Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

David

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez David

  1. fajna masz glebe tam siedzi jakis gwint a te nowe fele mi sie podobaja
  2. Tomek po podpisie widac ze masz 2.0 tfsi takze watpie ze masz jakis bonus poprostu te auta mialy w serii 320 przod (z tego co mi wiadomo ale pewnosci nie mam) takze z 16 to podobno wlasnie te "biedronki" wchodza na 320
  3. ja po cichu licze ze bedziesz zmuszony sprzedawac graty a fura jest wystawiona na otomoto?
  4. ja tez bym sie pisal na te przewody
  5. :oklaski: znowu kolejna swietna robota ja na szczescie mam ori bo nie chcialoby mi sie tego rezac :gwizdanie:
  6. jak w porownaniu do Twojej? ktora lepiej idzie
  7. a takie podejda do b6 ?? http://moto.allegro.pl/audi-rs6-4f0-hamulce-przod-390x36-mm-a6-c6-i1272948021.html
  8. Wszystkiego Prezes
  9. ja zaloze chyba dopiero w listopadzie jak bede w PL
  10. no teraz elegancko moze jakies dystanse by sie przydaly ale nie wiem czy dobrze widze sam moze takie sprezyny wciagne bo ladnie przod siada
  11. podjedz tutaj http://www.gryfalarm.pl/index.htm albo tutaj http://www.audion.szczecin.pl/
  12. skora chce takie cos do siebie tylko ze na odwrot boki czarne a srodek bialy gdzie robiles i jakie koszta moze byc PW jestem ze Szczecinia wiec do Swinoujscia nie ma problemu podjechac
  13. juz sie zaczyna
  14. David odpowiedział(a) na RafGar temat w 1.9TDI
    120 tys ??!! gdzie Ty kupiles diesla z takim przebiegiem? co do tematu to podjedz do dobrego mechanika niech wsiadzie,podlaczy kompa sprawdzi korekcje na poszczegolnych pompowtryskwaczach, a dwumas moze byc bo ja kupilem nowego Sachsa i do wymiany byl po 4 miesiacach/15 tys km
  15. jakbys sprzedawal na graty to ja bym lyknal z checia dokladke na tyl bo widze ze masz z profilem na 2 dyfuzory
  16. no jakbys taka czerwona zrobil to zawsze zastanawialo mnie czemu audi nie zrobilo lamp tylnych z bialymi wstawkami tak jak sa w b6... przez to lampy b7 mi sie nie podobaja sa zbyt czerwone, a sa jakies fajne zamienniki?
  17. a kiedy masz program? a co to za zrodlo z tymi turbo BRD mozecie wrzucic linka?
  18. pozdrawiam kolege z zach-pom i pracujacego w Danii widze ze chlopaki juz Cie naprowadzaja na dobra droge kiedys do b5 kupilem Sonary na przod moze i to jakos wygladalo ale w nocy jakbym na postojowkach jechal jak bedziesz chcial zrobic program nie jedz do V-tech w Szczecinie,niestety ale pozostaje Gdansk lub Wroclaw
  19. Wojtek poszlo PW
  20. jak na b7 to nie model w gore tylko lift :gwizdanie: jakbys chcial sprzedawac graty zeby odzyskac troche kasy to pisz do mnie PW wzialbym zderzak na tyl z PDC
  21. i taniej mozna i to z forum zobaczcie tutaj ja sie pytalem o pedaly rs4 http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=164085.0
  22. heheh z b7 na b7 kolor jak dla mnie ale ja jestem uczulony na czerwony ale przebieg takich aut warto szukac
  23. Grzesiek Twoje audi tyje szybciej od modow niz wieloryb w ciazy ile ta swinia teraz wazy? pewnie wiecej niz 2.5 tdi :gwizdanie:
  24. a nie wiem mialem avatara Arnolda chyba z pol roku i nagle wchodze z tu ze avatar nie spelnia regulaminu forum moze jest za duzy bo widze ze inni maja mniejsze :gwizdanie: ale przy okazji se wrzucilem nowego ja ci odpowiem tak koncowki ulter sciete 90mm wiem bo mam takie same i BArt-S tez potwierdzam, że na żywca wyglądają very very good OT David musimy się spotnąć w Sz-nie koniecznie spoko tylko nie wiem kiedy w Szczecinie bede moze za 3 tyg zakladac opony zimowe moze da rade wtedy jakiego spota
  25. ja to w pracy jestem o do 4.30 a Ty ?? no ale powiem Ci ze caly czas sie zastanawiam czy modzic dalej bo koszt turbo BRD i Fimc-a to okolo 2500-3000zl do tego jeszcze trzeba zaplacic tunerowi za korekte a niech mi sie trafi "spiace" turbo i zyskam 15-20 ps i 10/15 Nm bo sprzeglo Awx wiecej jak 390 nie ma sensu no i pasowaloby jeszcze wzmocnic sprzeglo :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.