Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

David

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez David

  1. powodzenia
  2. no chyba ze na zywo beda lepiej wygladac bo ogladalem zdjecia bialych felg i nie widzi mi sie to :gwizdanie: wiesz zawsze mozna jeszcze raz pomalowac
  3. mi sie bardzo te podobaja,wg mnie do Audi pasuja super kiedys takie kupie ale jak znudza mi sie moje :gwizdanie:
  4. Reniu troche zle mnie zrozumial nie mam Vt wiec robilem w Paincie jakby mialoby wygladac wybaczcie te krzywe linie bialy dach,lusterka,grill czarny, mam juz zalozony zderzak S line przod, biale felgi kolorystycznie by bardziej pasowaly,myslalem nad nimi ale biale felgi to tandeta,to juz lepiej wtedy srebrne. 2 kwietnia odbieram felgi z malowania,takze najpierw zaloze felgi,o bialej folii bede myslal w maju.
  5. dobry wynik w serii
  6. super fura dobre wyposazenie i ta kiera TT wyglada
  7. :oklaski: za mod no i teraz jest i wez czlowieku pozniej sprzedaj takie auto :gwizdanie:
  8. szybko sprzedales :gwizdanie: ciekawe kto kupil
  9. to ja musze powiedziec mechanikowi zeby zobaczyl czy z nim ok tak sie sklada ze mam przebieg aktualny 197 tys a nie wiem czy byl wymieniany :gwizdanie:
  10. Szczegolnie w mpakiecie wyglada za***iście i ma za***iste fotele (z 7er) przez M-pakiet wlasnie bardziej mi sie podoba "5" niz a6 , bez m-pakiety nie kupowalbym 5 535d ma 286 ps w e60 w nowym modelu ma miec ponad 300ps ale nie pamietam dokladnie ile.
  11. mi padl czujnik ABS w prawym kole i jak zamowilem to mi przysali zly i dzownie do sprzedawcy i mowie ze potrzebuje z inna koncowka a on do mnie ze w takim razie mam b6 po lifcie i trzeba ten nowszy czujnik,wiec moze byl lift ale techniczny niektorych czesci
  12. a dlaczego zmieniasz padl Ci czy moze warto zmieniac z Valeo na Boscha a ja o tym nie wiem :gwizdanie:
  13. jest temat "dobrzy chiptunerzy" ogolnie odradzaja v-tech ja mam v-techa w szczecinie a jade do Gdanska do Tune Up wiec to o czyms swiadczy.
  14. gdzie pracujesz :gwizdanie:
  15. David odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Messi sam wygra z Arsenalem :gwizdanie:
  16. Arek te zdjecia co wrzuciles szczegolnie ta pierwsza - mam dylemat na nast auto miedzy bmw 5 a audi a6 ale raczej wybiore e60 i to w m-pakiecie trzeba poczekac az nowy model bedzie w sprzedazy to e60 powinno zaczac taniec
  17. wedlug mnie na plus: - fotele,kolor,nie ma chromu (z wyjatkiem 1 miejsca),felgi na minus : -lampy tyl(ale to kwestia gustu),listwa chrom na tylnej klapie,brewki ogolnie audi prezentuje sie niezle
  18. pokaz wiecej zdjec :gwizdanie: z opisu wyglada ciekawie
  19. witam Ty masz listwy progowe Ms Design ?? czy jakies inne.
  20. to ja czekam na info jak poszlo przelozenie kolorowego fisa bo by mnie taki mod interesowal,nie wiem czy ktos w klubie to przerabial.
  21. pierwsze slysze o takich cudach :gwizdanie: ja nie moglem ryzykowac wole nie naprawiac auta w Danii...
  22. widze ze kolega z zach-pom moze da rade w wakacje jakis spot w szczecinie plany w dobrym kierunku,no widze ze audi slabo usiadlo,ale z czasem sie poprawi w b5 tak mialem,zalozylem -35 i stala jak koza ale po jakims czasie byla coraz nizej,jak nie chce Ci sie czekac to wejdz na maske i skacz tez mysle nad gwintem ale dobry gwint nowy to ok 3500-4000 , za ta kase to wolalbym pojsc w moc. gwint dobry jak jedziesz do polski - przed granica robisz serie i mozna wjechac :>
  23. mialem to samo :gwizdanie: przy 2 tys jak dalem do dechy to obroty szly a predkosc nie. wymienilem sprzeglo i dwumasa tez bo wszyscy zalecali,cala impreza ok 2500zl moja audi przebieg ori 190 tys, na przyszlosc chyba nie bede kupowal auta z takim przebiegiem,bo ok 200 tys lubi sie sypac troche czesci.
  24. Ok jutro sprobuje sprawdzic jaki mam modul. Panowie czy jak kupie modul z literka Q na koncu to bedzie dzialac mi tempomat i w przyszlosci (za rok) kiera TT/R8 ?? chce odrazu kupic modul pod taka kiere zeby pozniej znowu nie zmieniac.
  25. David odpowiedział(a) na Booggy temat w 1.9TDI
    "z tad" u mnie czysczenie EGR-a nie pomoglo - dalej sie z nerwów poci :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.