Treść opublikowana przez David
-
B6 DIVISION
zaloz watek do tego i pokazuj jak prace ida
-
B6 DIVISION
ja tam Cie popieram przerabianie b6 na b7 jest jezeli jest to na czesciach z b7 tak naprawde b7 to b6 FL inne zderzaki i grill,kiera reszta to samo malo kogo stac na rs4 b7 a tym bardziej jezeli wlozysz tam 2.7 bit to bedzie to wygladalo i jezdzilo i brzmialo pozatym np w Auto Swiat podczas testow pisza audi a4 z lat 2000-2007 oraz pisza ze w 2004 audi a4 przeszlo facelifting :gwizdanie:
-
Czemu BMW robi mocniejsze diesle niz Audi?
takie cos jak powyzej bede wciagal ale do tego jeszcze w m-pakiecie bije ze zewnatrz audi a6 na glowe no a wnetrze tez zle nie jest no i lepszy diesel niz 3.0 tdi
-
Czemu BMW robi mocniejsze diesle niz Audi?
ale w temacie mowa o nowych dieslach CR
-
B6 DIVISION
Nosfer a Ty masz watek w dziale moja a4?
-
Czemu BMW robi mocniejsze diesle niz Audi?
2.0d 177ps jest bardzo dobrym silnikiem i oszednym
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
kazdy by chial jezdzic RS4 ale wez tankuj takie auto mysle ze w miescie jezdzac normalnie 20 lyknie :gwizdanie:
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Panowie jest temat specjalnie do tego http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=165430.0
-
Czemu BMW robi mocniejsze diesle niz Audi?
mialem okazje prowadzic bmw 330d e46 z 2000r i ten silnik chodzi jest strasznie silny byla to wersja pierwsza czyli 184ps, ja w b6 mam 173ps ale u mnie to takie wrazenie ze silnik sie meczy jak mu dasz do dechy a tam idzie plynnie jednym slowem moje nast auto bedzie z silnikiem 3.0d bmw widzialem projekty na stronie Rogala i bylo 530d 231ps w serii a po programie 300ps/643 Nm
-
B6 DIVISION
z tego co mi wiadomo 535d nie wystepuje w 4x4 a 530d tak sam planuje te auto ale jak wroce do Pl za 2-3 lata
-
B6 DIVISION
mozesz zadzwonic i rzucic 350zl moze sie zgodzi :gwizdanie:
-
B6 DIVISION
a to ? http://moto.allegro.pl/zderzak-spoiler-audi-a4-s4-s-line-oryginal-i1274248035.html
-
[B6 AWX] Moja szarlotka 131KM + wirus ledy, xenon, alu 18"
gleba !! :gwizdanie: ale wysoko stoi
-
[B6 AWX] Klekotanie dochodzące z okolic skrzyni biegów.
a trzesie na postoju i przy gaszeniu jakby rzucalo skrzynia biegow?
-
B6 DIVISION
a co jakby zrobic taki efekt armii ale z aut tzn ze stoja 3 auta same przody i w srodku jest s4 b6 po prawej b6 s-line a po lewej np b6 seria/Caractere zdjecia aut lub ewenutalnie same sylwetki/rysunki i pod tymi autami napis b6 divison s4 to general s-line to major a seria to szeregowy mialbym stopien majora
-
[B6 AWX] A4 1.9 TDI 165PS CARACTERE front S4 back MIX
elegancko az sie prosi o glebe i wieksze kolo 18 bo 19 na polske to wyzwanie. no ale zdecydowanie za wysoko stoi audi widze w planach zawieszenie s-line ale ono obniza chyba tylko o 20-30mm fajnie sie bixy prezentuja , chyba za jakis czas sie skusze
-
[B7 BRE] Biała nowe fotki str.3
super a te audi nie bylo w Zakupie kontrolowanym na tvn Turbo? pamietam bialego sedana s line z salonu Audi ale cena zabijala
-
[B6 AWX] projekt S-Line 2010*PIMP MY RIDE*
tu masz ogloszenie http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=161321.0
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
ten silnik ma 340 ps w serii ??
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
no i co wygrales ? bo poszla bardzo tanio :gwizdanie: nie bo cena wysylki byla podana tylko na Niemcy a moj kolega ktory ma konto na ebay zapytal go o koszta wysylki do PL to nie odpisal ale kumpel mowi ze wysylka moze byc od 60 do 80 euro bo to jest duze wiec odpuscilem bo 250-300zl za wysylke to troche przesada...bede szukal czegos na allegro
-
[B7 BPW] Audi A4 B7 S-line ABT
kotlet z McDonalda wiec jeszcze mozna odgrzac
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
Remik dzieki wielkie bede licytowal
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Panowie wiecie czy ktos w Szczecinie lub niedaleko wcmacnia sprzegla? wiem ze w Wawie robi to Radzikowski http://www.sprzegla.com/ no ale jechac do wawy mi sie nie chce jeszcze po polskich drogach
-
[B6 BFB] Audi A4 1.8T Quattro Avant -
no calkiem niezle wyposazona - grzanie d*py,sportowa kiera -ale do jednego Rzeszowskiego b6 to daleko szkoda ze kombi jakas lepsza fela by sie przydala
-
[B6 AVF] Moja kruszynka.....
wiecej fotek i mozna cos bedzie powiedziec no fele to 1 mod powinien byc :gwizdanie: a co do waszego gdybania to sa i tacy niemcy co robia np 30 tys km i jada do kumpla zeby zbil do 15 tys i wtedy na przeglad do ASO i pozniej w ksiazce i systemie ma 100 tys km a naprawde 200 - tak naprawde jezeli kupujesz auto od nieznanej Ci osoby to mozesz nigdy sie nie dowiedziec ile te auto ma km W niemczech cena auta jest najbardziej zalezna od przebiegu a nie od rocznika...