Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

David

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez David

  1. wiem gdzie fotki zrobione fura ja sie nie dziwie ze nie chcesz 19 jak przyjade do Szczecina to mnie trafia na Polske 19 to hardcore :gwizdanie:
  2. tylko cena tego zderzaka zabija z ciekawosci pytalem sie Hofele piszac do nich maila no i cena za wszystko to ok 1200 euro z przesylka :gwizdanie:
  3. fotele jak zobaczylem ze ktos je kupil po wyswietleniu w aukcjach allegro czulem ze to Ty no chyba tylko dwie b6 maja forum fotele Recaro
  4. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Panowie czy mozna przez neta kupic bilety na mecz LEch Juve?
  5. Dużej różnicy nie ma. B7 to tylko lift B6. racja wogole nie wiem czemu nie nazwali tego b6 FL
  6. ja tez polecam Ci kupienie nowego i nie kupuj Sachsa,ja kupilem i byl do wymiany po 4 miesiacach/10 tys km Luk to dobry wybor
  7. David odpowiedział(a) na wuju temat w Inne marki
    ulalalala no jak zmieniac b6 na taka lalke to warto fela kolor widac ze od jakiegos maniaka pewnie troche kosztowala ( jak na e30) ile tam masz mocy? wiadomo ile do 100km/k
  8. a mozesz dac aukcje z ktorej kupowales?
  9. powiem Ci ze sam mysle nad przerobieniem b6 na b7 bo jakbym chcial w Danii zmienic b6 na b7 to musialbym doplacic na polskie okolo 40-50 tys zl a ostatnio widzialem przod kompletny od b7 za 3 tys zl na allegro mam kumpla lakiernika mowi ze by mi przerobil ja tam Cie popieram w tym projekcie ale na bank wielu bedzie pisalo ze nie popiera no ale chyba nie chcesz kupic foteli za 20 tys zl :gwizdanie:
  10. http://www.audizine.com/forum/showthread.php/219358-From-A4-(B6)-to-RS4-(B7) tutaj zobacz chlopak z Norwegii przerabila auto to jest ciekawy pomysl w sumie sie nie dziwie ze wolal tak niz kupic nawet b7 bo ceny w Norwegii i Danii sa przesadzone
  11. dzisiaj okolo godziny 11-12 nie pamietam :gwizdanie: widzialem czarne kombi b7 z naklejka klubowa kolo ronda przy Makro mrugnalem dlugimi ale nie wiem czy mnie widzial
  12. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    a mnie cieszy przegrana Interu,Chelsea i Arsenalu :> a Bayern u siebie przegral dobrze ze Real remis a Barca wygrala i przeskoczy ich w tabeli
  13. jak chcesz tak zrobic fure to by sie przydala wieksza fela min 18
  14. ktos sprzedaje z przeszepionym grillem od b7 :gwizdanie: http://otomoto.pl/audi-a4-C15270812.html
  15. fura dlugo sie czailes zeby wrzucic na forum fajna gleba wyglada na wieksza niz -35
  16. awx tez to dotyczy?
  17. jezeli ktos ma dylemat Sachs czy Luk niech bierze Luka mi dwumas Sachsa rozlecial sie po 4 miesiacach
  18. pieknie powiedziane
  19. pewnie w nast roku wyjdzie nowa bmw 3 i znowu bedzie bmw lepsze a za 2-3 lata nowa a4 :gwizdanie: mogliby sie zgadac na jeden rok
  20. problem w porownywaniu tych modeli polega na tym ze zawsze jeden jest starszy mlodszy od drugiego i nie da sie ich sensownie porownac
  21. to mowicie ze te z allegro wytrzymuja okolo pol roku? sam chce wlozyc ledowe podswietlenie ale nie chce zmnieniac zarowek co pol roku :gwizdanie:
  22. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Ty jestes kibicem Lecha a jestem kibicem Juventusu i co w tym dziwnego ? upodobalem sobie zagraniczna druzyne i tyle. kolega ma podobny problem do transwestyty trans chce być kobietą ale musi być w ciele faceta....kolega chce byc włochem ale musi żyć w pl David tylko jaja sobie robie ... ale cos w tym jest prawdy wlochem nie chce byc ale we Wloszech moglym mieszkac fajny klimat ciekawe mecze sie szykuja w weekend man-liv atl-fcb
  23. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    ja przyjezdzam z bratem do Poznania jest okazja zobaczyc juve moj klub od ok 15 lat ale bede siedzial z kibicami Legii bo podobno maja przyjechac nic nie mam do Lecha ale nie chce podskoczyc jak Juve strzeli bedac na trybunie Lecha

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.