Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Moja szarlotka 131KM + wirus ledy, xenon, alu 18"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po sprzedaży mojego audi A4 B5 lifting.Zaczęły się poszukiwania A4 ale B6 i tylko w sedanie.No i jest 1.9TDI 131KM z końca 2001 roku.

Wyposażenie:

-bodajże 6(albo 8 :)) jaśków

-czarna skóra (gruba)

-kierownica wielofunkcyjna

-pełny FIS

-parktronik

-el. 4 szyby

-el. fotele

-pakiet chrom

-pakiet oświetleniowy

-tempomat

-8 głośników i subwoofer

-zmieniarka 6 CD

-halogeny

-lampy angel eyes black + xenon 5000K

-tylne lampy led

-zawieszenie S-line (-20mm)

Mody:

-wydech przelotowy(brak katalizatora i środkowego tłumika)

-zaślepiony EGR

-przedni zderzak zrobiony na US

-dekory obklejone "stickerbomb"

-hamulce tarcze ATE Power Disc + ceramiczne klocki ATE

030d9abef28cddd0m.jpg

e4c960ac0301f6abm.jpg

bed19f52985d0fd2m.jpg

9959b13fda682fcem.jpg

7df8b1bec4521e63m.jpg

e1ced15deff436fbm.jpg

i są w końcu ledy dymione i alu 18

01687a3dd05d45a0m.jpg

3d19ca0b5a8307a0m.jpg

4c68a1c0b5057cafm.jpg

9f6b9b64648b2dc4m.jpg

Nowe zdjecia + karbonowe lusterka

audi.jpg

audi1.jpg

audi2.jpg

audi3.jpg

DSC0271.jpg

739689c6391bc907m.jpg

WP_000075.jpg

935042_510867008949799_2107809806_n.jpg

264265_510866818949818_517855157_n.jpg

96fe4d29c1df6832med.jpg

3b37972357dfd049med.jpg

a453678759f115a1med.jpg

STAN OBECNY

53be4d718d9e38cfmed.jpg

3ce13ad15c238d80med.jpg

d6de8e4874d4987emed.jpg

00a1ce50202891a2med.jpg

6fc57a31fc661dbemed.jpg

d1a65e9034a51a10med.jpg

Opublikowano

-większa felga

to i większa gleba :cool1:

Opublikowano

Jedyny słuszny kolor dla b6 sedan :wink4:

dobre felgi nasmaruj i będzie kot

Opublikowano

ładne autko i przynajmniej przebieg prawdziwy :decayed: a niektórzy nie wierzą w takie przebiegi w B5-tkach... bezawaryjnej jazdy życzę :good:

Opublikowano

fajne autko ale pokaż środek.

może zakryj blechy-nie są nikomu potrzebne :decayed:

Opublikowano

mamy oglądać auto czy Twoje umiejętności w PhotoShopie

zdjęcia tak przerobione, że nic nie widać :wallbash:

Opublikowano

zbiera się?

Opublikowano

mamy oglądać auto czy Twoje umiejętności w PhotoShopie

zdjęcia tak przerobione, że nic nie widać :wallbash:

Zgadzam się, mało widać, ciężko nawet określić co to za kolor :> Pstryknij kilka normalnych fotek a te przerobione zostaw jako ciekawostkę :>

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

po dużych trudach wkońcu jest zenon 6000K.sprawdzałem trzy rożne przetwornice nawet te z can-busem i co się okazało ze najtańsze najlepsze :D i niema żadnego błedu pompy ABS czy cos :a4fan:[br]Dopisany: 29 Sierpień 2010, 12:00_________________________________________________dziś do mnie przyszła długo oczekiwana paczuszka :P z ledami

LSvE0.jpg

LSFCA.jpg

Opublikowano

Ladna sztuka...jedyny sluszny kolor :tongue4:

a jakies fotki ze srodka beda :mysli:

Opublikowano
:good: ledy
Opublikowano

Ledy :good: :good:

Xen 6000K :thumbdown::sick3:

Opublikowano

Ocenimy na spocie :wink4: przy xeniu 6k jest ciemno w deszczową noc :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

Dziś założyłem w przednie kierunkowskazy żarówki diadem :)

NXT1A.jpg

NY6_r.jpg

Opublikowano

Dziś założyłem w przednie kierunkowskazy żarówki diadem :)

NXT1A.jpg

NY6_r.jpg

Troche festyn te żarówki :sick3: no ale to tobie mają się podobać. Lepsze by były takie jak by chromem pokryte.

A lampa czemy zaparowana? :mysli:

Zapodaj fotki wnętrza :naughty:

Opublikowano

Dziś założyłem w przednie kierunkowskazy żarówki diadem :)

NXT1A.jpg

NY6_r.jpg

Troche festyn te żarówki :sick3: no ale to tobie mają się podobać. Lepsze by były takie jak by chromem pokryte.

A lampa czemy zaparowana? :mysli:

Zapodaj fotki wnętrza :naughty:

A jest jakiś sposób żeby nie parowały?

Opublikowano

Dziś założyłem w przednie kierunkowskazy żarówki diadem :)

NXT1A.jpg

NY6_r.jpg

Troche festyn te żarówki :sick3: no ale to tobie mają się podobać. Lepsze by były takie jak by chromem pokryte.

A lampa czemy zaparowana? :mysli:

Zapodaj fotki wnętrza :naughty:

A jest jakiś sposób żeby nie parowały?

Jest :naughty:

Opublikowano

Dziś założyłem w przednie kierunkowskazy żarówki diadem :)

NXT1A.jpg

NY6_r.jpg

Troche festyn te żarówki :sick3: no ale to tobie mają się podobać. Lepsze by były takie jak by chromem pokryte.

A lampa czemy zaparowana? :mysli:

Zapodaj fotki wnętrza :naughty:

A jest jakiś sposób żeby nie parowały?

Jest :naughty:

To pochwal się co zrobić

Opublikowano

Wpisz sobie w szukajke "parujące lampy" i miłej lektury :decayed:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Troche festyn te żarówki :sick3: no ale to tobie mają się podobać. Lepsze by były takie jak by chromem pokryte.

A lampa czemy zaparowana? :mysli:

Zapodaj fotki wnętrza :naughty:

A no własnie dla mnie wichura są te chromowane zarówki i takich nie chciałem[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2010, 06:30_________________________________________________kolejny mod alu 225/40 R18 continetal contact sport 2 słaba jakos bo telefonem na szybko robione

eVlZA.jpg

eWWLi.jpg

eXTCJ.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.