Treść opublikowana przez David
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
ja wlasnie obejrzalem "Stare Wygi" no i jak na komedie to slaba,przez caly film moze z 2-3 smieszne momenty.
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
nic nowego :gwizdanie: dlatego ja mam jego gg
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
beda Hiszpanie musieli uwazac bo sie grubo dzieje :gwizdanie: Dzisiaj czytalem ze w RPA nie zagra Rio Ferdinand i Drogba kontuzje...ciekawe kto jeszcze odpadnie. a wczoraj Wlosi slabo
-
[B6 AVF] praca w toku:-)
gwint za***ista sprawa ale mi troche szkoda kasy bo na dobry gwint np Teina to ok 3500zl :gwizdanie:
-
[B6 AVF] praca w toku:-)
dobry wybor ledow tez nad takimi mysle. odrazu audi wyglada mlodziej,zrob wirusa i dawaj dokladke przod s line gdzie robisz wirusa? u Roberta Tune Up?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
hmm te zimę jeszcze tak:) kasy nie ma na nowe masz auto za 50-60 tys a nie masz na felgi? :gwizdanie:
-
[ALL B6] Stuki przy skręcie do oporu w przednim zawieszeniu
u mie strzelalo przy skrecie na maksa w lewo i byla to oslona przegubu
-
Audi a4 b6 Sedan By luke 2001/02 130 ps
fura ok masz farta ze sa 4 elektryczne szyby tak jak wyzej dokladki w kolor i jakas wieszka fela i troche gleby bo smiesznie wyglada na tych 16 :gwizdanie: nie chesz sie zamienic na obudowy od silnika powrotu do zdrowia ps wirus
-
Audi A4 1.9 TDi vs. BMW 3 e46 320d
b5 nie powinno sie porownywac do e46. byl podobny temat http://www.a4-klub.pl/smf/audi_a4_b6_19_tdi_vs_bmw_320d_fl-t118387.0.html
-
[B7 BPW] Dłuższa Jazda z tempomatem dylemat
a jeździsz w nocy czy w dzień? nie nudzi ci sie trasa? A to roznie raz ruszam o 5 rano a innym razem jade po poludniu.moja kobieta ma prawko wiec jedziemy na pol :> no i wiesz prawie ciagle 160 km/h wiec 600km robie w 4,5 h no ale to Niemcy a nie Polska :gwizdanie:
-
[B7 BPW] Dłuższa Jazda z tempomatem dylemat
ja jak lece trasa Dania Polska to przejezdzam prawie cala droge czyli 600 kilometrow na tempomacie i jest ok
-
[B7 BRD] B siódemka 170PS QUATTRO: odsłona I
wyposazenie masz 1 klasa chyba wiesz jaki bedzie Twoj pierwszy mod chyba ze jestes lesniczym
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
z przodu sa takie same,inne sa z tylu dla sedana tyl ma nr 8E5 807 521 G GRU dla Avanta 8E9 807 521 G GRU.to sa numery z profilami na dwie 'rurki' popatrz tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_pakiet_sline_zewnetrzny_i_wewnetrzny-t102380.0.html
-
[B6 AVF]full chrom madafaka black bitch edyszyn / juz nie moja
nie jestes sam tez mysle malowac felgi na bialo na nast rok :gwizdanie:
-
Nowy nabytek w stajni domowej :)
ladny passat ale widac roznice jakosci wnetrza
-
[ALL B6] Wykresik z dzisiejszej wizyty u Witka :-)
elegancko wyszlo 170 ps i prawie 380 nm :oklaski: jak wrazenia? Dziadek a ja po sprowadzeniu z niemiec jezdzilem z chipem i nawet nie wiedzialem a pozniej na hamowni wyszlo i pojechalem do tunera przerobic program a nie zrobic takze mocy juz mi dawno malo
-
[B6 AVF] Wykres po wizycie w MR-MOTORS
duzo Nm
-
[B6 AWX] chlodnica paliwa prosze o pomoc
no wlasnie ta aukcje mam na oku bo cena dobra a nowa chlodnica 570 zl
-
[B6 AWX] chlodnica paliwa prosze o pomoc
mam do wymiany chlodnice paliwa. wedlug Etki do mnie pasuje chlodnica o numerze 8E0 203 572 E, niestety nie znalazlem takiej na allegro. Znalazlem natomiast kilka o numerze 8E0 203 572 J z B7. czy chlodnice z literka "J" na koncu beda pasowac do mnie bez problemu?
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
Bóg allegro czuwa sępy jak widać też bo od razu zginął nie boj sie pozostanie na forum :gwizdanie: ale nie ja kupilem.
-
Blacharstwo - Lakiernictwo
polecam Car Perfect ul krakowska Maciej Olejniczak jezeli macie jakies wizje tuningu to walcie do niego http://www.carperfect.com.pl/ pomalowal mi felgi i zaciski i jestem zadowolony :>
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
do sedana to sie trafia raz na rok chyba :gwizdanie: Grzesiek a Adamoo nie chcial takiego czy nie zdazyl :gwizdanie:
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
bylem na Clash of The Titans 3d no i film taki sobie :gwizdanie:
-
Liga Mistrzów 2009-2010
powinien ktos zamknac temat i otworzyc go jak sie zacznie LM 2010-2011 :gwizdanie: nie ma co sie napinac
-
Liga Mistrzów 2009-2010
oby oby inter wygral zasluzenie nie lubie Interu ale dzis liczyla sie Serie A oraz Wlochy choc w skladzie Interu zadnego wlocha wloska druzyna tylko z nazwy....sami najemnicy :gwizdanie: