Treść opublikowana przez David
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
wiem gdzie fotki zrobione fura ja sie nie dziwie ze nie chcesz 19 jak przyjade do Szczecina to mnie trafia na Polske 19 to hardcore :gwizdanie:
-
[ALL B6] Zderzak do B6 imitujący B7 ?
tylko cena tego zderzaka zabija z ciekawosci pytalem sie Hofele piszac do nich maila no i cena za wszystko to ok 1200 euro z przesylka :gwizdanie:
-
[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
fotele jak zobaczylem ze ktos je kupil po wyswietleniu w aukcjach allegro czulem ze to Ty no chyba tylko dwie b6 maja forum fotele Recaro
-
[B7 BRD] Wykres po usunięciu FAPa. Co sądzicie o zawirusowaniu 2.0 TDi 170KM
nawet serii nie trzyma wiec cos nie tak
-
Piłka nożna
Panowie czy mozna przez neta kupic bilety na mecz LEch Juve?
-
[ALL B7] Przerobka audi A4 B7 na RS4
Dużej różnicy nie ma. B7 to tylko lift B6. racja wogole nie wiem czemu nie nazwali tego b6 FL
-
[ALL] Ocena stanu koła zamachowego AWX
ja tez polecam Ci kupienie nowego i nie kupuj Sachsa,ja kupilem i byl do wymiany po 4 miesiacach/10 tys km Luk to dobry wybor
-
Wąskie e30
ulalalala no jak zmieniac b6 na taka lalke to warto fela kolor widac ze od jakiegos maniaka pewnie troche kosztowala ( jak na e30) ile tam masz mocy? wiadomo ile do 100km/k
-
[ALL] LED-y do tablicy rejestracyjnej
a mozesz dac aukcje z ktorej kupowales?
-
[ALL B7] Przerobka audi A4 B7 na RS4
powiem Ci ze sam mysle nad przerobieniem b6 na b7 bo jakbym chcial w Danii zmienic b6 na b7 to musialbym doplacic na polskie okolo 40-50 tys zl a ostatnio widzialem przod kompletny od b7 za 3 tys zl na allegro mam kumpla lakiernika mowi ze by mi przerobil ja tam Cie popieram w tym projekcie ale na bank wielu bedzie pisalo ze nie popiera no ale chyba nie chcesz kupic foteli za 20 tys zl :gwizdanie:
-
[ALL B7] Przerobka audi A4 B7 na RS4
http://www.audizine.com/forum/showthread.php/219358-From-A4-(B6)-to-RS4-(B7) tutaj zobacz chlopak z Norwegii przerabila auto to jest ciekawy pomysl w sumie sie nie dziwie ze wolal tak niz kupic nawet b7 bo ceny w Norwegii i Danii sa przesadzone
-
Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział
dzisiaj okolo godziny 11-12 nie pamietam :gwizdanie: widzialem czarne kombi b7 z naklejka klubowa kolo ronda przy Makro mrugnalem dlugimi ale nie wiem czy mnie widzial
-
Piłka nożna
a mnie cieszy przegrana Interu,Chelsea i Arsenalu :> a Bayern u siebie przegral dobrze ze Real remis a Barca wygrala i przeskoczy ich w tabeli
-
[B6 AWX] A4 1.9 TDI 165PS CARACTERE front S4 back MIX
jak chcesz tak zrobic fure to by sie przydala wieksza fela min 18
-
[ALL B6] Nowy przód własnej produkcji - kto się pisze?
ktos sprzedaje z przeszepionym grillem od b7 :gwizdanie: http://otomoto.pl/audi-a4-C15270812.html
-
[B6 AVF] Kokosowa A4 B6 1,9 TDI QUATTRO
fura dlugo sie czailes zeby wrzucic na forum fajna gleba wyglada na wieksza niz -35
-
[B6 AVF] Mody AVF na 200+ konia
awx tez to dotyczy?
-
[B6 AWX] Zastąpienie koła dwumasowego - wasze opinie
jezeli ktos ma dylemat Sachs czy Luk niech bierze Luka mi dwumas Sachsa rozlecial sie po 4 miesiacach
-
Audi a4 b6 1.9 TDI vs Bmw 320d fl
pieknie powiedziane
-
[B6 AVF]full chrom madafaka black bitch edyszyn / juz nie moja
a co sprzedana?
-
Audi a4 b6 1.9 TDI vs Bmw 320d fl
pewnie w nast roku wyjdzie nowa bmw 3 i znowu bedzie bmw lepsze a za 2-3 lata nowa a4 :gwizdanie: mogliby sie zgadac na jeden rok
-
Audi a4 b6 1.9 TDI vs Bmw 320d fl
problem w porownywaniu tych modeli polega na tym ze zawsze jeden jest starszy mlodszy od drugiego i nie da sie ich sensownie porownac
-
[ALL] LED-y do tablicy rejestracyjnej
to mowicie ze te z allegro wytrzymuja okolo pol roku? sam chce wlozyc ledowe podswietlenie ale nie chce zmnieniac zarowek co pol roku :gwizdanie:
-
Piłka nożna
Ty jestes kibicem Lecha a jestem kibicem Juventusu i co w tym dziwnego ? upodobalem sobie zagraniczna druzyne i tyle. kolega ma podobny problem do transwestyty trans chce być kobietą ale musi być w ciele faceta....kolega chce byc włochem ale musi żyć w pl David tylko jaja sobie robie ... ale cos w tym jest prawdy wlochem nie chce byc ale we Wloszech moglym mieszkac fajny klimat ciekawe mecze sie szykuja w weekend man-liv atl-fcb
-
Piłka nożna
ja przyjezdzam z bratem do Poznania jest okazja zobaczyc juve moj klub od ok 15 lat ale bede siedzial z kibicami Legii bo podobno maja przyjechac nic nie mam do Lecha ale nie chce podskoczyc jak Juve strzeli bedac na trybunie Lecha