Treść opublikowana przez David
-
[B6 AWX] Świst powietrza podczas jazdy od strony kierowcy.
a sprawdzales tylna szybe za toba ja mam korby i mimo ze z tylu szyb nikt nie rusza to raz w miesiacu musze troche podciagnac szybe korba
-
[B7 BGB] 2.0TFSI - MRMOTORS
elegancko mysle nad tym silnikiem bo wlasnie jest ten plaski moment i duza elastycznosc i jak wrazenia po sofcie w przyspieszeniu?
-
Siłownia
Coleman to prawda jest duza roznica ze stackiem i bez,stack daje powera i wielka ochote do treningu wedlug mnie najwazniejszy jest trening,pozniej zarcie i regeneracja(sen)
-
Piłka nożna
karwa juz nie ma to sie w glowie nie miesci...nawet jakby bilety byly po 300zl to i tak by ludzie zaplacili najlepsze to ze za granica bilety na takie mecze sa po 80zl juz sa na allegro http://allegro.pl/lech-poznan-vs-juventus-turyn-liga-europy-i1339647440.html :gwizdanie:
-
Piłka nożna
Panowie mozna gdzies kupic przez neta bilety na mecz Lech Juve?
-
Siłownia
Weglowodany to odrazu po treningu ja jak zrobie ostatnio serie to max 5 min i wypijam gainera
-
Siłownia
ja zaczalem od poniedzialku Universal Storm i Shock Teraphy ale powiem wam ze z pobudzaczy przedtreningowych nic jeszcze nie dalo mi tak kopa jak no xpolde Piotrek jakie bialko polecasz? ja mam teraz BSN Syntha
-
Piłka nożna
Barca-real w poniedzialek o 21 karwa akurat o tej godzinie zaczynam prace
- B6 DIVISION
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
zmienilbym listwy wewnetrzne na szczotkowane alu lub jakies srebrne
-
[ALL B6] Drży kierownica
Kamil jakie miales objawy zepsutej poduszki skrzyni biegow??
-
Siłownia
- [B5 AFN] Wymiana skrzyni z 5 na 6 biegową od 2.5 TDI
czyli moge np wlozyc skrzynie z 2.5 tdi bez wymiany sprzegla i dwumasa? ja tam nie bede szedl w wielkie moce bo moje 170/370Nm mi wystarczy a wykladac 3 tys zl zeby miec 20ps/20Nm wiecej jest bez sensu :gwizdanie:- [ALL B6] Zegary z kolorowym fisem 1.9
a Ty co juz watki zakladasz- Koło dwumasowe - świetny materiał plus filmik
dobry artykul- [ALL B6] Mocniejszy dwumas do avf
jedyne chyba co robia to wzmacnianie sprzegla u Radzikowskiego w Warszawie- [B6 AWX] Czarny sedanik :)
Jarek Twoj kolorowy Fis za moje rolety idziesz na to ??- Siłownia
wysoki jestes ja 186/94kg Coleman z tego co mi wiadomo nie cwiczy sie lydek z udami,ogolnie moze byc dobra rozpiska ale nie wiemy jak cwiczysz...czy dobrze technicznie-techniki musisz sie nauczyc sam,musisz czuc ze dany miesien pracuje-musisz go wyczuc- Siłownia
Piotrek a waga przy jakim wzroscie? widze ze z Toba moge gadac o silowni dajesz rade co 2 godz jesc? ja jem co 2,5-3h narazie zalewasz ryz olejem lnianym/arachidowym? ja dodalem ostatnio no i zarcie lepiej smakuje- Piłka nożna
widac chlopak nie ma mozgu- Piłka nożna
Forza Juve cieszy przegrana Interu- Siłownia
Tzieland zrezygnuj z wyciskania sztangi zza karku i podciagania sztangi do brody to bardzo kontuzjogenne cwieczenia,jak chcesz miec problemy z barkami to rob tak dalej a Ci co cwicza troche to wiedza ze najgorsze sa bole w barkach bo czuc to prawie przy kazdym cwiczeniu na szerokosc barkow najlepsze cwiczenia to unoszenie hantli na boki stojac/siedzac,mozna tez robic jedna reka na wyciagu lub tez hantlem z tym bicepsem to sobie odpusc takie dobijanie bo mimo ze to maly miesien to regeneracja tez musi byc ogolnie wszystkim polecam gazete z kiosku Kif o ta http://kif.pl/www/artykuly/3874,kif_listopad,1_r.html kosztuje jedynie 6,50 a naprawde jest wiele wskazowek ktore naprawde dzialaja i nie tylko trening ale ogolnie sport i zdrowy tryb zycia- [ALL B6] Problem z xenonem
dlatego warto sobie zrobic swiatla do jazdy dziennej ja mam taki modul z b7 i oszczedzam xenona- [INNE] Ibiza ASZ by brk-tuning
270ps z 1.9 a auto pewnie wazy okolo tony czy mniej?- [ALL B6] Prośba o opinie: czy 255/35/19 wejda do B6
a czemu takie szerokie opony one sa z felgami razem? - [B5 AFN] Wymiana skrzyni z 5 na 6 biegową od 2.5 TDI