Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Padło mi sprzegło


kadafi

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich wlasnie dzisiaj padlo mi sprzeglo ;( i trzeba wymienic ;( jakiej firmy najlepiej kupic?

i czy z wymiana sprzegla musze wymienic dwumas?znajomy mechanik mi powiedzial ze nie koniecznie,po czym najszybciej poznac ze trzeba wymienic terz dwumas?(moglbym tu na forum gdzies znalesc o tym wontek ale nie mam zbytnio czasu)ale sa terz tej wymiany plusy po wymianie sprzegla na 100% bedzie wirus :naughty:

pomozcie

z gory wielkie dzieki

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie bierz Luka,co do wymiany dwumasa to nie wiem moze niech mechanik oceni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz furak u mechanika padlo na sprzeglo Valeo z jednomasem zobaczymy jak sie bedzie sprawowalo,chcialem LUK ale musialem zamowic szybko bo auto jest mi potrzebne a LUK-a nie moglem dostac ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm z jednomasem??? valeo.... czuje że twój wątek dopiero nabierze rumieńców :decayed:

z tego co czytałem na forum to jednak trzeba było poczekać na zestaw LUK'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm z jednomasem??? valeo.... czuje że twój wątek dopiero nabierze rumieńców :decayed:

z tego co czytałem na forum to jednak trzeba było poczekać na zestaw LUK'a

a to dlaczego dopiero nabierze rumiencow?

ze niby zla decyzje podjelem?

bylem w paru sklepach w IRL i nigdzie nie mogli mi zamowic a musialem kupic szybko bo rodzinka na Swieta przylecieli,ale miechanik mi powiedzial ze to tez dobre sprzeglo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mówie że Twoja decyzja jest zła,zależy jak sie trafi. a po opiniach ludzi którzy już robili sprzęgło poprostu Luk'a lepiej wypada. tak z czystej ciekawości, ile Cie kosztował ten zestaw?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednomas? podobno jest duzo trwalszy ale bardziej przenosci wibracje na karoserie,no ale Siemian lata i chyba nic sie nie dzieje,mozesz go zapytac jakie ma odczucia bo on ma wlasnie ten zestaw w 2.0tdi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie caly kit tzn:sprzeglo,docisktarcza i lozysko,itp. itd. plus jednomas=500Euro :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

a co do firmy Valeo to zobaczymy jak sie bedzie sprawowalo kupilem go tylko z tego powodu ze musialem kupic i wymienic szybko a w miescie w kotrym mieszkam nie mogli mi zamowic sprzegla firmy LUK ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...