Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

David

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez David

  1. wiesz ogolnie fajnie bo w b5 byl pakiet rs4 a w b6 nie kratki od halogenow sa w plastry a reszta jak w serii
  2. Somes pokaz jak zrobiles ten grill
  3. Ja tak kupilem dokladke S line,na aukcji bylo zdjecie z kratkami pod halogeny.a w auckji nic nie bylo ze bez kratek... a facet mi wyslal bez kratek dzwonilem do niego a on mowi ze kratki juz sprzedal na innej aukcji,to by mogl debil napisac ze cena spoilera bez kratek...
  4. dla mnie to bez sensu inny wzor kratek w halogenach i inny w dolnym grillu
  5. czyli to turbo z awx ?? (nie znam sie tak na numerach turbin)
  6. wyglada ok a czemu nie masz ramek klubowych ???
  7. To ja już podpowiem że to są Q88 czyli seria w B7 a nie żadne S-Line dzieki to chcialem wiedziec
  8. to sa listwy S line ?? http://moto.allegro.pl/item904933628_listwy_na_deske_i_drzwi_audi_a4_s_line_chrom_07r.html
  9. Olafus konkretny ten filmik z Youtube nie trzeba komentowac :> a ja szukam siatki o oczkach jak S line z B6 czyli oczka 17mm na 45 mm widzial ktos taka siatke??
  10. a ja chcialem kiedys sobie zmienic na 6000 :gwizdanie: ale po tym co piszecie to chyba sobie odpuszcze wuju idz spac jest 2 w nocy :gwizdanie: ja to w pracy jestem a Ty?
  11. jak za listwy wew S line to duzo 470 :gwizdanie: ostatnio byly na allegro za 370 i nikt nie kliknal.
  12. a poka jaka to siatka bo bo Keżor nic nie wklejal,przejrzalem ten watek
  13. dla mnie opcja 1 chociaz link juz nie wchodzi ale wiem o ktore chodzi sam nad nimi mysle...kiedys moze sie pojawia.ale poki co sa wazniejsze rzeczy do zrobienia
  14. to i ja sie podlacze do tematu...wymienilem zarniki na nowe ok 3 miesiecy temu (hella 4300k) i od ok miesiaca zaczela mi czasem mrugac lewa strona ostatnio jak jechalem w trasie to mi nawet wywalilo komunikat "left headlight dropped" czy to oznacza ze mi tez pada przetwornica ?
  15. sluszny mod :oklaski: a nie razi Cie to drewno ? :gwizdanie:
  16. tez tak myslalem czy to nie ykk :gwizdanie: wuju sam powinienes ja kupic a pozniej wystawic za 250 i tez by Ci poszla a 150zl na ulicy nie lezy...ale na allegro jak widac tak
  17. jak za darmo :gwizdanie: kto ja kupil?
  18. teraz mechanik idzie na urlop a ja w danii siedze wiesz praca tez jest wazna bo z czego auto utrzymywac :gwizdanie: a moze byc tak ze przez zmiane sprzegla wyszla kolejna choroba ? bo jak zmienili mi sprzeglo to auto jakby z 15km wiecej mialo.teraz to ladnie przyspiesza. Powiem Ci ze lipa bedzie jezeli cos zle zalozyli i np sie uszkodzilo to sprzeglo i trzeba bedzie reklamowac itd a wez takie rzeczy ograniaj siedzac w danii,sam zreszta wiesz o co chodzi jak jestes w Norge,chyba ze naprawiasz na miejscu :gwizdanie:
  19. powiem Ci ze ten objaw pojawil sie odrazu po wymianie sprzegla.wczesniej tego nie bylo :gwizdanie:
  20. Panowie prosze o pomoc w takiej oto sytaucji. gdy jade na 4 lub 5 biegu i mam obroty miedzy 1000 a 1800 i dam gazu do dechy auto dostaje wibracji i cale sie trzesie...nie dawno wymienialem sprzeglo i dwumas oraz olej w skrzyny biegow.dodam ze mam do wymiany poduchy pod slinikiem(sa juz zamowione nowe z ASO).3 dni temu bylem u mojego mechanika zeby ocenil wstepnie co to moze byc,przejechal sie i wstepna diagnoza - pompowtryskiwacze mowi ze mogly sie rozszczelnic i moze bedzie mogl je naprawic.ale najpierw musi podpiac sie kompem i sprawdzic korekcje.no ale to jak bede nast razem w polsce czyli 23 lutego.Wiem ze byly podobne tematy ale w nich bylo opisane o problemach od 2 tys u mnie jak mam 2 tys i dam do dechy to przyspiesza normalnie,na wolnych obrotach nie faluje,nie ma zadnych drgan.co 5 tys leje dodatek do czyszczenia wtryskow STP
  21. kiedy stroisz turbo? czekam na wyniki :gwizdanie: bo jak ktos na forum pisal ze na samym brd mozna wyciagnac ok 180km a z wtryskami 190 wiec osobiscie uwazam ze nie ma sensu ladowac kasy w wtryski dla 10 ps wiecej.
  22. w Danii dzisiaj rano - 10 C i nie ma problemu dobrze ze swieczki wymienilem na nowe no ale w piatek bede w Polsce to sie zobaczy :gwizdanie:
  23. ja nie wiem Panowie gdzie wy malujecie auta ze piszecie malownie 300,malowanie 100 :gwizdanie: w jakis garazach? w szczecinie konkretna lakiernia 500zl za element,kiedys robilem audi b5 po ukladzie za 200zl od elementu i teraz nie ale dziekuje.jak auto warte ok 40 tys zl to wole dac je w dobre miejsce.
  24. ja mam przod S line a tyl Ms Design a boki beda s4 :gwizdanie: ogolnie bedzie taki troche mutant wszystko po trochu no ale mi sie tak najbardziej podoba.a Ty Desinger masz listwy S4??? wedlug mnie S line za malo "odstaja" i nie robia takiego efektu jak S4.ja tez sie pochwale ale na wiosne bo teraz male kola(15) a gleba jest no i smiesznie to wyglada
  25. ja kupowalem od tego kolegi z forum http://www.a4-klub.pl/smf/liqui_moly_oleje_dodatki_pelna_oferta_oficjalny_dystrybutor_max_rabaty-t92386.0.html szybki kontakt i przesylka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.