Treść opublikowana przez David
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
no szkoda ze nie pasuje czyli jedyna opcja zeby miec 300 tyl to s4 b6? wogole 288 vs 300 to bedzie duza roznica na korzysc 300?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
devastation a jakie duze sa tarcze z a6 3.0tdi ktora ma przod pod tarcze 347 i czy te tylne zaciski pasuja do b6(one nie sa jakies elektryczne?)
-
Piłka nożna
w tamtym roku Lazio nie gralo o nic a Roma walczyla z Interem o mistrza a ze Lazio nienawidzi Romy to podlozylo sie Interowi w meczu u siebie
-
Piłka nożna
makaveli brawa dla Twojeg Interu smiales sie z Juve w srode teraz ja smieje sie z Interu
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
koncowki planujesz jak moje
-
Piłka nożna
hamuj sie troche bo ja tak na inter nie pisze tutaj jakbyś bywał na stadionach to byś wiedział że taka przyśpiewka jest :gwizdanie:a pisz se na Inter co tam chcesz a skad Ty mozesz wiedziec czy ja bywam na meczach czy nie? znam ten tekst. Juventus odpadl na wlasne zyczenie nie wygrywajac 2 x z Salzburgiem i z Lechem u siebie.
-
Piłka nożna
hamuj sie troche bo ja tak na inter nie pisze tutaj GOL !!
-
Piłka nożna
i co bedzie ten mecz?
-
[B7 ASB] 3.0TDI quattro DPF manual po programie by MR Motors
ASB ma wiecej mocy w serii niz BKN a po sofcie wyniki sa te same czy to poprostu gorna granica dla 3.0 tdi?
-
Piłka nożna
napewno jest duzo silniejsza fizycznie,gra sie twardziej
-
Podgrzewana kierownica w Audi A4 B6
a sa kierownice r8/TT podgrzewane?
-
Piłka nożna
Barca :oklaski: pokazala realowi gdzie jego miejsce piekny wynik nie sadzilem ze bedzie tak wysoka wygrana
-
[B5 AFN] Wymiana skrzyni z 5 na 6 biegową od 2.5 TDI
no to szalu nie ma ja w awx przy 160 km/h mam 3100 skrzynia 5
-
[B7 BRD] Green Forfiter ;] zmartwychwstanie
brawo ze kupiles sedana a nie trumniaka
-
Piłka nożna
tylko wygrana Barcy musza pokazac srealowi gdzie ich miejsce szkoda ze nie moge ogladac(praca) cieszy porazka Liverpoolu i to ze Man U liderem,cieszy rowniez porazka Napoli
-
[B6 AWX] A4 2002 Avant black TDI
o widzialem to auto na allegro...sprzedawales sprezyny H&R bo sie czailem na nie :gwizdanie:
-
Piłka nożna
bede ogladal trzeba wygrac Forza Juve
-
Siłownia
Piotrek czystej to by kazdy chcial mi sie marzy magiczne 100kg
-
[B6 AWX] Work in progress...
a Ty nie miales podgrzewanych lusterek ??
-
Siłownia
ja cwicze 4 razy po 1h pon,wto czw piat
-
[B6 AVF] Wirus w EVOLUTIONmotorSPORT we Wrocławiu???
no jasne ze zmienial wlozone Turbo BRD i 2x IC Ty masz Avf-a wiec po samym programie powininies miec 165-175 ps i ok 370-380Nm
-
B6 DIVISION
to zalezy czy masz modul ktory obsuguje tempomat,jezeli masz to tylko manetka ok50-70zl i obudowa z dziura na tempomat(mozesz sam wyciac) do tego programowanie samemu lub elektryk
-
Siłownia
Virus dobra ta druga fota z dorobiona maska wygladasz jak do sexu sado-maso dlaczego przestales cwiczyc? szkoda bo juz dobre wyniki miales ja wlasnie wrocilem z silki dzisiaj nogi przysiad ze sztanga 120kg na 8 razy tylko w przysiadach nie lubie bio im wiekszy ciezar tym bardziej cisnie w kark Sixu na mase polecam Ci mutant mass 6.8 kg za ok 180zl na allegro tylko musisz pilnowac brzucha bo latwo sie otluscic
-
[B7 BGB] 2.0TFSI - MRMOTORS
moj ojciec zawsze tak gada
-
[B6 AWX] Świst powietrza podczas jazdy od strony kierowcy.
moze drzwi sa opadniete mialem tak w b5