Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

David

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez David

  1. ja wlasnie obejrzalem "Stare Wygi" no i jak na komedie to slaba,przez caly film moze z 2-3 smieszne momenty.
  2. nic nowego :gwizdanie: dlatego ja mam jego gg
  3. beda Hiszpanie musieli uwazac bo sie grubo dzieje :gwizdanie: Dzisiaj czytalem ze w RPA nie zagra Rio Ferdinand i Drogba kontuzje...ciekawe kto jeszcze odpadnie. a wczoraj Wlosi slabo
  4. gwint za***ista sprawa ale mi troche szkoda kasy bo na dobry gwint np Teina to ok 3500zl :gwizdanie:
  5. dobry wybor ledow tez nad takimi mysle. odrazu audi wyglada mlodziej,zrob wirusa i dawaj dokladke przod s line gdzie robisz wirusa? u Roberta Tune Up?
  6. hmm te zimę jeszcze tak:) kasy nie ma na nowe masz auto za 50-60 tys a nie masz na felgi? :gwizdanie:
  7. u mie strzelalo przy skrecie na maksa w lewo i byla to oslona przegubu
  8. fura ok masz farta ze sa 4 elektryczne szyby tak jak wyzej dokladki w kolor i jakas wieszka fela i troche gleby bo smiesznie wyglada na tych 16 :gwizdanie: nie chesz sie zamienic na obudowy od silnika powrotu do zdrowia ps wirus
  9. b5 nie powinno sie porownywac do e46. byl podobny temat http://www.a4-klub.pl/smf/audi_a4_b6_19_tdi_vs_bmw_320d_fl-t118387.0.html
  10. a jeździsz w nocy czy w dzień? nie nudzi ci sie trasa? A to roznie raz ruszam o 5 rano a innym razem jade po poludniu.moja kobieta ma prawko wiec jedziemy na pol :> no i wiesz prawie ciagle 160 km/h wiec 600km robie w 4,5 h no ale to Niemcy a nie Polska :gwizdanie:
  11. ja jak lece trasa Dania Polska to przejezdzam prawie cala droge czyli 600 kilometrow na tempomacie i jest ok
  12. wyposazenie masz 1 klasa chyba wiesz jaki bedzie Twoj pierwszy mod chyba ze jestes lesniczym
  13. z przodu sa takie same,inne sa z tylu dla sedana tyl ma nr 8E5 807 521 G GRU dla Avanta 8E9 807 521 G GRU.to sa numery z profilami na dwie 'rurki' popatrz tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_pakiet_sline_zewnetrzny_i_wewnetrzny-t102380.0.html
  14. nie jestes sam tez mysle malowac felgi na bialo na nast rok :gwizdanie:
  15. ladny passat ale widac roznice jakosci wnetrza
  16. elegancko wyszlo 170 ps i prawie 380 nm :oklaski: jak wrazenia? Dziadek a ja po sprowadzeniu z niemiec jezdzilem z chipem i nawet nie wiedzialem a pozniej na hamowni wyszlo i pojechalem do tunera przerobic program a nie zrobic takze mocy juz mi dawno malo
  17. no wlasnie ta aukcje mam na oku bo cena dobra a nowa chlodnica 570 zl
  18. mam do wymiany chlodnice paliwa. wedlug Etki do mnie pasuje chlodnica o numerze 8E0 203 572 E, niestety nie znalazlem takiej na allegro. Znalazlem natomiast kilka o numerze 8E0 203 572 J z B7. czy chlodnice z literka "J" na koncu beda pasowac do mnie bez problemu?
  19. Bóg allegro czuwa sępy jak widać też bo od razu zginął nie boj sie pozostanie na forum :gwizdanie: ale nie ja kupilem.
  20. polecam Car Perfect ul krakowska Maciej Olejniczak jezeli macie jakies wizje tuningu to walcie do niego http://www.carperfect.com.pl/ pomalowal mi felgi i zaciski i jestem zadowolony :>
  21. do sedana to sie trafia raz na rok chyba :gwizdanie: Grzesiek a Adamoo nie chcial takiego czy nie zdazyl :gwizdanie:
  22. bylem na Clash of The Titans 3d no i film taki sobie :gwizdanie:
  23. David odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    powinien ktos zamknac temat i otworzyc go jak sie zacznie LM 2010-2011 :gwizdanie: nie ma co sie napinac
  24. David odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    oby oby inter wygral zasluzenie nie lubie Interu ale dzis liczyla sie Serie A oraz Wlochy choc w skladzie Interu zadnego wlocha wloska druzyna tylko z nazwy....sami najemnicy :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.