Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

David

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez David

  1. zdecydowanie bierz Luka,co do wymiany dwumasa to nie wiem moze niech mechanik oceni
  2. :oklaski: listwy s4 to jest mod nowe klamoty co chwila napatrzysz sie na Grzeska auto i kupujesz :gwizdanie:
  3. mozesz napisac ile zaplaciles za auto ewentualnie PW
  4. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    no ale sie wyklocil tak ze bedzie zarabial najwiecej w lidze polskiej...ale mysle ze sprawdzilby sie w lepszej lidze np Niemcy
  5. a on ma sam tyl czy to z tej aukcji Siemian wciagnal tyl?
  6. fura a kogo to bylo auto wczesniej bo go chyba nie widzialem :gwizdanie:
  7. mnie tylko denerwuje jak silnik jest zimmy i te pierwsze kilka minut jazdy
  8. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    dobrze ze Arsenal przegral
  9. dobrze ze nie b7 czulbys sie jak w tym samym aucie co sprzedales :gwizdanie:
  10. a takie kierwonice wystepuja podgrzewane ? http://img03.allegroimg.pl/photos/oryginal/13/23/74/16/1323741699
  11. rozwiazaniem bylby gwint mozesz mi dac zrodlo z ktorego kupowales lotke na klape? ja niedlugo kupie wiem ze na allegro jest ori za 500zl ale to i tak za duzo za kawalek plastiku...mam na oku jedna za 150zl fajnie sie napiales na fotce na motorze
  12. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    to wyrezaj odrazu do b6/b7 mialbys kilku chetnych tylko szybko bo zima juz jest
  13. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a jakies metalowej obudowy nie ma? moja sie rozleciala po trasie, kazdy kawalek lodu wyzszy niz 10cm byl moj :gwizdanie:
  14. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    malpa powinna sie cieszyc ze kase zarabia a nie zauwazylem ze pilakarze z Afryki i Brazyli sa strasznie lakomi na kase....Adebayor,bracia Toure,Eto,Dani Alves czesto z pilkarzami z tych krajow sa problemy zeby przedluzyc kontrakt
  15. a ile placiles za lampki? ja tez mysle nad wlozeniem calych lampek o takich jak z tej aukcji,moj kolega elektryk polecal mi je,mowi ze nie ma bledu na Fis o takie http://allegro.pl/audi-a3-s3-a4-s4-a6-s6-q7-rs-led-tablica-rej-jafra-i1347975281.html
  16. polecam dobrze ze jestes na miesjcu bede oszczedzal na wysylce
  17. mi ta rura jakis czas temu poszla i musialem ja kupic z ASO bo nastepnego dnia jechalem do Danii. w glowie sie nie miesci ile ten kawalek gumy kosztuje
  18. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    tez uwazam ze Xavi bardziej zasluzyl na zlota pilke ,Iniesta moze dostac ze ten gol w finale Mistrzostw. Xavi na chwile obecna najlepszy dla mnie srodkowy pomocnik ofensywny-swietnie potrafi trzymac pilke,dokladnie podania,swietna gra z 1 pilki,oczy dookola glowy mam jego koszulke żółtą
  19. a sa metalowe do b6? przy mojej glebie plastikowa nie przetrwa jednej zimy :gwizdanie:
  20. najladniejsze audi jakie wyszlo to dla mnie a5 a4 b8 ma dziwny tyl tzn jezeli jest seria to d*pa jest za nisko i dla mnie to smiesznie wyglada jedynym wyjsciem jest obizenie przodu.
  21. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    ten filmik co wrzuciles to bez jednej bramki nie ma na 3-1 :gwizdanie: wykupic trzeba Quagliarelle i Aquilaniego i moze Pepe bo ostatnio gra coraz lepiej
  22. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Forza Juve Skyliner gdzie Ty?
  23. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    to juz lepiej folia okleić

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.