Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

David

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez David

  1. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    zaloz watek do tego i pokazuj jak prace ida
  2. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja tam Cie popieram przerabianie b6 na b7 jest jezeli jest to na czesciach z b7 tak naprawde b7 to b6 FL inne zderzaki i grill,kiera reszta to samo malo kogo stac na rs4 b7 a tym bardziej jezeli wlozysz tam 2.7 bit to bedzie to wygladalo i jezdzilo i brzmialo pozatym np w Auto Swiat podczas testow pisza audi a4 z lat 2000-2007 oraz pisza ze w 2004 audi a4 przeszlo facelifting :gwizdanie:
  3. takie cos jak powyzej bede wciagal ale do tego jeszcze w m-pakiecie bije ze zewnatrz audi a6 na glowe no a wnetrze tez zle nie jest no i lepszy diesel niz 3.0 tdi
  4. ale w temacie mowa o nowych dieslach CR
  5. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nosfer a Ty masz watek w dziale moja a4?
  6. 2.0d 177ps jest bardzo dobrym silnikiem i oszednym
  7. kazdy by chial jezdzic RS4 ale wez tankuj takie auto mysle ze w miescie jezdzac normalnie 20 lyknie :gwizdanie:
  8. Panowie jest temat specjalnie do tego http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=165430.0
  9. mialem okazje prowadzic bmw 330d e46 z 2000r i ten silnik chodzi jest strasznie silny byla to wersja pierwsza czyli 184ps, ja w b6 mam 173ps ale u mnie to takie wrazenie ze silnik sie meczy jak mu dasz do dechy a tam idzie plynnie jednym slowem moje nast auto bedzie z silnikiem 3.0d bmw widzialem projekty na stronie Rogala i bylo 530d 231ps w serii a po programie 300ps/643 Nm
  10. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    z tego co mi wiadomo 535d nie wystepuje w 4x4 a 530d tak sam planuje te auto ale jak wroce do Pl za 2-3 lata
  11. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    mozesz zadzwonic i rzucic 350zl moze sie zgodzi :gwizdanie:
  12. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a to ? http://moto.allegro.pl/zderzak-spoiler-audi-a4-s4-s-line-oryginal-i1274248035.html
  13. gleba !! :gwizdanie: ale wysoko stoi
  14. a trzesie na postoju i przy gaszeniu jakby rzucalo skrzynia biegow?
  15. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a co jakby zrobic taki efekt armii ale z aut tzn ze stoja 3 auta same przody i w srodku jest s4 b6 po prawej b6 s-line a po lewej np b6 seria/Caractere zdjecia aut lub ewenutalnie same sylwetki/rysunki i pod tymi autami napis b6 divison s4 to general s-line to major a seria to szeregowy mialbym stopien majora
  16. elegancko az sie prosi o glebe i wieksze kolo 18 bo 19 na polske to wyzwanie. no ale zdecydowanie za wysoko stoi audi widze w planach zawieszenie s-line ale ono obniza chyba tylko o 20-30mm fajnie sie bixy prezentuja , chyba za jakis czas sie skusze
  17. super a te audi nie bylo w Zakupie kontrolowanym na tvn Turbo? pamietam bialego sedana s line z salonu Audi ale cena zabijala
  18. tu masz ogloszenie http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=161321.0
  19. ten silnik ma 340 ps w serii ??
  20. no i co wygrales ? bo poszla bardzo tanio :gwizdanie: nie bo cena wysylki byla podana tylko na Niemcy a moj kolega ktory ma konto na ebay zapytal go o koszta wysylki do PL to nie odpisal ale kumpel mowi ze wysylka moze byc od 60 do 80 euro bo to jest duze wiec odpuscilem bo 250-300zl za wysylke to troche przesada...bede szukal czegos na allegro
  21. kotlet z McDonalda wiec jeszcze mozna odgrzac
  22. Remik dzieki wielkie bede licytowal
  23. Panowie wiecie czy ktos w Szczecinie lub niedaleko wcmacnia sprzegla? wiem ze w Wawie robi to Radzikowski http://www.sprzegla.com/ no ale jechac do wawy mi sie nie chce jeszcze po polskich drogach
  24. no calkiem niezle wyposazona - grzanie d*py,sportowa kiera -ale do jednego Rzeszowskiego b6 to daleko szkoda ze kombi jakas lepsza fela by sie przydala
  25. wiecej fotek i mozna cos bedzie powiedziec no fele to 1 mod powinien byc :gwizdanie: a co do waszego gdybania to sa i tacy niemcy co robia np 30 tys km i jada do kumpla zeby zbil do 15 tys i wtedy na przeglad do ASO i pozniej w ksiazce i systemie ma 100 tys km a naprawde 200 - tak naprawde jezeli kupujesz auto od nieznanej Ci osoby to mozesz nigdy sie nie dowiedziec ile te auto ma km W niemczech cena auta jest najbardziej zalezna od przebiegu a nie od rocznika...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.