wymienie ramkę i nowe radio wejdzie bez problemu. Czy jest to prawda ? Czy musze wymienić coś jeszcze ? Pozdrawiam - Piotr
  13. Witam wszystkich miłośników Audi ! Nazywan się Piotrek, mieszkam niedaleko Gorzowa, od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem audi a4 model b6. Zakochałem sie w tym aucie odkąd tylko sie przejechałem i w 100% zgadzam się z opinią że audi to jest jednak audi - jakość, komfort i całkiem niezłe osiągi Pozdrawiam wszystkich pasjonatów tej wspaniałej marki !

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.