Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

David

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez David

  1. a sprawdzales tylna szybe za toba ja mam korby i mimo ze z tylu szyb nikt nie rusza to raz w miesiacu musze troche podciagnac szybe korba
  2. elegancko mysle nad tym silnikiem bo wlasnie jest ten plaski moment i duza elastycznosc i jak wrazenia po sofcie w przyspieszeniu?
  3. David odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Coleman to prawda jest duza roznica ze stackiem i bez,stack daje powera i wielka ochote do treningu wedlug mnie najwazniejszy jest trening,pozniej zarcie i regeneracja(sen)
  4. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    karwa juz nie ma to sie w glowie nie miesci...nawet jakby bilety byly po 300zl to i tak by ludzie zaplacili najlepsze to ze za granica bilety na takie mecze sa po 80zl juz sa na allegro http://allegro.pl/lech-poznan-vs-juventus-turyn-liga-europy-i1339647440.html :gwizdanie:
  5. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Panowie mozna gdzies kupic przez neta bilety na mecz Lech Juve?
  6. David odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Weglowodany to odrazu po treningu ja jak zrobie ostatnio serie to max 5 min i wypijam gainera
  7. David odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    ja zaczalem od poniedzialku Universal Storm i Shock Teraphy ale powiem wam ze z pobudzaczy przedtreningowych nic jeszcze nie dalo mi tak kopa jak no xpolde Piotrek jakie bialko polecasz? ja mam teraz BSN Syntha
  8. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Barca-real w poniedzialek o 21 karwa akurat o tej godzinie zaczynam prace
  9. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dobra ta bluza
  10. zmienilbym listwy wewnetrzne na szczotkowane alu lub jakies srebrne
  11. Kamil jakie miales objawy zepsutej poduszki skrzyni biegow??
  12. David odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
  13. czyli moge np wlozyc skrzynie z 2.5 tdi bez wymiany sprzegla i dwumasa? ja tam nie bede szedl w wielkie moce bo moje 170/370Nm mi wystarczy a wykladac 3 tys zl zeby miec 20ps/20Nm wiecej jest bez sensu :gwizdanie:
  14. a Ty co juz watki zakladasz
  15. jedyne chyba co robia to wzmacnianie sprzegla u Radzikowskiego w Warszawie
  16. Jarek Twoj kolorowy Fis za moje rolety idziesz na to ??
  17. David odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    wysoki jestes ja 186/94kg Coleman z tego co mi wiadomo nie cwiczy sie lydek z udami,ogolnie moze byc dobra rozpiska ale nie wiemy jak cwiczysz...czy dobrze technicznie-techniki musisz sie nauczyc sam,musisz czuc ze dany miesien pracuje-musisz go wyczuc
  18. David odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Piotrek a waga przy jakim wzroscie? widze ze z Toba moge gadac o silowni dajesz rade co 2 godz jesc? ja jem co 2,5-3h narazie zalewasz ryz olejem lnianym/arachidowym? ja dodalem ostatnio no i zarcie lepiej smakuje
  19. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    widac chlopak nie ma mozgu
  20. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Forza Juve cieszy przegrana Interu
  21. David odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Tzieland zrezygnuj z wyciskania sztangi zza karku i podciagania sztangi do brody to bardzo kontuzjogenne cwieczenia,jak chcesz miec problemy z barkami to rob tak dalej a Ci co cwicza troche to wiedza ze najgorsze sa bole w barkach bo czuc to prawie przy kazdym cwiczeniu na szerokosc barkow najlepsze cwiczenia to unoszenie hantli na boki stojac/siedzac,mozna tez robic jedna reka na wyciagu lub tez hantlem z tym bicepsem to sobie odpusc takie dobijanie bo mimo ze to maly miesien to regeneracja tez musi byc ogolnie wszystkim polecam gazete z kiosku Kif o ta http://kif.pl/www/artykuly/3874,kif_listopad,1_r.html kosztuje jedynie 6,50 a naprawde jest wiele wskazowek ktore naprawde dzialaja i nie tylko trening ale ogolnie sport i zdrowy tryb zycia
  22. dlatego warto sobie zrobic swiatla do jazdy dziennej ja mam taki modul z b7 i oszczedzam xenona
  23. 270ps z 1.9 a auto pewnie wazy okolo tony czy mniej?
  24. a czemu takie szerokie opony one sa z felgami razem?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.