Treść opublikowana przez David
-
[B6 AWX] Padło mi sprzegło
zdecydowanie bierz Luka,co do wymiany dwumasa to nie wiem moze niech mechanik oceni
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
:oklaski: listwy s4 to jest mod nowe klamoty co chwila napatrzysz sie na Grzeska auto i kupujesz :gwizdanie:
-
[B6 AVF] 1.9 quattro [193KM] S-line, S4 tył, RS4 19", white dekory str.11
mozesz napisac ile zaplaciles za auto ewentualnie PW
-
Piłka nożna
no ale sie wyklocil tak ze bedzie zarabial najwiecej w lidze polskiej...ale mysle ze sprawdzilby sie w lepszej lidze np Niemcy
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
a on ma sam tyl czy to z tej aukcji Siemian wciagnal tyl?
-
[B6 AVF] 1.9 quattro [193KM] S-line, S4 tył, RS4 19", white dekory str.11
fura a kogo to bylo auto wczesniej bo go chyba nie widzialem :gwizdanie:
-
[B6 AWX] AUDI B6 glośny przy ok 2000-2100 obrotów ?
mnie tylko denerwuje jak silnik jest zimmy i te pierwsze kilka minut jazdy
-
Piłka nożna
dobrze ze Arsenal przegral
-
[B6 AVF] S4 schwarz pakiet-:) SPRZEDANY.
dobrze ze nie b7 czulbys sie jak w tym samym aucie co sprzedales :gwizdanie:
-
Podgrzewana kierownica w Audi A4 B6
a takie kierwonice wystepuja podgrzewane ? http://img03.allegroimg.pl/photos/oryginal/13/23/74/16/1323741699
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
sam tez mysle nad blenda
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
rozwiazaniem bylby gwint mozesz mi dac zrodlo z ktorego kupowales lotke na klape? ja niedlugo kupie wiem ze na allegro jest ori za 500zl ale to i tak za duzo za kawalek plastiku...mam na oku jedna za 150zl fajnie sie napiales na fotce na motorze
-
B6 DIVISION
to wyrezaj odrazu do b6/b7 mialbys kilku chetnych tylko szybko bo zima juz jest
-
B6 DIVISION
a jakies metalowej obudowy nie ma? moja sie rozleciala po trasie, kazdy kawalek lodu wyzszy niz 10cm byl moj :gwizdanie:
-
Piłka nożna
malpa powinna sie cieszyc ze kase zarabia a nie zauwazylem ze pilakarze z Afryki i Brazyli sa strasznie lakomi na kase....Adebayor,bracia Toure,Eto,Dani Alves czesto z pilkarzami z tych krajow sa problemy zeby przedluzyc kontrakt
-
[ALL] LED-y do tablicy rejestracyjnej
a ile placiles za lampki? ja tez mysle nad wlozeniem calych lampek o takich jak z tej aukcji,moj kolega elektryk polecal mi je,mowi ze nie ma bledu na Fis o takie http://allegro.pl/audi-a3-s3-a4-s4-a6-s6-q7-rs-led-tablica-rej-jafra-i1347975281.html
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
polecam dobrze ze jestes na miesjcu bede oszczedzal na wysylce
-
[B6 AVF] Rura wąż,turbo, intercooler
mi ta rura jakis czas temu poszla i musialem ja kupic z ASO bo nastepnego dnia jechalem do Danii. w glowie sie nie miesci ile ten kawalek gumy kosztuje
-
Pomoc dla Psiaka !!!!!!!!
- Piłka nożna
tez uwazam ze Xavi bardziej zasluzyl na zlota pilke ,Iniesta moze dostac ze ten gol w finale Mistrzostw. Xavi na chwile obecna najlepszy dla mnie srodkowy pomocnik ofensywny-swietnie potrafi trzymac pilke,dokladnie podania,swietna gra z 1 pilki,oczy dookola glowy mam jego koszulke żółtą- [ALL B6] Osłona silnika i skrzyni
a sa metalowe do b6? przy mojej glebie plastikowa nie przetrwa jednej zimy :gwizdanie:- Czy design Audi idzie w dobrym kierunku? Wasze opinie
najladniejsze audi jakie wyszlo to dla mnie a5 a4 b8 ma dziwny tyl tzn jezeli jest seria to d*pa jest za nisko i dla mnie to smiesznie wyglada jedynym wyjsciem jest obizenie przodu.- Piłka nożna
ten filmik co wrzuciles to bez jednej bramki nie ma na 3-1 :gwizdanie: wykupic trzeba Quagliarelle i Aquilaniego i moze Pepe bo ostatnio gra coraz lepiej- Piłka nożna
Forza Juve Skyliner gdzie Ty?- B6 DIVISION
to juz lepiej folia okleić - Piłka nożna