Treść opublikowana przez David
-
[ALL B5] Grill al'a RS4 - rezanie
powodzenia
-
[ALL B5] Koncepcja na pomalowanie Audi
no chyba ze na zywo beda lepiej wygladac bo ogladalem zdjecia bialych felg i nie widzi mi sie to :gwizdanie: wiesz zawsze mozna jeszcze raz pomalowac
-
[B6 AWX] A4 1.9 TDI 165PS CARACTERE front S4 back MIX
mi sie bardzo te podobaja,wg mnie do Audi pasuja super kiedys takie kupie ale jak znudza mi sie moje :gwizdanie:
-
[ALL B5] Koncepcja na pomalowanie Audi
Reniu troche zle mnie zrozumial nie mam Vt wiec robilem w Paincie jakby mialoby wygladac wybaczcie te krzywe linie bialy dach,lusterka,grill czarny, mam juz zalozony zderzak S line przod, biale felgi kolorystycznie by bardziej pasowaly,myslalem nad nimi ale biale felgi to tandeta,to juz lepiej wtedy srebrne. 2 kwietnia odbieram felgi z malowania,takze najpierw zaloze felgi,o bialej folii bede myslal w maju.
-
[B6 AVF] No i wykresik
dobry wynik w serii
-
[B7 BRD] ALVoPaździerz TDI 170 KM S-line Innen und Außen
super fura dobre wyposazenie i ta kiera TT wyglada
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
:oklaski: za mod no i teraz jest i wez czlowieku pozniej sprzedaj takie auto :gwizdanie:
-
[B6 AWX] A oto moja śliczna 1.9 TDI - 18", LAMPY LED, BIX, VIRUS. SPRZEDAM!!!!!
szybko sprzedales :gwizdanie: ciekawe kto kupil
-
[B6 AWX] Zmiana alternatora Z valeo na Bosch
to ja musze powiedziec mechanikowi zeby zobaczyl czy z nim ok tak sie sklada ze mam przebieg aktualny 197 tys a nie wiem czy byl wymieniany :gwizdanie:
-
Nowe BMW serii 5 - już jest.
Szczegolnie w mpakiecie wyglada za***iście i ma za***iste fotele (z 7er) przez M-pakiet wlasnie bardziej mi sie podoba "5" niz a6 , bez m-pakiety nie kupowalbym 5 535d ma 286 ps w e60 w nowym modelu ma miec ponad 300ps ale nie pamietam dokladnie ile.
-
[ALL B6] B6 - Lifty
mi padl czujnik ABS w prawym kole i jak zamowilem to mi przysali zly i dzownie do sprzedawcy i mowie ze potrzebuje z inna koncowka a on do mnie ze w takim razie mam b6 po lifcie i trzeba ten nowszy czujnik,wiec moze byl lift ale techniczny niektorych czesci
-
[B6 AWX] Zmiana alternatora Z valeo na Bosch
a dlaczego zmieniasz padl Ci czy moze warto zmieniac z Valeo na Boscha a ja o tym nie wiem :gwizdanie:
-
[ALL] V-TECH Jastrzebie - prosze o opinie
jest temat "dobrzy chiptunerzy" ogolnie odradzaja v-tech ja mam v-techa w szczecinie a jade do Gdanska do Tune Up wiec to o czyms swiadczy.
-
[B7 BKN] 3.0 TDI Q by Orzeł
gdzie pracujesz :gwizdanie:
-
Liga Mistrzów 2009-2010
Messi sam wygra z Arsenalem :gwizdanie:
-
Nowe BMW serii 5 - już jest.
Arek te zdjecia co wrzuciles szczegolnie ta pierwsza - mam dylemat na nast auto miedzy bmw 5 a audi a6 ale raczej wybiore e60 i to w m-pakiecie trzeba poczekac az nowy model bedzie w sprzedazy to e60 powinno zaczac taniec
-
USA Black Bullet S4 grill NOWE FOTY etc...
wedlug mnie na plus: - fotele,kolor,nie ma chromu (z wyjatkiem 1 miejsca),felgi na minus : -lampy tyl(ale to kwestia gustu),listwa chrom na tylnej klapie,brewki ogolnie audi prezentuje sie niezle
-
USA Black Bullet S4 grill NOWE FOTY etc...
pokaz wiecej zdjec :gwizdanie: z opisu wyglada ciekawie
-
[B6 BFC] I oto właśnie ona. Odsłona piąta ;)
witam Ty masz listwy progowe Ms Design ?? czy jakies inne.
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
to ja czekam na info jak poszlo przelozenie kolorowego fisa bo by mnie taki mod interesowal,nie wiem czy ktos w klubie to przerabial.
-
[B6 AVF] Poszło sprzęgło.
pierwsze slysze o takich cudach :gwizdanie: ja nie moglem ryzykowac wole nie naprawiac auta w Danii...
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
widze ze kolega z zach-pom moze da rade w wakacje jakis spot w szczecinie plany w dobrym kierunku,no widze ze audi slabo usiadlo,ale z czasem sie poprawi w b5 tak mialem,zalozylem -35 i stala jak koza ale po jakims czasie byla coraz nizej,jak nie chce Ci sie czekac to wejdz na maske i skacz tez mysle nad gwintem ale dobry gwint nowy to ok 3500-4000 , za ta kase to wolalbym pojsc w moc. gwint dobry jak jedziesz do polski - przed granica robisz serie i mozna wjechac :>
-
[B6 AVF] Poszło sprzęgło.
mialem to samo :gwizdanie: przy 2 tys jak dalem do dechy to obroty szly a predkosc nie. wymienilem sprzeglo i dwumasa tez bo wszyscy zalecali,cala impreza ok 2500zl moja audi przebieg ori 190 tys, na przyszlosc chyba nie bede kupowal auta z takim przebiegiem,bo ok 200 tys lubi sie sypac troche czesci.
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Ok jutro sprobuje sprawdzic jaki mam modul. Panowie czy jak kupie modul z literka Q na koncu to bedzie dzialac mi tempomat i w przyszlosci (za rok) kiera TT/R8 ?? chce odrazu kupic modul pod taka kiere zeby pozniej znowu nie zmieniac.
-
[B6 AVF] Wyciek oleju
"z tad" u mnie czysczenie EGR-a nie pomoglo - dalej sie z nerwów poci :gwizdanie: