Treść opublikowana przez David
-
Piłka nożna
zaden trener nie pomoze....z gowna zlota nie ulepisz chyba ze wszyscy sie zrzucimy na Mourinho,Fergusona,Capello lub Hiddinka
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
felgi rs6 bardziej mi sie podobaja niz rs4 ktore co 3 na forum ma
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Siemian tylko nie kupuj Sachsa,ja kupilem i dwumas byl do wymiany po 15 tys km a te gwarancje to se mozna wsadzic bo nie uznali mi...kupuj Luka
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
Ty tez masz takie? dzisiaj wlasnie do mnie przyszly-wygladaja na dniach moze sie uda zamontowac
-
[B5 AFN] Dwumasowe koło zamachowe i sprzęgło - CAŁA PRAWDA - Sachs, Luk, oryginał
ja po wlozeniu dwumasa Sachsa pojezdzilem pol roku i byl do wymiany a kupilem nowy.Oddalem do reklamacji bo daja 2 lata gwarancji i co przyszlo pismo ze gwarancja nie uznana- w dupe niech se wsadza te ich opinie rzeczoznawcy i te gwarancje.
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
bylem wczoraj na Incepcji i zdecydowanie polecam lepiej sie najesc przed filmem bo jest dlugi
-
Piłka nożna
taktus ja tam PO nie lubie a szczegolnie Zyda Tuska - najwiekszy Pinokio w Polsce :gwizdanie: [mod]po co piszesz te prowokacje ? dla innych mozesz Ty być tym żydem i Pinokiem :gwizdanie: wiec bardzo prosze nie poruszać tematów zwiazanych z Polityk.ą na tym forum!!! [/mod] Lepiej zeby Mascherano poszedl do Barcy niz do Interu.Szkoda ze Toure odszedl ale jak wiekszoc malp razem ze swoim bratem polecial na kase
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
f*ck ja tez mam zalozone 320 ATE i po przeczytaniu tego co piszecie az boje sie teraz zeby u mnie tak nie bylo
-
Piłka nożna
http://demotywatory.pl/1991546/Niby-calkiem-inne ogolnie czemu w Polsce jak reprezentacja gra slabo to wszyscy jada na trenera a moje zdanie jest takie o polskich trampkarzach "z gówna złota nie ulepisz" problem z polska pilka lezy juz u podstaw,od juniorow gdzie czesto zamiast szlifowac talenty graja same uklady.Nie graja najlepsi tylko Ci co tata/wujek/dziadek jest kims.Zly system szkolenia itd, nie wierze ze w takim duzym kraju nie ma 20 zdolnych ludzi do grania
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
a Ty co Bartek spac nie mozesz ja to w pracy jestem a Ty ?? ogladasz pornosy jak zona spi no to trudno bedziem miec takie same koncowki bo mi sie te podobaja naj nie rozumiem...
-
[ALL B6] Moja Córeczka;d
Dawid zrob porzadny opis i wrzuc fotki a nie linka dales tylko
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
kupilem tlumik od 2.5 tdi i powiedzcie mi co jest potrzebne do zamontowania go tylko mocowanie na drugi tlumik? a koncowki chce kupic te co myslicie http://allegro.pl/item1171680985_hit_ulter_koncowki_okragle_n1_90rs_rs_audi.html
-
[B6 AWX] A4 1.9 TDI 165PS CARACTERE front S4 back MIX
i jak zamontowales ten zderzak Caractere?
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
no wkoncu pokazane nowe wozidlo podobno jedyna wersja 2.5 tdi warta uwagi wiedzialem juz o tym zakupie w polowie czerwca :gwizdanie: wyposazenie ale fele to bys wlozyl 18 chociaz widzialem wasze drogi w Gdansku i
-
[INNE] Na jaki kolor pomalować TT ?
Nowak a nie myslales o czarnym macie?? dozuc do ankiety zobaczysz ze bedziesz mial duzo glosow
-
[B6 AVF]full chrom madafaka black bitch edyszyn / juz nie moja
wlasnie wuju ma fajna glebe i wcale nie jest duza wez zobacz jak ja mam :gwizdanie: sam chce taka zrobic jak u niego
-
Piłka nożna
http://www.pilka.pl/znamy-termin-meczu-o-superpuchar-europy
-
[B6 AVF]full chrom madafaka black bitch edyszyn / juz nie moja
hehe standard fele :gwizdanie: ale odrazu lepiej te chcesz malowac na bialo? czy inny model
-
[B6 AVF]full chrom madafaka black bitch edyszyn / juz nie moja
jak zwykle chodz moje umyj
-
[B6 AVF] Jaki gwint?
jak ja sie dowiadywalem o gwinty ktory sam tez planuje to ludzie polecali Tein-a zobacz tutaj http://www.jdl-performance.com/zestaw-zawieszenia-tein-super-street-audi-a4-b6-b7-02-07.html ale widze ze cena poszla w gore ostatnio
-
[ALL B6] Jak wygląda Ori tylnia lampa z żarówkami LED ?
tylko ze takich nie kupisz bo podobno te sa wyreazne z ori
-
Piłka nożna
poziom polskich druzyn w europejskich pucharach od wielu lat to dno,co roku dostajemy z nieznanymi druzynami i Ci trampkarze zarabiaja taka kase ze to sie w glowie nie miesci
-
Pomoc przy wycenie wartosci Laptopa MSI gx600
1000-1200 by mnie satysfakcjonowal
-
Pomoc przy wycenie wartosci Laptopa MSI gx600
pytanie do specow od sprzetu komputerowego mam zamiar sprzedac mojego lapa model to MSI GX 600 procesor Intel Core 2 Duo T7500 2.2 GHz pamiec 3 gb Ram grafika NVIDIA GeForce 8600M GT - 512 MB, pamięć: 400 MHz, GDDR2 matryca 15,4 dysk 250 gb dokladny opis i recenzje macie tutaj http://www.notebookcheck.pl/MSI-GX600-Extreme-recenzja-uzytkownika.7074.0.html parametry jak w opisie tylko ze moj lap ma 3 gb pamieci Ram i nie ma tych naklejek na sobie jest caly czarny piano black. jaka moze byc wartosc takiego lapa? mam zamiar wystawic go na allegro mam do niego jedynie kabel
-
[B6 AWX] Co myślicie o tech felgach ?
haha widze ze napinka sie zrobila zielony wez posprzataj ten watek bo sie chlopak zapytal o felgi a odpowiedzi moze ze 3