Treść opublikowana przez David
-
[B6 AWX] Co myślicie o tech felgach ?
wedlug mnie 18 jest w sam raz 17 troche za mala a 19 do lasnsu ale niestety nie na nasze drogi,ja mam 19 tylko dlatego ze jezdze po Danii po polsce to jest meczarnia a fele MAM robi fajne fele
-
[B6 AVF] Program TUNE-UP Gdańsk
Bieniek a jak idzie Twoje 2.5 w porownaniu do poprzedniego 1.9 + brd?
-
[B6 AVF] Program TUNE-UP Gdańsk
gratuluje moda wyniki standard dobrze powiedziane "poki co" ps miales cos nie tak z rozrządem?
-
[ALL] Zmiana koloru karoserii stosując folie .
dobrze ze chociaz Ty widziales na zywo i mozesz ocenic efekty,mi jeszcze nie bylo to dane...to juz chyba lepiej pomalowac cale auto
-
[B6 AVF] praca w toku:-)
ja juz wiem ze chip to najwazniejszy mod pewnie Ty teraz tez no jak przyroslo 30 ps to wiadomo ze banan ale ciekawe na jak dlugo ?? :gwizdanie: apetyt rosnie w miare jedzienia
-
[B6 AWX] Wykres Tune Up Gdansk
Ty mi Witek lepiej napisz co myslisz o wykresie
-
[ALL] Zmiana koloru karoserii stosując folie .
dobrze mowisz bo wywalic 2500-3500 za oklejenie a pozniej gdzies rysa i moze od deszczu sie odklejac,albo co jak ktos w Ciebie trafi i bedziesz mial stluczke...jak wtedy ubezpieczalnia traktuje takie cos
-
[B7 BRD] A4 S-line 2.0 TDi 170 by mgtan
fura fajna pakiet s-line a ja wolalbym kupic b8 zmienic stolki wgrac wirusa i masz juz fajne auto a b7 to b6 po lifcie czyli technika prawie 10 letnia a b8 to juz calkiem nowe auto powodzenia w modach
-
Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
1.Opel Calibra 2,5 v6 2.Opel Calibra 2.0 Lpg 3.Opel Vectra A 1.6 Lpg 4.Audi a4 b5 1.9 110ps no i teraz b6 :>
-
[B6 ALT] Tempomat
jak jest mocna gorka to Ci nie wyhamuje bo tempomat tylko gaz puszcza
-
[ALL B6] Jak wygląda Ori tylnia lampa z żarówkami LED ?
kliknij http://www.postimage.org/image.php?v=PqDOs9J
-
[INNE] Na jaki kolor pomalować TT ?
Nowak duzy chlopak jestes a cisniesz sie w TT :gwizdanie: wez sprzedaj i kup cos wiekszego. ostanio widzialem czarne a8 na bialych felach chyba 20' i chyba bede zbieral na takie a jak bedziesz malowal wal pomarancz lub bialy
-
[ALL] Chip w Szczecinie
ja robilem u nich hamownie i wywarli na mnie negatywne odczucia,jestem ze Szczecina a jechalem do Gdanska 5h do Roba i moge Ci go polecic,jeden chlopak od nas z forum jechal nawet do Wawy do Rogala :gwizdanie: mozesz tez pojechac do Wrocka przez Niemcy bedzie szybciej jak bedziesz cisnal 160 to pewnie w 4 h bys zajechal bo google pokazuje Szczecin-Wroclaw 5 h do mojego mechanika przyjezdza a6 3.0 tdi automat i podobno skrzynia w nim padla od programu a robil w V-tech Szczecin
-
[B5 AJM] Kopci na czarno !!!
jak masz 180 ps to napewno przesadzony program. ja mam pompki BQ mocniejsze od BA i turbo to samo i mam 173ps,a ludzie mowia ze na turbo awx rzadko przekracza sie 170 ps
-
[ALL] Zmiana koloru karoserii stosując folie .
poka poka
-
[B6 BFC] I oto właśnie ona. Odsłona piąta ;)
Artur jakie Ty masz dokladki porogowe? to jest Votex?
-
[B6 AWX] Od jakiego silnika skrzynia 6 biegowa...
bylo http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=43314.msg507172#msg507172 nie zdziwie sie jak watek wyladuje w koszu :gwizdanie:
-
[ALL B6] My Audi A4 B6 by Martin A4 VoteX Body Kit
z tylu jak moja mam taka sama dokladke troche gleby by sie przydalo szczegolnie przod
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
jaro4444 a jaka cena tych tarcz CAR za komplet na przod? mam teraz 320 Ate poki co nie narzekam ale czytalem ze Siemian po jezdzie gorskiej narzekal na nie
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
Mysle, ze trzeba go bedzie pociac do wysylki... wolabym nie za 2 tyg mam urlop wiec moze sie przejade po ten tlumik tylko niech mi ktos powie czy wejdzie do sedana przy zlozonych fotelach?
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
no wlasnie ten tlumik mnie interesuje, dzwonilem do sprzedajacego i mowi ze jest rdza na nim ale nie jest dziurawy,tylko problem jest taki ze nie wie on ile wysylka takiego tlumika,mowi ze wolalby odbior osobisty no ale nie bede jechal ze Szczecina do Zar, ile moze kosztowac wysylka takiego tlumika?
-
[ALL] Zmiana koloru karoserii stosując folie .
do wrocka przez Niemcy 5 h jazdy a jak zaoszczedzisz 500zl-1000zl to mysle ze warto mallorca to wyspa poplynales promem ??
-
[ALL] Zmiana koloru karoserii stosując folie .
Tomek a gdzie byles na wakacjach? ladnie tam powiem wam ze coraz bardziej podoba mi sie czarny mat ale koszta oklejenia calego audi sa duze
-
[B6 AVF] Moja A4 z 2003r Avant. - niezawodna.
tak pytam skoro mowisz ze niezawodna a co planujesz? pewnie b7...
-
[B6 AVF] Moja A4 z 2003r Avant. - niezawodna.
dlaczego sprzedajesz fure?