Treść opublikowana przez David
-
[ALL B6] straż pożarna
fajna masz glebe tam siedzi jakis gwint a te nowe fele mi sie podobaja
-
[ALL B7] Wzmocnione hamulce a felgi stalowe
Tomek po podpisie widac ze masz 2.0 tfsi takze watpie ze masz jakis bonus poprostu te auta mialy w serii 320 przod (z tego co mi wiadomo ale pewnosci nie mam) takze z 16 to podobno wlasnie te "biedronki" wchodza na 320
-
[B6 AVJ] Czarna mamba Q @ GT28RS
ja po cichu licze ze bedziesz zmuszony sprzedawac graty a fura jest wystawiona na otomoto?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
ja tez bym sie pisal na te przewody
-
Montaż i działanie układu samo poziomowania xenon-ów w Audi A4 B6
:oklaski: znowu kolejna swietna robota ja na szczescie mam ori bo nie chcialoby mi sie tego rezac :gwizdanie:
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
jak w porownaniu do Twojej? ktora lepiej idzie
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
a takie podejda do b6 ?? http://moto.allegro.pl/audi-rs6-4f0-hamulce-przod-390x36-mm-a6-c6-i1272948021.html
-
Urodziny Prezesa
Wszystkiego Prezes
-
[ALL] Zmieniać już na zimówki?
ja zaloze chyba dopiero w listopadzie jak bede w PL
-
[B6 AVF]Avant S line,Body S4,BRD,drugi IC,19 Japan Racing,Gwint AP aktualizacja str 1
no teraz elegancko moze jakies dystanse by sie przydaly ale nie wiem czy dobrze widze sam moze takie sprezyny wciagne bo ladnie przod siada
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
podjedz tutaj http://www.gryfalarm.pl/index.htm albo tutaj http://www.audion.szczecin.pl/
-
[ALL B5] To już prawie 4 lata .....
skora chce takie cos do siebie tylko ze na odwrot boki czarne a srodek bialy gdzie robiles i jakie koszta moze byc PW jestem ze Szczecinia wiec do Swinoujscia nie ma problemu podjechac
-
[B6 AVJ] Czarna mamba Q @ GT28RS
juz sie zaczyna
-
[B6 AWX] Wibracje silnika ?
120 tys ??!! gdzie Ty kupiles diesla z takim przebiegiem? co do tematu to podjedz do dobrego mechanika niech wsiadzie,podlaczy kompa sprawdzi korekcje na poszczegolnych pompowtryskwaczach, a dwumas moze byc bo ja kupilem nowego Sachsa i do wymiany byl po 4 miesiacach/15 tys km
-
[B6 AVJ] Czarna mamba Q @ GT28RS
jakbys sprzedawal na graty to ja bym lyknal z checia dokladke na tyl bo widze ze masz z profilem na 2 dyfuzory
-
[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
no jakbys taka czerwona zrobil to zawsze zastanawialo mnie czemu audi nie zrobilo lamp tylnych z bialymi wstawkami tak jak sa w b6... przez to lampy b7 mi sie nie podobaja sa zbyt czerwone, a sa jakies fajne zamienniki?
-
[B6 BKE] BRD + FMIC + BQ + Rogal = 185,1 KM 380 Nm
a kiedy masz program? a co to za zrodlo z tymi turbo BRD mozecie wrzucic linka?
-
[B5 AFN] Niepozorna niezazdrosna Niunia :)
pozdrawiam kolege z zach-pom i pracujacego w Danii widze ze chlopaki juz Cie naprowadzaja na dobra droge kiedys do b5 kupilem Sonary na przod moze i to jakos wygladalo ale w nocy jakbym na postojowkach jechal jak bedziesz chcial zrobic program nie jedz do V-tech w Szczecinie,niestety ale pozostaje Gdansk lub Wroclaw
-
[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
Wojtek poszlo PW
-
[B6 AWX] projekt S-Line 2010*PIMP MY RIDE*
jak na b7 to nie model w gore tylko lift :gwizdanie: jakbys chcial sprzedawac graty zeby odzyskac troche kasy to pisz do mnie PW wzialbym zderzak na tyl z PDC
-
[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
i taniej mozna i to z forum zobaczcie tutaj ja sie pytalem o pedaly rs4 http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=164085.0
-
[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
heheh z b7 na b7 kolor jak dla mnie ale ja jestem uczulony na czerwony ale przebieg takich aut warto szukac
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
Grzesiek Twoje audi tyje szybciej od modow niz wieloryb w ciazy ile ta swinia teraz wazy? pewnie wiecej niz 2.5 tdi :gwizdanie:
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
a nie wiem mialem avatara Arnolda chyba z pol roku i nagle wchodze z tu ze avatar nie spelnia regulaminu forum moze jest za duzy bo widze ze inni maja mniejsze :gwizdanie: ale przy okazji se wrzucilem nowego ja ci odpowiem tak koncowki ulter sciete 90mm wiem bo mam takie same i BArt-S tez potwierdzam, że na żywca wyglądają very very good OT David musimy się spotnąć w Sz-nie koniecznie spoko tylko nie wiem kiedy w Szczecinie bede moze za 3 tyg zakladac opony zimowe moze da rade wtedy jakiego spota
-
[B6 BKE] BRD + FMIC + BQ + Rogal = 185,1 KM 380 Nm
ja to w pracy jestem o do 4.30 a Ty ?? no ale powiem Ci ze caly czas sie zastanawiam czy modzic dalej bo koszt turbo BRD i Fimc-a to okolo 2500-3000zl do tego jeszcze trzeba zaplacic tunerowi za korekte a niech mi sie trafi "spiace" turbo i zyskam 15-20 ps i 10/15 Nm bo sprzeglo Awx wiecej jak 390 nie ma sensu no i pasowaloby jeszcze wzmocnic sprzeglo :gwizdanie: